Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle Pravidel přístupnosti pro weby veřejné správy.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5 a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOC. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmaster@zusdc.cz.

Úterý 4.4.2016 škola bez dodávky vody do 18 hod.
Odpadá veškerá výuka

ZÁPIS

29.-31.5.2017

Zápis 2017.jpg

Ve spolupráci výtvarného a literárně dramatického oboru vznikl krátký film z prostředí naší ZUŠ

Žáci výtvarného oboru přijatí na střední umělecké školy:

HANA ZÍMOVÁ – SŠ NÁHORNÍ – PRAHA

LAURA KUSOVÁ – SUŠS – KAMENICKÝ ŠENOV

ADÉLA BULECOVÁ – SUŠS – KAMENICKÝ ŠENOV

Gratulujeme!!!

Naše žákyně Aneta Tomášková z pěvecké třídy paní učitelky Jindrákové byla přijata na Konzervatoř v Teplicích. Moc gratulujeme a přejeme mnoho studijních a uměleckých úspěchů!!

Naše žákyně Veronika Štěpánková z houslové třídy paní učitelky Kulhánkové byla přijata na Konzervatoř v Teplicích.
Moc gratulujeme jí i paní učitelce!!!

UZAVÍRKA ULICE
ČS. LEGIÍ

Od 06.02.2017 do 31.07.2017 bude ulice Čs. Legií uzavřena od Mírového náměstí k ul. Plzeňská z důvodu rekonstrukce kanalizace a vodovodu.
Toto se dotkne i nás a vás, rodičů, kteří vysazujete své ratolesti před ZUŠ. Dbejte, prosím, na to, aby toto omezení neohrozilo bezpečnost vašich dětí při přecházení ulic atp.

Rozvrh hudebních nauk a PHV na školní rok 2016/2017