Úspěchy 2010/2011

 
Všem žákům a třídním učitelům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.
Přejeme mnoho dalších úspěchů!!!
  
 
 
 
10.-12.06. 2011 - Prague junior note 2011 - výsledky
Jméno Třídní učitel Umístění
Anna Gaálová J. Horáková 2. cena
Donika Rosenkrancová J. Horáková Čestné uznání II. stupně
   
   
  
  
 
06.-08.05. 2011 - Broumovská klávesa - výsledky
Jméno Třídní učitel Umístění
Anna Gaálová J. Horáková 2. místo

 

19.04.2011 - Krajské kolo kytarové soutěže - výsledky
Jméno Kategorie Třídní učitel Umístění
Adéla Klihavcová 0a I. Vaňková 2. místo
Jakub Phan 0c I. Vaňková 1. místo
Tomáš Kostka VI. I. Vaňková 2. místo
Sofie Sopová II. I. Šoltys 3. místo
 
  
 
16.-17.04. - Krajsko kolo v recitaci - výsledky
 
Jméno Kategorie Třídní učitel Umístění
Andrea Piklová II. A. Pavlíková Čestné uznání
Jaroslav Rác IV. A. Pavlíková Cena poroty s doporučením na celostátní festival Dětská scéna Svitavy 2011

 

  
14.-17.4.2011- Ústřední kolo klavírní soutěže - výsledky
Jméno Kategorie Třídní učitel Umístění
Donika Rosenkracová II. J. Horáková 3. místo
Anna Gaálová IV. J. Horáková 3. místo

 

29.3.2011 Okresní kolo kytarové soutěže - výsledky

Jméno Kategorie Třídní učitel Umístění
Adéla Klihavcová O.c I. Vaňková 1. místo s postupem
Jakub Phan O.c I. Vaňková 1. místo s postupem
Sofia Sopová II. I. Šoltys 1. místo s postupem
Michaela Slavíková IV. I. Šoltys 1. místo s postupem
Tomáš Kostka VI. I. Vaňková 1. místo s postupem
Tereza Špačková II I. Vaňková 2. místo
 

 

15.03.2011 - Okresní kolo smyčcové soutěže - výsledky
Jméno Kategorie Umístění
Daniel Martin Beneš I. 1. místo
Veronika Štěpánková I. 2. místo
 

 

18.03.2011 - Okresní kolo soutěže v recitaci - výsledky
Jméno Kategorie Umístění
Vojtěch Grubr I. 3. místo
Andrea Piklová II. 2. místo s postupem
Vojtěch Hubatka III. 1. místo s postupem
Klára Saganová III. 2. místo s postupem
Jaroslav Rác IV. 1. místo s postupem
 
 
 
08.03.2011 - Krajské kolo klavírní soutěže - výsledky
Jméno Kategorie Třídní učitel Umístění
Besarta Rosenkrancová 0. J. Horáková 2. místo
Donika Rosenkrancová II. J. Horáková 1. místo s postupem
Monika Miláková III. H. Cvejnová 3. místo
Eliška Vocásková III. I. Šulcová 2. místo
Anna Gaálová IV. J. Horáková 1. místo s postupem
Jakub Slížek IX. V. Haňka 3. místo
 
 
 
23.02.2011 - Okresní kolo klavírní soutěže - výsledky
Jméno Kategorie Třídní učitel Umístění
Besarta Rosenkrancová 0. J. Horáková 1. místo s postupem
Donika Rosenkrancová II. J. Horáková 1. místo s postupem
Monika Miláková III. H. Cvejnová 1. místo s postupem
Eliška Vocásková III. I. Šulcová 1. místo s postupem
Anna Gaálová IV. J. Horáková 1. místo s postupem
Jakub Slížek IX. V. Haňka 1. místo s postupem
   
   
 

 

22.02.2011 - Oblastní kolo celostátní soutěže festivalu poezie Wolkrův Prostějov - výsledky
Jméno Kategorie Umístění
Denisa Hašková II. 1. cena
Markéta Klihavcová II. 3. cena
Štěpánka Suchardová II. Čestné uznání
   
   

 

09.03.2011 - Městské kolo soutěže dětských sólových recitátorů - výsledky

Jméno Kategorie Umístění
Vojtěch Grubr I. 1. místo s postupem
Markéta Pražáková I. 3. místo
Andrea Piklová II. 1. místo s postupem
Tereza krollová II. Čestné uznání
Vojtěch Hubatka III. 1. místo s postupem
Klára Saganová III. 2. místo s postupem
Jaroslav Rác IV. 1. místo s postupem
Kritina Hudečková IV. 3. místo

 

 
17.-19.2.2011 - Klavírní soutěž Amadeus 2011 (www.amadeus-brno.cz) - výsledky

Jméno Kategorie Třídní učitel Umístění
Donika Rosenkracová IV. J. Horáková 3. místo
Anna Gaálová VI. J. Horáková Čestné uznání

 

  
 
02.10. 2010 - Jirkovský písňovar - výsledky
Jméno Umístění
Pomněnky
Bronzové pásmo

 

Aktuality:

 

Začátek výuky pěveckých sborů:

Kvítek 6.9. 15:10
Pomněnky 10.9. 16:00
Poupata 11.9. 16:00

________________

Nevíte kudy kam?
Třeba najdete cestu ZDE

ANO-NE kruh.jpg

 ___________________

ROZVRH HUDEBNÍCH NAUK A PHV

(pro detail klikněte na obrázek)

Bez názvu.png
___________________________

14716096_1013972458711895_5348755026658019059_n.jpg

__________________________

ZUŠ v OC Pivovar

_______________

Základní umělecká škola Děčín

Základní umělecká škola Děčín

Čs. legií 243/29
Děčín IV - Podmokly
405 02
Tel.: kancelář: 412 532 035
                        778 708 862
ekonomka: 412 531 863
školník: 778 708 861
email: zusdc@clnet.cz
https://www.facebook.com/zusdc

www.facebook.com/zusdc

 

 ZŘIZOVATEL:

znak_text 2.jpg