Hudební obor Výtvarný obor Literárně dramatický obor

První kroky na cestě ke klavírnímu umění poskytují v naší škole kvalifikovaní učitelé, kteří během studia seznámí žáky s hrou sólovou, čtyřruční, komorní, klavírním doprovodem a improvizací.

Ti nejmenší do 7 let navštěvují PHV /přípravná hudební výchova/, starší žáci    první cyklus /7 let/. Pravidelné vystupování na koncertech, soutěžích a různá vystoupení  jsou největší odměnou pro rodiče, od kterých  podpora a pochopení jsou nejlepší motivací pro naše muzicírování.

Žáci mohou pokračovat druhým  cyklem /4 roky/, kde zdokonalují své znalosti hudby klasické,jazzové, rockové ale i lidové. Zapojují se také do spolupráce s tanečním orchestrem hrou na klavír nebo na elektronické klávesové nástroje, které se na naší škole také  vyučují.

Nejschopnější žáci pak mají možnost studovat na konzervatořích a pedagogických školách s hudebním zaměřením. Není výjimkou, že naši bývalí žáci po absolutoriu těchto škol už u nás sami vyučují  a předávají dál své znalosti.
Všichni se snaží, aby výuka pro děti byla odborná, ale zároveň  zajímavá, radostná a směřovala k rozvíjení hudebního nadání. Pokud se k nám příjdete podívat, zjistíte že odměnou za pilnou přípravu je krásný zážitek z hudby,  ať už z pozice interpreta nebo posluchače.

Úterý 4.4.2016 škola bez dodávky vody do 18 hod.
Odpadá veškerá výuka

ZÁPIS

29.-31.5.2017

Zápis 2017.jpg

Ve spolupráci výtvarného a literárně dramatického oboru vznikl krátký film z prostředí naší ZUŠ

Žáci výtvarného oboru přijatí na střední umělecké školy:

HANA ZÍMOVÁ – SŠ NÁHORNÍ – PRAHA

LAURA KUSOVÁ – SUŠS – KAMENICKÝ ŠENOV

ADÉLA BULECOVÁ – SUŠS – KAMENICKÝ ŠENOV

Gratulujeme!!!

Naše žákyně Aneta Tomášková z pěvecké třídy paní učitelky Jindrákové byla přijata na Konzervatoř v Teplicích. Moc gratulujeme a přejeme mnoho studijních a uměleckých úspěchů!!

Naše žákyně Veronika Štěpánková z houslové třídy paní učitelky Kulhánkové byla přijata na Konzervatoř v Teplicích.
Moc gratulujeme jí i paní učitelce!!!

UZAVÍRKA ULICE
ČS. LEGIÍ

Od 06.02.2017 do 31.07.2017 bude ulice Čs. Legií uzavřena od Mírového náměstí k ul. Plzeňská z důvodu rekonstrukce kanalizace a vodovodu.
Toto se dotkne i nás a vás, rodičů, kteří vysazujete své ratolesti před ZUŠ. Dbejte, prosím, na to, aby toto omezení neohrozilo bezpečnost vašich dětí při přecházení ulic atp.

Rozvrh hudebních nauk a PHV na školní rok 2016/2017