Akce 2009/2010

Datum

Název - druh akce

V kolik
hodin

Kde 

25.06.

Závěrečné vystoupení žáků LDO /mladší přípr.ročník + starší přípr.ročník + 4.,6.,1/II. ročník/ Foto

16.30

sál ZUŠ

24.06.

Závěrečné vystoupení žáků LDO /přípr.ročník + 1.,5.ročník/ Foto

17.00

sál ZUŠ

23.06.

Třídní koncert pí uč. J. Horákové

16.30

sál ZUŠ

22.06.

Třídní koncert pí uč. M. Jansové Foto

16.00

sál ZUŠ

18.06.

Postupové zkoušky klavírního odd.

13.00-16.00

sál ZUŠ

17.06.

Krásnostudenecká líheň Foto

16.00

MŠ Krásný Studenec

17.06.

Literární podvečer se spisovatelem Petrem Kerschem Foto

17.15

sál ZUŠ

17.06.

Postupové zkoušky klavírního odd.

13.00-16.00

sál ZUŠ

14.-16.06.

Postupové zkoušky klavírního odd.

13.00-17.00

sál ZUŠ

14.-16.06.

Postupové zkoušky dechového odd.

13.30-16.00

uč.č. 15

14.-17.06

Postupové zkoušky strunného odd.

  13.00-16.30

uč.č. 8

16.06.

Koncert v Domově seniorů Foto

14.00

DS Kamenická

15.06.

Předání cen výtvarné soutěže Moje město Děčín

10.00

Krajský úřad ÚK

08.06.

Závěrečný koncert Foto

17.00

MěD Děčín

07.06.

Přehrávka kytarové třídy p. uč. I. Šoltyse

16.00

sál ZUŠ

07.06.

Studenti sobě /Jaroslav Rác/  

MěD Děčín

05.06.

Vítání občánků /Marie a Magdalena Andrlovy/  

Magistrát DC

04.06.

Noc snů 2010 Foto  

ZOO Děčín

03.-06.06.

Ústřední kolo národní soutěže LDO ZUŠ (sólový projev přednesový, dramatický, loutkářský a slovesný projev) /J. Rác, T. Grubrová, T. Krollová/ Foto,Výsledky  

Uherské Hradiště

03.-06.06.

Prague junior note /D. Rosenkrancová/ Foto,Výsledky

 

Praha

02.06.

Třídní přehrávka pí uč. Hančové

16.30

sál ZUŠ

31.05.

Třídní přehrávka žáků pí uč. R. Haňkové a sl.uč. R.Haňkové ml. Foto

16.30

sál ZUŠ

28.-30.05

Celostátní přehlídka školních pěveckých sborů Výsledky Foto  

Rychnov nad Kněžnou

29.05.

Vítání občánků  

Magistrát DC

28.05.

Přehlídka talentů /M. Douša, D. Rosenkrancová, A. Gáálová/ Výsledky Foto  

Konzervatoř Teplice

28.05.

Noc otevřených kostelů Foto

19.00

 

27.05.

Třídní přehrávka žáků pí uč. H. Cvejnové Foto

16.30

sál ZUŠ

27.05.

Klavírní koncert žáků R.Fričová (ZUŠ Neštěmice), J.Horáková (ZUŠ Děčín) a J.Říhová (ZUŠ Teplice) Foto  

Zámek Duchcov

24.-26.05.

Zápis - leták ke stažení v .doc  

ZUŠ

24.05.

Přehrávka kytarové třídy pí uč. I. Vaňkové Foto

17.00

sál ZUŠ

26.05.

Interní vystoupení Foto

17.00

sál ZUŠ

20.05.

Klavírní koncert žáků R.Fričová (ZUŠ Neštěmice), J.Horáková (ZUŠ Děčín) a J.Říhová (ZUŠ Teplice) Foto  

Zámek Trmice

20.05.-?

Výstava děl z výtvarné soutěže Moje město Děčín

DDM Teplická

19.05.

Koncert absolventů Foto

17.00

malý sál OK

18.05.

Výtvarná soutěž Moje město Děčín aneb Jak to vidím JÁ! Výsledky, leták  

DDM Teplická

15.05.

Vítání občánků /D. Rosenkrancová, B. Jelínková/  

Magistrát DC

14.05.

Koncert v Galerii Sluníčko /žáci pí uč. Horákové a žáci LDO/ Foto

17.00

Galerie Sluníčko

10.05.

Kytička písniček /pěv. sbory ZUŠ, žáci LDO/ Foto

17.00

MěD Děčín

10.05.

Třídní přehrávka p.uč. Šoltyse

16.00

sál ZUŠ

06.05.

Výměnný klavírní koncert žáků Jarmily Říhové a Jany Horákové Foto

17.00

sál ZUŠ

06.05.

Kulturní program pro seniory

15.30

klub důchodců

21.04.

Interní vystoupení Foto

17.00

sál ZUŠ

24.04.

Krajské kolo soutěžní přehlídky pěv. sborů /Kvítek, Pomněnky/ Výsledky, Foto  

Chlumec u Chabařovic

23.-24.04.

Klavírní soutěž Karlovarská růžička /D.Rosenkrancová, A.Gaálová, M.Douša/ Výsledky, Foto  

Karlovy Vary

15.04.

Výtvarná soutěž Ústecký kraj tvýma očima /Karolína a Vojtěch Šonkovi/ Výsledky    

12.-14.04.

Soutěžní přehlídka Mládí a Bohuslav Martinů /A.Gaálová, M.Nersesjan/ Výsledky Foto  

Polička

14.04.

Krajské kolo národní přehlídky ZUŠ LDO - sólový projev přednesový, dramatický a loutkařský Výsledky Foto  

ZUŠ Litvínov

10.04.

Vítání občánků /A.Ďurana, V. Toušková/ Foto  

Magistrát DC

01.-30.04

Žáci výtvarného oboru /Karolína a Vojtěch Šonkovi/ vystavují své práce v dětském oddělení Městské knihovny Děčín

MěK Děčín

27.-28.03.

Krajské kolo soutěže v recitaci Výsledky  

Louny

24.03.

Interní vystoupení Foto

17.00

sál ZUŠ

22.03.

Výtvarná soutěž "Kniha a já" Výsledky    

05.03.

Okresní kolo soutěže v recitaci Výsledky

09.00

ZŠ Na Stráni

26.02.

Krajské kolo soutěže uměleckých škol ve slovesné tvorbě FotoVýsledky

10.00

Louny

25.02.

Koncert pro nejmenší žáky Foto

16.30

sál ZUŠ

24.02.

Krajské kolo soutěže v komorní hře - postupující soubor se nezúčastnil

09.30

ZUŠ Teplice

24.02.

Městské kolo soutěže v recitaci Výsledky, Foto

09.00

DDM Teplická

19.-20.02.

Mezinárodní klavírní soutěž Amadeus VýsledkyFoto  

Besední dům, Brno

17.02.

Interní vystoupení Foto

17.00

sál ZUŠ

09.02.

Okresní kolo soutěže v komorní hře Výsledky  

Rumburk

06.02.

Vítání občánků / Marie a Magdalena Andrlovy/  

Magistrát DC

05.02.

Školní kolo soutěže v recitaci Foto, Výsledky

14.00.

sál ZUŠ

04.02.

Klavírní koncert žáků R. Fričové a J. Horákové Foto

17.00

sál ZUŠ

01.02.

Školní kolo soutěže v komorní hře Výsledky

15.00

sál ZUŠ

30.01.

Vítání občánků /Tereza Krollová, Antonín Ďurana/  

Magistrát DC

28.01.

Pololetní koncertování třídy pí uč. Jansové Foto

16.00

sál ZUŠ

22.01.

Koncert bývalých a současných žáků třídy pí uč. Jansové Foto

17.00

sál ZUŠ

20.01.

Interní vystoupení Foto

17.00

sál ZUŠ

09.01.

Vítání občánků /Lucie Hanzlíková, Veronika Toušková/  

Magistrát DC

18.12.

Třídní přehrávka pí uč. Beránkové Foto

17.00

sál ZUŠ

17.12.

Třídní přehrávka pí uč. Bendákové Foto

16.00

sál ZUŠ

16.12.

Třídní přehrávka pí uč. Svobodové

18.00

sál ZUŠ

15.12.

Třídní přehrávka p. uč. Knížka

17.00

sál ZUŠ

11.12.

Třídní přehrávka pí uč. Horákové Foto

16.30

sál ZUŠ

10.12.

Vystoupení v Domově pro seniory Foto

14.00

DS Kamenická

09.12.

Třídní přehrávka pí uč. Hančové Foto

16.30

sál ZUŠ

08.12.

Třídní přehrávka pí uč. Haňkové a pí uč. Haňkové ml. Foto

17.00

sál ZUŠ

03.12.

Než přijde Mikuláš Foto

17.00

MěD Děčín

02.12.

Třídní přehrávka pí uč. Cvejnové Foto

16.30

sál ZUŠ

01.12.

Předvánoční třídní přehrávka p.uč. Rejmana - přesunuto

16.00

sál ZUŠ

25.11.

Interní vystoupení Foto

17.00

sál ZUŠ

18.-20.11.

Virtuosi per musica di pianoforte /Anna Gaálová/ Foto  

Divadlo Ústí n./L

14.-15.11.

Intenzivní víkendové hudební kurzy Mgr. Emy Hubáčkové

09.00

sál ZUŠ

12.11.

Koncert žáků pí uč. Horákové a pí uč. Říhové /ZUŠ Teplice/ Foto

18.00

Diplomat Teplice

07.11.

Vítání občánků Foto  

Magistrát DC

22.-25.10.

Soustředění pěveckých sborů /Kvítek a Pomněnky/ Foto    

21.10.

Interní vystoupení Foto

17.00

sál ZUŠ

17.-18.10.

Intenzivní víkendové hudební kurzy Mgr. Emy Hubáčkové

09.00

sál ZUŠ

13.10.

Muzicírování v Libochovicích Foto  

Libochovice

08.-11.10.

Víkendové muzicírování Foto  

Rumburk

04.10.

Kulturní program pro seniory Foto  

MěD Děčín

03.10.

Vítání občánků Foto  

Magistrát DC

03.10.

Jirkovský písňovar - soutěž pěveckých sborů /Pomněnky/ VýsledkyFoto     

19.-20.09.

Intenzivní víkendové hudební kurzy Mgr. Emy Hubáčkové

09.00

sál ZUŠ

19.09.

Prezentace žáků ZUŠ Děčín na kurzech Mgr. Emy Hubáčkové

16.00

sál ZUŠ

05.09.

Vítání občánků Foto  

Magistrát DC

04.09.

Pedagogická porada

11.00

sborovna ZUŠ

24.-28.08. 

Intenzivní letní hudební kurzy operní pěvkyně Mgr. Emy Hubáčkové Foto

9.00-12.00

  sál ZUŠ

Aktuality:

 

 Fotogalerie, akce a úspěchy roku 2017/2018 byly přesunuty do archivu 

___________________

Náhradní termín ZÁPISU
4.-5.9.2018
14-16 hod.

Zápis do ZUŠ náhradní 2018_1.png

________________

Nevíte kudy kam?
Třeba najdete cestu ZDE

ANO-NE kruh.jpg

 ___________________

ROZVRH HUDEBNÍCH NAUK A PHV

(pro detail klikněte na obrázek)


___________________________

14716096_1013972458711895_5348755026658019059_n.jpg

__________________________

ZUŠ v OC Pivovar

_______________

Základní umělecká škola Děčín

Základní umělecká škola Děčín

Čs. legií 243/29
Děčín IV - Podmokly
405 02
Tel.: kancelář: 412 532 035
                        778 708 862
ekonomka: 412 531 863
sborovna: 412 532 150
školník: 778 708 861
email: zusdc@clnet.cz
https://www.facebook.com/zusdc

www.facebook.com/zusdc

 

 ZŘIZOVATEL:

znak_text 2.jpg