Hudební obor Výtvarný obor Literárně dramatický obor

První kroky na cestě ke klavírnímu umění poskytují v naší škole kvalifikovaní učitelé, kteří během studia seznámí žáky s hrou sólovou, čtyřruční, komorní, klavírním doprovodem a improvizací.

Ti nejmenší do 7 let navštěvují PHV /přípravná hudební výchova/, starší žáci    první cyklus /7 let/. Pravidelné vystupování na koncertech, soutěžích a různá vystoupení  jsou největší odměnou pro rodiče, od kterých  podpora a pochopení jsou nejlepší motivací pro naše muzicírování.

Žáci mohou pokračovat druhým  cyklem /4 roky/, kde zdokonalují své znalosti hudby klasické,jazzové, rockové ale i lidové. Zapojují se také do spolupráce s tanečním orchestrem hrou na klavír nebo na elektronické klávesové nástroje, které se na naší škole také  vyučují.

Nejschopnější žáci pak mají možnost studovat na konzervatořích a pedagogických školách s hudebním zaměřením. Není výjimkou, že naši bývalí žáci po absolutoriu těchto škol už u nás sami vyučují  a předávají dál své znalosti.
Všichni se snaží, aby výuka pro děti byla odborná, ale zároveň  zajímavá, radostná a směřovala k rozvíjení hudebního nadání. Pokud se k nám příjdete podívat, zjistíte že odměnou za pilnou přípravu je krásný zážitek z hudby,  ať už z pozice interpreta nebo posluchače.

Záznam ze Závěrečného koncertu 15.6.2017 najdete ZDE

Nepojmenovaný 1.png

Rozvrh hudebních nauk v červnu

Vzhledem k velmi komplikované dopravě v Děčíně vás prosíme, abyste na naše koncerty vyráželi ze svých domovů s dostatečným časovým předstihem. Děkujeme

Záznam koncertu Flétničkou to začíná

Naše žákyně vystavuje od května do června v Městské knihovně Děčín

Moctet LIDUŠKA v pořadu 168 hodin

V reportáži o festivalu ZUŠ Open, kterého se účastníme absolventským koncertem a dnem otevřených dveří, byl použit záznam vystoupení našeho Moctetu LIDUŠKA ze Závěrečného koncertu z r. 2014. Vidět ho můžete na začátku a na konci reportáže ZDE

Celé vystoupení najdete na YouTube

Ve spolupráci výtvarného a literárně dramatického oboru vznikl krátký film z prostředí naší ZUŠ

UZAVÍRKA ULICE
ČS. LEGIÍ

Od 06.02.2017 do 31.07.2017 bude ulice Čs. Legií uzavřena od Mírového náměstí k ul. Plzeňská z důvodu rekonstrukce kanalizace a vodovodu.
Toto se dotkne i nás a vás, rodičů, kteří vysazujete své ratolesti před ZUŠ. Dbejte, prosím, na to, aby toto omezení neohrozilo bezpečnost vašich dětí při přecházení ulic atp.