Úspěchy 2011/2012

Červen 2012

Markéta Macková vykonala úspěšně přijímací
zkoušky na  UJEP a byla přijata ke studiu výtvarné výchovy. Gratulujeme!

___________________________________________________

 

Květen 2012

Žáci přijatí na střední výtvarné školy:

Kristýna Rákosová
Alena Peštiková
Kamila Falgová
Andrea Kořínková

 

05.05. - Celostátní přehlídka dětských školních sborů

Jméno Ocenění
Pomněnky Zvláštní cena za provedení skladby Fantom opery

 

25.05. - Přehlídka talentovaných žáků

Jméno Učitel Ocenění
Michael Douša M. Jansová Výborný výkon
Natálie Poláková J. Šulcová Výborný výkon

 

03.05. - Soutěžní přehlídka Mládí a Bohuslav Martinů

Jméno Umístění
Anna Gaálová Zlaté pásmo
Donika Rosenkrancová Zlaté pásmo
Eliška Čuříková Zlaté pásmo

 

___________________________________________________

 

Duben 2012

20.04.2012 -  Karlovarská růžička

Jméno Kategorie Umístění
Donika Rosenkrancová III. 2. místo

 

 

15.04.2012 - Soutěžní přehlídka pěveckých sborů Zahrada Písní

Jméno Kategorie Umístění
Pomněnky III. Stříbrné pásmo

 

 

14.04.2012 - Krajské kolo národní přehlídky pěveckých sborů

Jméno Kategorie Umístění
Pomněnky II.B Zlaté pásmo a postup do celostátního kola
Kvítek II.A Stříbrné pásmo


______________________
_____________________________

 

Březen 2012

23.03.2012 - Okresní kolo soutěže dětských recitátorů Dětská scéna 
Jméno Kategorie Umístění
Veronika Toušková II Postup do krajského kola
 
 


16.03.2012 - Krajské kolo soutěže dechových nástrojů
Jméno Kategorie Umístění
Anna Freibergová II. 2. místo




8.-10.3.2012 - Praguitarra Clásica
Jméno Kategorie Umístění
Jakub Phan II. Čestné uznání
 
 


9.-11.3.2012 - Krajská přehlídka uměleckého přednesu Louny, Poeticky!
Jméno Kategorie Umístění
Jaroslav Rác I. Ocenění a postup do celostátního kola
 
 


12.3.2012 - Městské kolo soutěže recitátorů Dětská scéna
Jméno Kategorie Umístění
Lucie Valterová I. 1. místo s postupem
Veronika Toušková II. 1. místo s postupem
Tereza Krollová II. 3. místo
Eliška Vašáková II. 3. místo
Antonín Ďurana II. Čestné uznání
Vojtěch Hubatka III. 3. místo


___________________________________________________

Únor 2012

28.2.2012 - Okresní kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje
Jméno Nástroj Učitel Korepetitor Kategorie Umístění
Eliška Slavíková klarinet V. Zíka I. Bendáková II. 1. místo
Anna Freibergová klarinet V. Zíka I. Bendáková II. 1. místo s postupem


___________________________________________________

Leden 2012

Žákyně Anna Skřivánková byla přijata ke vzdělávání v Konzervatoři Teplice do oboru Zpěv se zaměřením populární zpěv.
Gratulujeme a děkujeme pí uč. Hančové a Šulcové za přípravu.

___________________________________________________

Říjen 2011

 

Aktuality:

 

 Fotogalerie, akce a úspěchy roku 2017/2018 byly přesunuty do archivu 

___________________

Náhradní termín ZÁPISU
4.-5.9.2018
14-16 hod.

Zápis do ZUŠ náhradní 2018_1.png

________________

Nevíte kudy kam?
Třeba najdete cestu ZDE

ANO-NE kruh.jpg

 ___________________

ROZVRH HUDEBNÍCH NAUK A PHV

(pro detail klikněte na obrázek)


___________________________

14716096_1013972458711895_5348755026658019059_n.jpg

__________________________

ZUŠ v OC Pivovar

_______________

Základní umělecká škola Děčín

Základní umělecká škola Děčín

Čs. legií 243/29
Děčín IV - Podmokly
405 02
Tel.: kancelář: 412 532 035
                        778 708 862
ekonomka: 412 531 863
sborovna: 412 532 150
školník: 778 708 861
email: zusdc@clnet.cz
https://www.facebook.com/zusdc

www.facebook.com/zusdc

 

 ZŘIZOVATEL:

znak_text 2.jpg