Úspěchy 2014/2015

- pokud nenajdete úspěch ze soutěže zde, podívejte se do Akcí, zda u konkrétní soutěže není ke stažení výsledková listina

______________________________________________________________

Krajské kolo soutěže DPS - 11. 4. 2015

Sbor Sbormistryně Umístění
Pomněnky Hančová Zlaté pásmo
Kvítek Šulcová Stříbrné pásmo

______________________________________________________________

Celostátní kolo Skřivánka - 23. - 24. 3. 2015

Soutěžící Umístění
Sofie Petříková Čestné uznání

______________________________________________________________

Krajské kolo Skřivánka - 26. 2. 2015

Soutěžící Umístění
Sofie Petříková 2. místo s postupem
Markéta Marečková 2. místo s postupem
Lucie Valterová 3. místo

______________________________________________________________

"Budeme si zpívat" - 12. 3. 2015 

Soutěžící Umístění
Veronika Štajnerová 1. místo
Karel Mrazík 2. místo
Sofie Petříková 3. místo
Adéla Milatová 2. místo
Markéta Marečková 2. místo

______________________________________________________________

Městské kolo soutěže v recitaci poezie a prózy - 11. 3. 2015

Soutěžící Kategorie Umístění
Terezie Vobrubová I. Postup do okresního kola
Čeněk Dunovský I. Postup do okresního kola
Adéla Vázlerová I. Zvláštní cena
Natálie Ridillová II. Zvláštní cena
Oliver Hladík II. Postup do okresního kola
Adina Tonderová II. Zvláštní cena
Tereza Barillová II. Čestné uznání
Kryštof Kanive III. Postup do okresního kola
Sára Šmolková III. Postup do okresního kola
Tereza Krollová IV. Zvláštní cena
Antonín Ďurana IV. Postup do okresního kola
Veronika Toušková IV. Postup do okresního kola
Andrea Piklová IV. Čestné uznání

 

______________________________________________________________

Školní kolo soutěže v recitaci poezie a prózy - 19. 2. 2015

Soutěžící Kategorie Umístění
Terezie Vobrubová I. Postup do městského kola
Čeněk Dunovský I. Postup do městského kola
Jiří Černý II. Postup do městského kola
Natálie Ridillová II. Postup do městského kola
Kryštof Kanive III. Postup do městského kola
Sára Šmolková III. Postup do městského kola
Tereza Krollová IV. Postup do městského kola
Andrea Piklová IV. Postup do městského kola

 

______________________________________________________________


Okresní kolo národní soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu 
Varnsdorf - 19. 2. 2015

Soutěžící kategorie Umístění
Veronika Štajnerová 0. 1. místo
Lucie Valterová 2. 2. místo

______________________________________________________________

 

Školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje 28. 1.2015

kategorie soutěžící nástroj učitel umístění
0. Miškovský Jan zobcová flétna Jetelová M. 1.
0. Sufčáková Dagmara zobcová flétna Jetelová M. 2.
1. Matysová Barbora zobcová flétna Jetelová M. 1.
1. Nováková Anežka zobcová flétna Lukeš 1.
2. Brůnová Markéta zobcová flétna Jetelová M. 1.
2. Míšková Kateřina zobcová flétna Jetelová D. 3.
2. Šourová Anna zobcová flétna Lukeš 1. s postupem
2. Tichá Julie zobcová flétna Lukeš 1.
2. Vysoký Filip zobcová flétna Lukeš 1. s postupem
2. Kadlecová Pavlína zobcová flétna Jetelová M. 1. s postupem
3. Herichová Agáta zobcová flétna Lukeš 3.
3. Neumann Albert zobcová flétna Jetelová M. 2.
3. Neumann Vilém zobcová flétna Jetelová M. 3.
3. Pomichálková Romana zobcová flétna Lukeš 1. s postupem
4. Bernášková Sarah zobcová flétna Lukeš 1.
1. Musil Alexander Trubka Jirásek 1.
1. Miškovský Petr Trubka Jirásek 1.
1. Minařík Vít Trubka Jirásek 1. s postupem
1. Dítě Jaromír Trubka Jirásek 1. s postupem
2. Litomiská Barbora Lesní roh Jirásek 1.
5. Pešek Michal Trubka Jirásek 1.
5. Pešek Adam Pozoun Jirásek 1.
0. Rákošová Lucie Příčná flétna Jet. M. 3.
1. Frostová Anna Příčná flétna Jetelová M. 2.
1. Jaborová Valentýna Příčná flétna Jetelová D. 2.
1. Šoura Ondřej Klarinet Bb Lukeš 1. s postupem
1. Skřivánková Marta Jana Příčná flétna Jetelová M. 1. s postupem
1. Strnadová Aneta Příčná flétna Jetelová M. 3.
1. Vanická Barbora Příčná flétna Jetelová M. 1. s postupem
2. Potyš Jaromír Klarinet Bb Lukeš 1. s postupem
2. Rychnovský Matouš Klarinet Bb Rejman 1. s postupem
2. Zelenková Renata Příčná flétna Jetelová D. 1. s postupem
2. Faltová Anna Příčná flétna Jetelová M. 2.
2. Voborská Kateřina Příčná flétna Jetelová M. 1. s postupem
3. Křížková Tereza Klarinet Bb Lukeš 1. s postupem
3. Petrová Andrea Saxofon Alto Eb Rejman 1. s postupem
3. Miškovská Tereza Příčná flétna Jetelová M. 1. s postupem
4. Freibergová Anna Klarinet Bb Lukeš 1. s postupem
4. Kmoch Jiří Saxofon Alto Eb Lukeš 1. s postupem

Aktuality:

 

Důležité upozornění!

Výuka paní učitelky Šetkové až do odvolání odpadá

_______________________
Nevíte kudy kam?
Třeba najdete cestu ZDE

ANO-NE kruh.jpg

 ___________________

ROZVRH HUDEBNÍCH NAUK A PHV

(pro detail klikněte na obrázek)

Bez názvu.png
___________________________

14716096_1013972458711895_5348755026658019059_n.jpg

__________________________

ZUŠ v OC Pivovar

_______________

Základní umělecká škola Děčín

Základní umělecká škola Děčín

Čs. legií 243/29
Děčín IV - Podmokly
405 02
Tel.: kancelář: 412 532 035
                        778 708 862
ekonomka: 412 531 863
školník: 778 708 861
email: zusdc@clnet.cz
https://www.facebook.com/zusdc

www.facebook.com/zusdc

 

 ZŘIZOVATEL:

znak_text 2.jpg