Akce 2011/2012

Datum Název - druh akce V kolik hodin Kde
09.-11.11.2012 Soutěž v interpretaci koncertního melodramu   ZUŠ Šumperk
29.08. Zahajovací porada

12.00

sborovna ZUŠ
28.06. Závěrečná vystoupení žáků LDO Foto 17.00 sál ZUŠ
27.06. Třídní přehrávka pí uč. Hančové 17.00 sál ZUŠ
26.06. Třídní přehrávka pí uč. Jansové  Foto

16.00

sál ZUŠ
25.06. Třídní přehrávka p. uč. Lukeše  Foto 16.30 sál ZUŠ
25.06. Koncert pěveckých sborů /Kvítek, Pomněnky/ 17.30 Synagoga
22.06. Závěrečná vystoupení žáků LDO Foto 17.00 sál ZUŠ
21.06. Třídní přehrávka pí uč. Bendákové   sál ZUŠ
20.06. Třídní přehrávka pí uč. Horákové 16.30 sál ZUŠ
19.06. Třídní přehrávka pí uč. Beránkové  Foto 16.30 sál ZUŠ
18.06. Třídní přehrávka pí uč. Cvejnové  Foto 16.30 sál ZUŠ
14.06. Závěrečný koncert  Foto

17.00

MěD Děčín
13.06. Třídní přehrávka p. uč. Rejmana 17.00 sál ZUŠ
13.06. Postupové zkoušky bicí odd. 13.30  
12.06 Vystoupení žáků ZUŠ Program Foto 14.00 Domov seniorů
11.-13.06. Postupové zkoušky strunné odd. 13.00/14.00  
11.-13.06. Postupové zkoušky dechové odd. 13.30 uč.č.15
12.-17.06.

Celostátní přehlídka uměleckého přednesu a divadla poezie Wolkerův Prostějov /J.Rác/ Účastnický list Foto

  Prostějov
09.06. Sokolský slet /pěvecké sbory/ 14.30 Sportovní hala, Maroldova ul.
08.-10.06. Celostátní přehlídka dětských recitátorů Dětská scéna /V. Toušková/  Foto   Svitavy
04.-08.06. Postupové zkoušky - klavírní odd. 13.00 uč.č.32, 21
06.06. Slavnostní vyřazení absolventů Střední zdravotnické školy v Děčíně /M. Douša/ 15.00 Komorní sál MěD Děčín
02.06. Vítání občánků /A. Piklová, V. Toušková/  Foto   Magistrát DC
01.06. Noc kostelů /žáci pí uč. I. Vaňkové, R. Kulhánkové, H. Cvejnové, kl. doprovod pí uč. I. Bendáková/  Foto 19.00  
01.06. Přímé natáčení do českého rozhlasu ČR2 /M. Douša/ 19.00 Bývalý DDM
28.-30.05. Zápis do ZUŠ 14.00-16.30 ZUŠ
30.05. Absolventský koncert  Foto

17.00

sál ZUŠ
29.05. Třídní přehrávka pí uč. Haňkové a Haňkové ml. Foto 16.30 sál ZUŠ

25.-27.05.

Celostátní přehlídka dětských pěveckých sborů /Pomněnky/  Foto Výsledky   Uničov na Moravě
25.05. Přehlídka talentů Výsledky Foto

10.00

Konzervatoř Teplice
25.05. Koncert klasické hry na kytaru /žáci pí uč. Vaňkové/ Plakát Foto

18.00

DC Zámek
18.05. Setkání Děčín-Valašské Klobouky - výstava výtvarných děl /M. Sufčáková/ Plakát

17.00

Muzeum DC
16.05. Interní vystoupení  Foto

17.00

sál ZUŠ
15.05. Mezinárodní den rodin /žáci VO/ Poděkování    
05.05.-30.05. Výstava výtvarných prací žákyň M. Mackové a K.Rákosové Plakát Foto   MěK Děčín, Galerie dětského odd.
05.05. Vítání občánků Foto   Magistrát DC
03.05. Soutěžní přehlídka Mládí a Bohuslav Martinů Výsledky Foto   Polička
29.04. Krajské kolo soutěže v recitaci Dětská scéna Foto   Louny
26.04. Aprílové zpívání  Foto 17.00 MěD Děčín
25.04. První malý klavírní recitál Anny Gaálové ze třídy pí uč. Horákové Foto   Zámek Děčín
24.04. Koncert na Zámku Děčín /ZŠ na Stráni, ZUŠ Děčín-žáci pí uč. Jansové, Konzervatoř Teplice/  Foto

17.00

Rohový sál Zámek Děčín
21.-22.04. Karlovarská růžička Výsledky Foto   Karlovy vary
20.04. Jazzový pátek 2012 /Teens band, Jazzýček, Jazz Trio s hosty/ 15.00 Lidová zahrada Varnsdorf
18.04. Interní vystoupení Foto

17.00

sál ZUŠ
16.04. Koncert v Teplicích Foto

 

sál Diplomat
15.04. Soutěžní přehlídka pěveckých sborů Zahrada Písní /Pomněnky/ Výsledky   Praha
14.04. Krajské kolo národní přehlídky pěveckých sborů /Kvítek, Pomněnky) Výsledky Foto

10.00

Chlumec u Chabařovic
14.04. Vítání občánků /T. Krollová, E. Vašáková/ Foto   Magistrát DC
24.03. Vítání občánků /J. Kolouchová, O. Šoura/ Foto

 

Magistrát DC
23.03. Okresní kolo soutěže dětských recitátorů Dětská scéna  Výsledky Foto   DDM Teplická

16.03.

Krajské kolo soutěže dechových nástrojů Výsledky

 

Litvínov
14.03. Interní vystoupení Foto

17.00

sál ZUŠ
12.03. Městské kolo soutěže dětských recitátorů Dětská scéna Výsledky Foto   DDM Teplická
09.-11.03. Krajská přehlídka uměleckého přednesu a divadel poezie Louny, Poeticky! /J. Rác/ Výsledky Foto   Louny
08.-11.03. PRAGuitarra Clássica /J. Phan/ Výsledky Foto   Praha
03.03. Vítání občánků /N. Poláková, K. Víchová/ Foto   Magistrát DC
02.03. Školní kolo soutěže v sólové recitaci Foto   Sál ZUŠ
01.03. Zahájení vernisážě Z ledu ven Foto   Bad Schandau
01.-31.03. Výstava kreseb žáků k 100. výročí narození Jiřího Trnky /žáci J. Šobrové/   dětské odd. MěK Děčín
28.02. Okresní kolo soutěže dechových nástrojů Výsledky   Rumburk
23.-25.02. Mezinárodní klavírní soutěž Amadeus /D. Rosenkrancová/ Foto   Brno
09.02. Koncert mladých klavíristů /žáci pí uč. Horákové (Děčín), Říhové (Teplice), Angelkové (Litvínov)/ 17.00 ZUŠ Litvínov
08.02. Interní vystoupení Foto 17.00 sál ZUŠ
04.02. Vítání občánků /M. Pražáková, L. Valterová/   Magistrát DC
měsíc únor Výstava prací žáků VO v Informačním středisku NP Sasské Švýcarsko Foto   Bad Schandau
31.01. Třídní přehrávka pí uč. Jansové Foto 16.30 sál ZUŠ
27.01. Třídní přehrávka pí uč. Kulhánkové Foto 15.30 sál ZUŠ
27.01. Třídní přehrávka pí uč. Vaňkové Foto 17.00 sál ZUŠ
18.01. Interní vystoupení Foto 17.00 sál ZUŠ
07.01. Vítání občánků /A. Piklová, V. Toušková/ Foto   Magistrát DC
21.12. Třídní přehrávka pí uč. Hančové  Foto 16.30 sál ZUŠ
20.12. Třídní přehrávka pí uč. Bendákové  Foto 16.00 sál ZUŠ
19.12. Třídní přehrávka p. uč. Lukeše Foto 16.00 sál ZUŠ
16.12. Vánoční koncert s DSO /Pomněnky/ 19.00 Měd Děčín
15.12. Třídní přehrávka pí uč. Beránkové Foto 16.30 sál ZUŠ
15.12. Vánoční koncert s DSO /Pomněnky/ 19.00 MěD Děčín
15.12. Vánoční besídka Kvítku    
14.12. Třídní přehrávka pí uč. Horákové Foto 16.30 sál ZUŠ
14.12. Vánoční koncert s DSO /Pomněnky/ 19.00 MěD Děčín
13.12. Třídní přehrávka p. uč. Rejmana 16.00 sál ZUŠ
12.12. Třídní přehrávka pí uč. Haňkové, Haňkové ml. Foto 16.30 sál ZUŠ
11.12. Koncert na Děčínském zámku /Pomněnky, Kvítek/   DC zámek
09.12. Předvánoční nadílka ZUŠ Děčín Foto 17.00 MěD Děčín
07.12. Třídní přehrávka pí uč. Cvejnové Foto 16.30 sál ZUŠ
03.12. Vítání občánků /A. Piklová, E. Vašáková/ Foto   Magistrát DC
29.11. Koncert v Domově pro seniory na Kamenické ul. /Kvítek/  Foto    
26.11. Den pro dětskou knihovnu /žáci LDO/   MěK Děčín
26.11. Přehlídka talentů na Pražské konzevatoři Foto   Pražská konzervatoř
25.11. Koncert bývalých a současných žáků pí uč. Jansové (vstupné 30 Kč) Foto 16.30 Děčínský zámek - rohový sál
09.11. Interní vystoupení Foto 17.00 sál ZUŠ
05.11. Vítání občánků   Magistrát DC
04.11. Koncert žáků pí uč. Horákové 16.30 sál ZUŠ
21.10. Klavírní seminář třídy pí uč. Jansové 16.30 sál ZUŠ
21.10. Koncert Uměleckých nadějí Ústeckého kraje oceněných na mezinárodních a národních soutěžích Foto 18.00 Dům kultury Ústí n./L
20.-21.10. 13. řádná Valná hromada   Krušnohorské divadlo Teplice
29.09.-02.10. Soustředění sborů Kvítek a Pomněnky Foto    
13.10. Malířský plenér 2011, Labské pískovce v nových dílech malířů Českosaského Švýcarska a okolí - vernisáž výstavy /D. Rosenkrancová, A. Gaálová, D. Beneš/ Foto   Bad Schandau
12.10. Interní vystoupení Foto 17.00 sál ZUŠ
01.10. Vítání občánků   Magistrát DC
17.09. 17. celostátní dílna dramatické výchovy  Foto 15.00 Jičín
15.09. Premiéra české verze Lesního skřítka na cestách /dabing: V.Hubatka, T.Krollová, A.Piklová/ Foto 17.30 Bad Schandau
03.09. Vítání občánků /L. Valterová, M. Pražáková/  Foto   Magistrát DC

Aktuality:

 

Začátek výuky pěveckých sborů:

Kvítek 6.9. 15:10
Pomněnky 10.9. 16:00
Poupata 11.9. 16:00

________________

Nevíte kudy kam?
Třeba najdete cestu ZDE

ANO-NE kruh.jpg

 ___________________

ROZVRH HUDEBNÍCH NAUK A PHV

(pro detail klikněte na obrázek)

Bez názvu.png
___________________________

14716096_1013972458711895_5348755026658019059_n.jpg

__________________________

ZUŠ v OC Pivovar

_______________

Základní umělecká škola Děčín

Základní umělecká škola Děčín

Čs. legií 243/29
Děčín IV - Podmokly
405 02
Tel.: kancelář: 412 532 035
                        778 708 862
ekonomka: 412 531 863
školník: 778 708 861
email: zusdc@clnet.cz
https://www.facebook.com/zusdc

www.facebook.com/zusdc

 

 ZŘIZOVATEL:

znak_text 2.jpg