Učitelský sbor

Vítejte na našich stránkách | O škole | Výuka a školné | Učitelský sbor

Hudební obor

Oddělení dechových a bicích nástrojů

Daniela Jetelová

příčná flétna

reditelka@zusdc.cz
Mgr. Alexander Bukh

zobcová flétna, příčná flétna, saxofon

a.bukh@zusdc.cz
Ondřej Čermák, DiS.

bicí

o.cermak@zusdc.cz
Mgr. Daniel Jetel

zobcová flétna, hoboj, klarinet, saxofon

d.jetel@zusdc.cz

Mgr. Markéta Jetelová, DiS. zobcová flétna, příčná flétna m.jetelova@zusdc.cz
Barbora Kulasová, DiS. žesťové nástroje b.kulasova@zusdc.cz
Mgr. Petr Lukeš, DiS. zobcová flétna, klarinet, saxofon p.lukes@zusdc.cz
Miloš Rejman zobcová flétna, klarinet, saxofon m.rejman@zusdc.cz
Mgr. Jan Rosenberg zobcová flétna j.rosenberg@zusdc.cz
Mgr. Jakub Vogel, DiS. zobcová flétna, žesťové nástroje, BigBand j.vogel@zusdc.cz

Oddělení strunných nástrojů

Irena Dietzová housle i.dietzova@zusdc.cz
Ivan Havlík improvizace na elektrickou kytaru i.havlik@zusdc.cz
Tomáš Kostka kytara t.kostka@zusdc.cz
Radka Kulhánková housle r.kulhankova@zusdc.cz
Ivan Šoltys kytara i.soltys@zusdc.cz
Ivana Vaňková kytara i.vankova@zusdc.cz

Oddělení klávesových nástrojů

MgA. Vojtěch Haňka klavír v.hanka@zusdc.cz

Václav Andr

klávesy v.andr@zusdc.cz
Iva Bendáková klavír i.bendakova@zusdc.cz
Helena Cvejnová klavír h.cvejnova@zusdc.cz
Mgr. Kateryna Dushek, PhD. klavír k.dushek@zusdc.cz
Iva Hančová klavír i.hancova@zusdc.cz
Renata Haňková st. klavír r.hankovast@zusdc.cz
Ivan Havlík klávesy i.havlik@zusdc.cz
Jana Horáková klavír j.horakova@zusdc.cz
Mgr. Jan Rosenberg klávesy j.rosenberg@zusdc.cz
Tatiana Solodovnikova, PhD. klavír t.solodovnikova@zusdc.cz
Mgr. Iva Šulcová klavír, klávesy i.sulcova@zusdc.cz
MgA. Marie Waldaufová, DiS. klavír m.waldaufova@zusdc.cz
David Žalud klavír d.zalud@zusdc.cz

Oddělení hudebních nauk

David Žalud hudební nauka d.zalud@zusdc.cz

Oddělení pěvecké hlasové výchovy a pěveckých sborů

Iva Hančová pěvecký sbor i.hancova@zusdc.cz
Bc. Monika Jindráková, DiS. zpěv m.jindrakova@zusdc.cz
Mgr. Jan Rosenberg zpěv j.rosenberg@zusdc.cz
Iva Šulcová pěvecký sbor i.sulcova@zusdc.cz

Renata Haňková ml., DiS.

zpěv, pěvecký sbor r.hankovaml@zusdc.cz
Renata Haňková st. pěvecký sbor r.hankovast@zusdc.cz

Literárně dramatický obor

Petra Nedvědová p.nedvedova@zusdc.cz

Výtvarný obor

Bc. Andrea Mazačová a.mazacova@zusdc.cz
PaedDr. Jitka Šobrová j.sobrova@zusdc.cz
Mgr. Marcela Sufčáková m.sufcakova@zusdc.cz

Aktuality:

 

Každý 1. pátek v měsíci v Pivovaru

___________________

Rozvrh hodin HN

Rozvrh HN 19-20.jpg

_______________________

Nevíte kudy kam?

Třeba najdete cestu ZDE

 ANO-NE_p001.jpg
___________________________

__________________________

ZUŠ v OC Pivovar

_______________

Základní umělecká škola Děčín

Základní umělecká škola Děčín

Čs. legií 243/29
Děčín IV - Podmokly
405 02
Tel.: kancelář: 412 532 035
                        778 708 862
ekonomka: 412 531 863
školník: 778 708 861
email: zusdc@zusdc.cz
https://www.facebook.com/zusdc

www.facebook.com/zusdc

 

 ZŘIZOVATEL:

znak_text 2.jpg