Úspěchy 2013/2014

 

Ústřední kolo soutěže žáků LDO ZUŠ v sólovém projevu
31.05.2014

Bronzový pegas - Lucie Valterová (II. kategorie)
                              Kryštof Kanive (II. kategorie)

________________________________________________________________________

Přehlídka mladých talentů klavírní hry
30.05.2014

Diplom za výborný výkon - Kateřina Doubravová

Diplom za velmi dobrý výkon - Jitka Kolářová

________________________________________________________________________

Ústřední kolo celostátní soutěže ZUŠ ve hře na klavír
03.05.2014

2. cena - Anna Gaálová (VII. kategorie), pí uč. Horáková

Zvláštní cena poroty za interpretaci skladeb J. Suka - Anna Gaálová

________________________________________________________________________

43. ročník přehlídky dětských recitátorů - krajské kolo
12.-13.04.2014

Postup do celostátního kola - Martin Nedvěd (II. kategorie)

Čestné uznání - Terezie Vobrubová (I. kategorie)
                         Kryštof Kanive (II. kategorie)
                         Tereza Krollová (III. kategorie)

_____________________________________________________________________________________________________

Klavírní soutěž Karlovarská růžička
05.04.2014

Čestné uznání I. stupně - Adéla Mužíková (I. kategorie), pí uč. Horáková
                                                                Vojtěch Kučera (II. kategorie), pí uč. Horáková

Diplom pro nejmladšího účastníka soutěže - Adéla Mužíková

_____________________________________________________________________________________________________

Krajské kolo celostátní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru
04.04.2014

1. místo s postupem - Jakub Phan (IV. kategorie), pí uč. Vaňková

2. místo - Eliška Kuncová (0.c) kategorie), p. uč. Šoltys
                Sofija Sopova (V. kategorie), p. uč. Šoltys
                A. Klihavcová, M. Němcová - komorní hra (I. kategorie), pí uč. Vaňková

3. místo - Vít Machuta (0.b) kategorie), pí uč. Vaňková
                Adéla Klihavcová (I. kategorie), pí uč. Vaňková
                Martina Němcová (III. kategorie), pí uč. Vaňková
                   Jan Pešek (VI. kategorie), p. uč. Šoltys
                S. Sopova, J. Pešek - komorní hra (II. kategorie), p. uč. Šoltys

________________________________________________________________________

Krajské kolo celostátní soutěže ZUŠ ve hře na klavír
21.-22.03.2014 

1. místo s postupem - Anna Gaálová (VII. kategorie), pí uč. Horáková

3. místo - Zdeňka Baudischová (0. kategorie), pí uč. Horáková
               Jitka Kolářová (0. kategorie), pí uč. Hančová
               Vojtěch Kučera (I. kategorie), pí uč. Horáková
               Anežka Skálová (I. kategorie), pí uč. Cvejnová
               Eliška Čuříková (IV. kategorie), pí uč. Horáková

Čestné uznání - Kateřina Doubravová (III. kategorie), pí uč. Šulcová
                         Natálie Poláková (III. kategorie), pí uč. Šulcová
                         Eliška Vocásková (VI. kategorie), pí uč. Šulcová

________________________________________________________________________

Krajská přehlídka výtvarných oborů ZUŠ Ústeckého kraje
11.-21.03.2014

Cena poroty s postupem - práce "Já v proměnách času aneb setkání tří příbuzných" (žáci pí uč. M. Sufčákové)

________________________________________________________________________

Mezinárodní smetanovská klavírní soutěž
21.03.2014

3. cena - Anna Gaálová (I. kategorie), pí uč. Horáková

________________________________________________________________________

Celostátní kolo pěvecké soutěže Skřivánek
24.-26.03.2014

Čestné uznání - Sofie Petříková, pí uč. Haňková ml.

________________________________________________________________________

Soutěžní přehlídka LDO - sólový projev přednesový a dramatický, krajské kolo
10.03.2014

Postup do ústředního kola - Lucie Valterová (II. kategorie)
                                             Kryštof Kanive (II. kategorie)

Čestné uznání - Veronika Toušková

________________________________________________________________________

Krajské kolo celostátní soutěže ZUŠ ve hře na klavír
21.-22.03.2014

1. místo s postupem - Anna Gaálová (VII. kategorie), pí uč. Horáková

3. místo - Zdeňka Baudischová (0. kategorie), pí uč. Horáková
               Jitka Kolářová (0. kategorie), pí uč. Hančová
                Vojtěch Kučera (I. kategorie), pí uč. Horáková
                Anežka Skálová (I. kategorie), pí uč. Cvejnová
                Eliška Čuříková (IV. kategorie), pí uč. Horáková

Čestné uznání - Kateřina Doubravová (III. kategorie), pí uč. Šulcová
                           Natálie Poláková (III. kategorie), pí uč. Šulcová
                           Eliška Vocásková (VI. kategorie), pí uč. Šulcová

___________________________________________________________________

43. ročník přehlídky Dětských sólových recitátorů - Okresní kolo
21.03.2014

Postup do krajského kola  Terezie Vobrubová (I. kategorie)
                                               Martin Nedvěd (II. kategorie)
                                               Kryštof Kanive (II. kategorie)
                                               Tereza Krollová (III. kategorie)

___________________________________________________________________

43. ročník přehlídky Dětských sólových recitátorů - Městské kolo
12.3.2014

Postup do okresního kola - Natálie Ridillová (I. kategorie)
                                              Terezie Vobrubová (I. kategorie)
                                              Kryštof Kanive (II. kategorie)
                                              Martin Nedvěd (II. kategorie)
                                              Tereza Krollová (III. kategorie)

Čestné uznání - Lucie Valterová (II. kategorie)
                           Antonín Ďurana (III. kategorie)
                           Andrea Piklová (III. kategorie)
                           Veronika Toušková (IV. kategorie)

_____________________________________________________________________________________________________

Krajské kolo pěvecké soutěže Skřivánek
20.02.2014

 

1. místo s postupem - Sofie Petříková

3. místo - Veronika Štajnerová
                 Aneta Tesařová

___________________________________________________________________

Festival dětských a mládežnických pěveckých sborů Iuventus in Praga Cantat
24.-25.01.2014

Stříbrné pásmo - Pomněnky

___________________________________________________________________

Pěvecká soutěž Melodie
16.11.2013

1. místo s postupem - Aneta Tomášková

___________________________________________________________________

III. ročník celorepublikové soutěže v interpetaci koncertního melodramu
8.-10.11.2013

3. místo - Veronika Šetková (II. kategorie)

 

 

Aktuality:

 

 Fotogalerie, akce a úspěchy roku 2017/2018 byly přesunuty do archivu 

___________________

Náhradní termín ZÁPISU
4.-5.9.2018
14-16 hod.

Zápis do ZUŠ náhradní 2018_1.png

________________

Nevíte kudy kam?
Třeba najdete cestu ZDE

ANO-NE kruh.jpg

 ___________________

ROZVRH HUDEBNÍCH NAUK A PHV

(pro detail klikněte na obrázek)


___________________________

14716096_1013972458711895_5348755026658019059_n.jpg

__________________________

ZUŠ v OC Pivovar

_______________

Základní umělecká škola Děčín

Základní umělecká škola Děčín

Čs. legií 243/29
Děčín IV - Podmokly
405 02
Tel.: kancelář: 412 532 035
                        778 708 862
ekonomka: 412 531 863
sborovna: 412 532 150
školník: 778 708 861
email: zusdc@clnet.cz
https://www.facebook.com/zusdc

www.facebook.com/zusdc

 

 ZŘIZOVATEL:

znak_text 2.jpg