Úspěchy 2008/2009

19.06. - 10. Mezinárodní hudební festival - výsledky

Jméno souboru Ocenění
Junior Jazz Band Děčín

Stříbrné pásmo

 

 

04. - 07.06.2009 - Prague junior note - výsledky

Jméno žáka Pedagog Ocenění
Anna Gaálová

Jana Horáková

2.cena

 

 

29.05.2009 - Přehlídka klavírních talentů, Konzervatoř Teplice

Jméno žáka Narozen Pedagog Ocenění
Anna Gaálová

1999

Jana Horáková

Diplom za vynikající výkon

Michael Douša

2001

Marie Jansová

Diplom za vynikající výkon

 

 

18.04.2009 - Krajské kolo přehlídky školních pěveckých sborů - výsledky

Jméno Ocenění
KVÍTEK

Stříbrné pásmo

POMNĚNKY

Bronzové pásmo

Iva Šulcová

Ocenění za nejlepší klavírní doprovod

 

 

Duben 2009

Naděžda Vendolská
Gratulujeme Naděždě Vendolské, žákyni pana MgA. Vojtěcha Haňky, k přijetí na Pedagogickou fakultu Univerzity v Hradci Králové obor Hudební kultura a Francouzský jazyk se zaměřením na vzdělávání.
                                

 http://www.uhk.cz/



 

20.04.- 22.04.2009 - Mládí a Bohuslav Martinů - výsledky

Jméno žáka Ocenění

Anna Gaálová

Ocenění za interpretaci Bohuslava Martinů

Anna Gaálová

Zlaté pásmo

Anna Gaálová

Absolutní vítěz - instrumentální část

 

 

18.04. 2009 - Krajské kolo soutěže v recitaci - výsledky

Jméno žáka Kategorie Umístění
Tereza Krollová

I.

2. místo

Dominika Pospíšilová

III.

3. místo

 

 

02.04. 2009 - Krajská přehlídka dětského divadla ,, Dětská scéna" - výsledky

Jméno souboru Umístění

Recitační kolektiv žáků 3. ročníku LDO "PROČ" - pásmo veršů Pavla Šruta

1. místo

 

 

03.-04.04 2009 - Klavírní soutěž Karlovarská růžička - výsledky

Jméno žáka Kategorie Pedagog Umístění
Michael Douša

I.

Marie Jansová

čestné uznání

Anna Gaálová

II.

Jana Horáková

čestné uznání 1. stupně

 

 

20.3. 2009 - Krajské kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje - výsledky

Jméno žáka Nástroj Kategorie Pedagog Korepetice Umístění
Holečko Jiří klarinet

II.

Vladimír Zíka Iva Bendáková

2. místo

Nikitin George klarinet

V.

Vladimír Zíka Hana Spoustová

1. místo

Tomáš Rostislav altsaxofon

VIII.

Miloš Rejman Iva Bendáková

2. místo

 

 

13. 3. 2009 - Výsledky okresního kola soutěže v recitaci

 

I. kategorie Krollová Tereza

1. místo s postupem

III. kategorie Pospíšilová Dominika

2. místo s postupem

 

zleva: Dominika Pospíšilová, Tereza Krollová

Žáky připravila p. uč. Alena Pavlíková. Blahopřejeme a přejeme úspěch v krajském kole 18. 4. 2009

 

 

 

 

 

25. 2. 2009 - Výsledky městského kola soutěže v recitaci

 

I. kategorie

Krollová Tereza
Polová Anna

1. místo s postupem
3. místo

II. kategorie

Andoková Klára
Němeček Jiří

3. místo

čestné uznání

III. kategorie

Pospíšilová Dominika
Hudák Vilém

2. místo

čestné uznání


Žáky připravila p. uč. Alena Pavlíková. Blahopřejeme a přejeme úspěch v okresním kole 13. 3. 2009

 

 

 

 

27.2. 2009 - Okresní kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje - výsledky

Jméno žáka

Nástroj

Kategorie

Pedagog

Korepetice

Umístění

Holečko Jiří

klarinet

2.

Vladimír Zíka

Iva Bendáková

1. místo
s postupem

Pechová Veronika

příčná flétna

3.

Daniela Jetelová

Renata Haňková

3. místo

Karlíková Martina

klarinet

4.

Vladimír Zíka

Iva Bendáková

2. místo

Nikitin George

klarinet

5.

Vladimír Zíka

MgA. Vojtěch Haňka

1. místo
s postupem

Skřivánková Marie

zobcová flétna

5.

Miloslav Havlík

Renata Haňková

čestné uznání

Miškovská Bára

příčná flétna

6.

Daniela Jetelová

Renata Haňková

3. místo

Miškovská Bára

zobcová flétna

6.

Miloslav Havlík

Renata Haňková

čestné uznání

Tomáš Rostislav

altsaxofon

8.

Miloš Rejman

Iva Bendáková

1. místo
s postupem

Tůma Daniel

pozoun

9.

Pavel Jirásek

Kristýna Petelová

2. místo

 


Únor 2009



Gratulujeme Jaromíru Němečkovi, žáku pana učitele Ivana Šoltyse, k přijetí na Konzervatoř v Teplicích v oboru hra na kytaru. Přejeme mu mnoho úspěchů ve studiu.

 

 

 

 

 

 

 

         www.konzervatorteplice.cz
        

 

Aktuality:

 

Zápis do ZUŠ 2018-1.png

 

 

 

 

 

 

 

 


___________________

2018b.jpg

___________________

Vyučující LDO

Hledáme od nového školního roku 2018/2019 učitele literárně dramatického oboru
na PLNÝ ÚVAZEK.
Zájemci, pište na zusdc@clnet.cz

______________________


Nevíte kudy kam?
Třeba najdete cestu ZDE

ANO-NE kruh.jpg

 ___________________

ROZVRH HUDEBNÍCH NAUK A PHV

(pro detail klikněte na obrázek)


___________________________

14716096_1013972458711895_5348755026658019059_n.jpg

__________________________

ZUŠ v OC Pivovar

_______________

Základní umělecká škola Děčín

Základní umělecká škola Děčín

Čs. legií 243/29
Děčín IV - Podmokly
405 02
Tel.: kancelář: 412 532 035
                        778 708 862
ekonomka: 412 531 863
sborovna: 412 532 150
školník: 778 708 861
email: zusdc@clnet.cz
https://www.facebook.com/zusdc

www.facebook.com/zusdc

 

 ZŘIZOVATEL:

znak_text 2.jpg