Hudební obor Výtvarný obor Literárně dramatický obor

Oddělení klavírních nástrojů - klavír, klávesy
Oddělení dechových a bicích nástrojů - zobcová flétna, klarinet, saxofon, příčná flétna, gemshorn, bicí, trubka, pozoun
Oddělení strunných nástrojů - housle, kytara
Oddělení pěveckách sborů- Poupata, Kvítek, Pomněnky
Oddělení hudebních nauk a PHV
Oddělení dechových a bicích nástrojů je velmi rozmanité svou nabídkou nástrojů.

Na dechovém oddělení ZUŠ  Děčín studují žáci ve věkovém rozpětí od MŠ až po studenty připravující se na konzervatoře a VŠ (pedagogického, či umělecko-pedagogického zaměření), výjimkou nejsou samozřejmě ani studenti, kteří již navštěvují střední školu a zároveň chtějí ještě rozvíjet svůj hudební talent. Žákům je nabízena výuka hry na dřevěné dechové nástroje (zobcová flétna, gemshorn, příčná flétna, klarinet, saxofon) a žesťové dechové nástroje (lesní roh, trubka, pozoun) pod odborným pedagogickým vedením.

Škola je schopna zapůjčit hudební nástroje.

Jeho žáci se pravidelně umísťují na předních místech v soutěžích ZUŠ a reprezentují svou školu nejen na domácích pódiích, ale i v zahraničí. Nejen jako sólisté, ale i členové komorních souborů se žáci dechového oddělení ZUŠ Děčín  pravidelně  účastní řady soutěží ZUŠ, kulturních a společenských akcí města Děčína a reprezentují tak svou domovskou ZUŠ.

Pokud máte rádi dobrý kolektiv, zábavu i práci, rádi u nás uvítáme všechny zájemce o dechové nástroje, přijďte se podívat a poslechněte si.

HRA NA BICÍ NÁSTROJE
Hra na bicí nástroje sleduje cíl: vychovat bubeníka k uplatnění v tanečním orchestru nebo v rockové skupině. Přijímáni jsou zájemci ve věku od 12 let.
Studium probíhá na podkladě notových škol. Talentovaní hráči se uplatní přímo ve školním orchestru, nebo v jiných hudebních skupinách v regionu.

GEMSHORNY
Naše ZUŠ jako jedna z mála v republice seznamuje žáky s hrou na gemshorny. Jsou to velice zajímavé hudební nástroje ze zvířecích rohů. Dalo by se říci, že patří do skupiny zobcových fléten, neboť mají podobný prstoklad i způsob hry.

Důležité upozornění!

Výuka paní učitelky Šetkové až do odvolání odpadá

ANO-NE kruh.jpg

ROZVRH HUDEBNÍCH NAUK A PHV