Akce 2010/2011

Datum

Název - druh akce

V kolik hodin

Kde

11.08.

Léto v senátu /Junior Jazz Band/

17.00

Valdštejnská zahrada

27.06.

Třídní přehrávka pí uč. Bendáková Foto

16.00

sál ZUŠ

28.06.

Koncert v družební škole v Pirně /žáci ZŠ Želenice/

 

Pirna

23.06.

Třídní přehráka pí uč. J. Horákové

16.30

sál ZUŠ

21.06.

Třídní přehrávka pí uč. Jansové Foto

16.00

sál ZUŠ

20.06.

Třídní přehrávka p. uč. P. Lukeše Foto

16.30

sál ZUŠ

18.06.

Jirkovská srdíčka /Kvítek, Pomněnky/ Výsledky

 

Jirkov

16.06.

Vystoupení LDO  v knihovně Foto

 

Knihovna Děčín

15.06.

Koncert ZUŠ v Knihovně Foto

17.00

Knihovna Děčín

15.06.

Třídní přehrávka pí uč. Beránková Foto

16.00

sál ZUŠ

14.06.

Výstava výtvarné třídy pí uč. Šobrové

 

zámek Velké Březno

10.-12.06.

Klavírní soutěž Prague Junior Note /D. Rosenkracová, A. Gaálová/ Foto Výsledky

 

Praha

10.-12.06.

Dětská scéna 2011  /J. Rác/ Foto Fotogalerie

 

Svitavy

10.06.

Výstava výtvarné třídy pí uč. Šobrové

 

Litoměřice

09.06.

Třídní přehrávka pí uč. I. Hančové Foto

14.00

sál ZUŠ

08.06.

Třídní přehrávka pí uč. R. Haňkové a sl. uč. R. Haňkové Foto

14.00

sál ZUŠ

07.06.

Závěrečný koncert Foto

17.00

MěD Děčín

06.06.

Třídní přehrávka pí uč. I. Vaňkové Foto

15.00

sál ZUŠ

05.06.

Klavírní koncert /žáci ZUŠ Teplice, Děčín, Litvínov. Neštěmice/ Foto

16.00

lázně Beethoven

4-6.06.

Celostátní přehlídka LDO

 

Svitavy

04.06.

Dětský den /Poupata, Kvítek/ Foto

 

Zámek

04.06.

Vítání občánků /T. Krollová, V. Toušková/ Foto

 

Magistrát Děčín

03.06.

Malování na obličej

 

ZOO Děčín

02.06.

Třídní přehrávka pí uč. H. Cvejnové Foto

16.30

sál ZUŠ

02.06.

Cesta pohádkovým lesem /ZUŠ 5.a 6. roč., MŠ Pohraniční ul./ Foto

 

 

28.05.

Malování na obličej

 

ZOO Děčín

05.-06.

Výstava výtvarných prací VO

 

knihovna Děčín

27.05.

Přehlídka talentů ZUŠ - hra na klavír Foto

09-15

Konzervatoř Teplice

27.05.

Noc otevřených kostelů Foto

18.00

kostel  Děčín IV

25.05.

Interní vystoupení Foto

17.00

sál ZUŠ

23.-25.5.

Zápis viz leták

14-16.30

ZUŠ Děčín

22.05.

Městské slavnosti /Pomněnky, Kvítek, Junior Jazz Band/

14.00

Labské náb.

18.05.

Koncert absolventů Foto

17.00

sál ZUŠ

18.05.

Koncert v domově pro seniory Foto

15.00

DS Kamenická

11.05.

Kytarový koncert žáků pí uč. Vaňkové /K., Kl. Cermonovy, M. Kostolný/

18.30

Sev. vědecká knihovna Ústí n/L

09.05.

Jarní zpívání Foto

 

MěD Děčín

6.-8.05.

Broumovská klávesa -  Foto Výsledky

 

Broumov

07.05.

Vítání občánků /A. Piklová, V. Toušková/

 

 

27.04.

Výchovný koncert PHV Foto

16.00

sál ZUŠ

19.04.

Krajské kolo soutěže- hra na kytaru Foto Výsledky

 

ZUŠ Most

16.04.

Krajské kolo soutěžní přehlídky pěv. sborů / Kvítek, Pomněnky/
Výsledky

 

Chlumec
u Chabařovic

16.-17.04.

Krajské kolo v recitaci Dětská scéna Foto Výsledky

 

Louny

15.04.

Sborový festival

 

Litoměřice

15.04.

Jazzový pátek 2011

15.00

Studentské centrum Varnsdorf

14-17.04.

Ústřední kolo soutěže ve hře na klavír-/Donika Rosenkracová, Anna Gaálová/ Foto Výsledky

 

Praha

13.04.

Interní vystoupení Foto

17.00

sál ZUŠ

09.04.

Vítání občánků /A. Piklová, V. Toušková/

09.00

Magistrát DC

02.04.

Otvírání okenic - zahájení sezóny  /M. Kostolný, K. Cermonová, Kl. Cermonová/

 

zámek Velké Březno

29.03.

Okresní kolo ve hře na kytaru Foto Výsledky

 

ZUŠ Rumburk

23.03.

Interní vystoupení Foto

17.00

sál ZUŠ

26.03.

Krajská soutěž v recitaci - Wolkerův prostějov

 

Louny

18.03.

Okresní kolo soutěže dětských sólových recitátorů Foto Výsledky

09.00

DDM Teplická

15.03.

Okresní kolo ve hře na smyčcové nástroje Výsledky

 

ZUŠ Varnsdorf

09.03.

Městské kolo soutěže dětských sólových recitátorů Foto Výsledky

09.00

DDM Teplická

09.03.

Sborový festival

 

Praha

08.03.

Krajské kolo klavírní soutěže Foto Výsledky

 

ZUŠ Litvínov

05.03.

Vítání občánků /V.Toušková, M.Pražáková/

 

Magistrát DC

23.02.

Okresní kolo klavírní soutěže odpadají hudební nauky Foto Výsledky

09.00

sál ZUŠ

22.02.

Oblastní přehlídka celostátního festivalu poezie Wolkerův Prostějov /D.Hašková, M.Klihavcová, Š.Suchardová/  Foto Výsledky

 

 

17.02.

Mezinárodní klavírní soutěž Amadeus /D. Rosenkracová, A. Gaálová/ Foto, Výsledky, ZUŠ v médiích

 

Brno

17.02.

Školní kolo LDO v recitaci

15.45

sál ZUŠ

16.02.

Interní vystoupení Foto

17.00

sál ZUŠ

05.02.

Vítání občánků /A.Piklová, T.Krollová/

 

Magistrát DC

03.02.

Dabing pro Informační centrum v Bad Schandau /A.Piklová, T.Krollová, V.Hubatka/

 

 

28.01.

Klavírní koncert Hodina plná klasicismu Foto

16.30

MěK Děčín

27.01.

Třídní přehrávka pí uč. M.Jansové Foto

16.00

sál ZUŠ

20.01.

Školní kolo klavírní soutěže /porota: M.Jansová, J. Horáková, R.Haňková, H.Cvejnová, I.Hančová, I.Bendáková, I.Šulcová, O.Beránková /Foto Výsledky

12.45

sál ZUŠ

19.01.

Interní vystoupení odpadlo

17.00

sál ZUŠ

18.01.

Školní kolo soutěže strunného oddělení /porota: I.Vaňková, I.Šoltys, R.Kulhánková/

12.30

sál ZUŠ

13.01.

Klavírní koncert žáků ZUŠ Děčín, Teplice, Neštěmice /žáci pí uč. Horákové/ Foto

18.00

Diplomat Teplice

08.01.

Vítání občánků /A.Piklová, V.Toušková/

 

Magistrát DC

07.01.

Třídní přehrávka pí uč. Horákové

 

sál ZUŠ

22.12.

Třídní přehrávka pí uč. Hančové Foto

16.30

půda ZUŠ

21.12.

Třídní přehrávka pí uč. Bendákové

15.00

sál ZUŠ

20.12.

Třídní přehrávka pí uč. Horákové Foto

16.30

sál ZUŠ

17.12.

Vánoční koncert s DSO /Pomněnky/

19.00

MěD Děčín

16.12.

Vánoční koncert s DSO /Pomněnky/

19.00

MěD Děčín

15.12.

Vánoční koncert s DSO /Pomněnky/

19.00

MěD Děčín

15.12.

Vystoupení v domově seniorů Kamenická ul.Foto

14.00

DS Kamenícká

15.12.

Třídní přehrávka pí uč. O.Beránkové Foto

16.30

sál ZUŠ

14.12.

Třídní vánoční přehrávka žáků p. uč. M. Rejmana

17.00

sál ZUŠ

08.12.

Třídní přehrávka žáků pí uč. R. Haňkové a sl.uč. R.Haňkové ml. Foto

17.00

sál ZUŠ

08.12.

Výchovné koncerty s Mgr. E.Hubáčkovou    

08.12.

AVE MARIA /Pomněnky/

18.00

kostel Křížová ul.

07.12.

...a co nám přinesl Mikuláš?Foto

17.00

MěD Děčín

04.12.

Vítání občánků /N.Poláková, M.Pražáková/

 

Magistrát DC

03.12.

Koncert pro přátele, kamarády a známé... /žáci pí uč. Horákové, žáci LDO/ Foto

16.30

MěK Děčín

01.12.

Třídní přehrávka pí uč. H.CvejnovéFoto

16.30

sál ZUŠ

26.-08.11.

Interpretační seminář LDO /M.Klihavcová, D.Hašková, Š.Suchardová/

 

Louny

02.11.

Interní vystoupení Foto

17.00

sál ZUŠ

18.-19.11.

Virtuosi per musica di pianoforte

 

Ústí n/L

19.11.

Koncert bývalých a současných žáků pí uč. M.Jansové Foto

16.30

sál ZUŠ

16.11.

Zakončení výstavy ilustrací pí uč. J.Šobrové k 200.výročí narození K.H.Máchy /vystoupení žáků hudebního a dramatického oboru a výstava prací žáků pí uč. J.Šobrové na téma Máchův klobouk/ Foto

16.00

MěK Děčín

10.11.

Koncert ZUŠ Trmice /A. Gáálová, D. Rosenkrancová/ Foto

18.00

Zámek Trmice

05.-07.11.

Nesoutěžní přehlídka LDO ZUŠ a tvořivé dílny Dradidlo Foto

 

Litvínov

06.11.

Vítání občánků /T. Krollová, V. Toušková/

 

Magistrát DC

21.10.

Křest knihy českokamenického autora spojený s představením výtvarného díla pí uč. J. Šobrové Betlém

16.00

Česká Kamenice

20.10.

Interní vystoupení Foto

17.00

sál ZUŠ

13.10.

Klavírní a houslový koncert žáků J.Horákové, R.Kulhánkové /ZUŠ Děčín/ a R.Fričové, M.Říhovské /ZUŠ Neštěmice/ Foto

18.00

sál ZUŠ

02.10.

Vítání občánků /Andrea Piklová, Anna Polová/

 

Magistrát DC

02.10.

Jirkovský písňovar - soutěž pěveckých sborů /Pomněnky/ Foto Výsledky

 

ZUŠ Jirkov

04.09.

Vítání občánků /Marie a Magdalena Andrlovy/

 

Magistrát DC

Aktuality:

 

Důležité upozornění!

Výuka paní učitelky Šetkové až do odvolání odpadá

_______________________
Nevíte kudy kam?
Třeba najdete cestu ZDE

ANO-NE kruh.jpg

 ___________________

ROZVRH HUDEBNÍCH NAUK A PHV

(pro detail klikněte na obrázek)

Bez názvu.png
___________________________

14716096_1013972458711895_5348755026658019059_n.jpg

__________________________

ZUŠ v OC Pivovar

_______________

Základní umělecká škola Děčín

Základní umělecká škola Děčín

Čs. legií 243/29
Děčín IV - Podmokly
405 02
Tel.: kancelář: 412 532 035
                        778 708 862
ekonomka: 412 531 863
školník: 778 708 861
email: zusdc@clnet.cz
https://www.facebook.com/zusdc

www.facebook.com/zusdc

 

 ZŘIZOVATEL:

znak_text 2.jpg