Akce 

Datum

Název akce

Čas

Místo konání

01.09.

Začátek školního roku

   

  01.07. - 31.08.

Hlavní prázdniny

   

30.08.

Porada zaměstnanců

12:00 sborovna
30.06. Mimořádná porada ředitelů škol a školských zařízení zřizovaných Ústeckým krajem /pí ředitelka Jetelová/ 10:00 KÚÚK
       

28.06.

Koncert houslového souboru pí uč. Kulhánkové Foto

18:00 kostel Husovo nám.

28.06.

Závěrečný třídní koncert pí uč. Jansové Foto

16:00 sál ZUŠ

26.06.

Koncert houslového souboru

14:00-15:30 Kostel Růžová

24.06.

Závěrečný koncert Kvítku a Pomněnek + křest CD Plakát  Foto

17:00 Synagoga Děčín

22.06.

Třídní koncert pí uč. Horákové Foto

16:30 sál ZUŠ

20.06.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Bendákové Foto

16:30 sál ZUŠ

17.06.

Hudba k poslechu u restaurace /houslový soubor/

19:00-21:00 Křížová ul.

16.06.

Koncert žáků kytarové třídy a výstava VO Plakát  Foto

17:00 Evangelický kostel, Teplická ul.

16.06.

Závěrečné vystoupení žáků LDO Foto

17:00 sál ZUŠ

15.06.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Hančové

16:30 sál ZUŠ

14.06.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Šulcové  Foto

16:30 sál ZUŠ

13.06.

Klasifikační porada

11:00 sborovna

13.06.

Třídní přehrávka žáků p. uč. Lukeše Foto

16:30 sál ZUŠ

13.06.

Postupové zkoušky žáků pí uč. Dietzové

16:00-17:30 dle rozpisu u tř. učitelů

12.06.

Koncert Děčínského pěveckého sboru /Pomněnky jako hosté/ Plakát

18:00 Děčínský zámek

10.-12.06.

Soutěž Prague Junior Note /Adéla Mužíková/ Úspěchy  Foto

  Sál Martinů, Lichtenštejnský palác

10.06.

Noc kostelů /kytary, houslový soubor, sbor/

19:00-20:00 Evangelický kostel, Teplická ul.

09.06.

Závěrečný koncert Foto 17:00 MěD Děčín
09.06. Postupové zkoušky klavírního odd. 13:00-14:00 dle rozpisu u tř. učitelů
08.06. Postupové zkoušky pěveckého odd. 13:00-17:00 učebna č. 44
07.06. Postupové zkoušky pěveckého odd. 13:00-16:00 učebna č. 44
06.-08.06. Postupové zkoušky klavírního odd. 19:00-17:00 dle rozpisu u tř. učitelů
06.-08.06. Postupové zkoušky strunné odd. 13:30-16:30 dle rozpisu u tř. učitelů
06.-08.06. Postupové zkoušky dechového odd.+bicí 13:00-17:00 učebna č. 15
06.-10.06. Postupové zkoušky LDO a VO v rámci výuky    dle rozpisu u tř. učitelů
05.06. Soustředění Pomněnky 09:00-12:00 Gymnázium Děčín
04.06. Soustředění Pomněnky 09:00-12:00, 13:30-17:00 Gymnázium Děčín

03.06.

Soustředění Pomněnky 14:45-18:00 Gymnázium Děčín

03.06.

Hudba k poslechu u restaurace /houslový soubor/ 19:00-21:00 Křížová ul.

03.06.

Páteční Piankooo 15:00 Centrum Pivovar

02.06.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Haňkové a Haňkové ml. Foto 16:30 sál ZUŠ

02.06.

Hudba k oslavě 60. výročí založení firmy JABOR /houslový soubor/ 14:00-18:00 Folknáře

30.05.

Porada zaměstnanců

11:00 sborovna

30.05.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Cvejnové Foto

16:30 sál ZUŠ

28.05.

Metodická sobota /A. Mužíková, pí uč. Horáková/

  Konzervatoř Teplice

28.05.

Koncert u Muzea u příležitosti Dne dětí /sbor Poupata/

13:00 Muzeum Děčín

27.05.

Přehlídka talentovaných žáků /pí uč. Horáková, Jansová, Šulcová, Hančová/ Úspěchy

  Konzervatoř Teplice

25.05.

Interní vystoupení  Foto

16:30 sál ZUŠ

22.05.

Den nejen pro seniory /houslový soubor, Kvítek/

14:00-15:00 Labské nábřeží, "Rogalo"

23.-25.05.

Zápis plakát

14:00-16:30 přízemí ZUŠ

13.05.

Koncert žáků pí uč. Horákové Hrajeme (si) na Zámku (vstupné dobrovolné) plakát  Foto

17:00 Rohový sál, Děčínský zámek

10.05.

Jarní koncert na Zámku /žáci pí uč. Haňkové, Haňkové ml. a sbor Poupata/ plakát  Foto

17:00 Rohový sál, Děčínský zámek

09.05.

Porada zaměstnanců

11:00 sborovna

06.05.

Klavírní koncert z cyklu "Hej Hoří!!!"

16:30 sál ZUŠ Teplice

06.05.

Páteční Piankooo

15:00 Centrum Pivovar

05.05.

Školení pasportizace /pí ředitelka Jetelová/

08:00 KÚÚK

05.05.

Vystoupení žáků hudebního oboru v Klubu seniorů

14:30 Klub seniorů

30.04.

Metodická sobota u prof. M. Al-Ashhabové /A. Mužíková, pí uč. Horáková/

  Konzervatoř Teplice

29.04.

Setkání ředitelů ZUŠ a členů KUR Ústeckého kraje /pí ředitelka Jetelová/

10:00 ZUŠ Evy Randové, Ústí n/L

29.04.

Pěvecká soutěž Šluknov zpívá Úspěchy

  Šluknov

27.04.

Pěvecká soutěž Budeme si zpívat Úspěchy

  Česká Kamenice

25.04.

Flétničkou to začíná aneb módní přehlídka dechových nástrojů Plakát Foto

16:00 sál ZUŠ

23.04.

Vystoupení houslového souboru na módní přehlídce

17:00-18:00 MěD Děčín

20.04.

Interní vystoupení  Foto

16:30 sál ZUŠ

17.04.

Krajské kolo soutěže dětských recitátorů Dětská scéna II., IV. kategorie Úspěchy

  Louny

16.04.

Klavírní soutěž Karlovarská růžička /A. Mužíková/ Úspěchy

  Karlovy Vary

16.04.

Krajské kolo soutěže dětských recitátorů Dětská scéna I., III. kategorie Foto

  Louny

13.04.

Absolventský koncert   Foto

17:00 sál ZUŠ

11.04.

Porada zaměstnanců

11:00 sborovna

09.04.

Seminář "Experimentální výtvarné techniky - kresba" /pí uč. M. Sufčáková a pí uč. J. Šobrová/

10:00-15:00 Ústí n/L

05.04.

6. koncert Per aspera ad astra /ZUŠ Děčín, ZŠ Na Stráni, Konzervatoř Teplice/

18:00 Děčínský zámek

03.04.

Koncert v kostele Jména Panny Marie /Poupata, zpěv/ Foto

  Kostel Jména Panny Marie

02.04.

Krajská přehlídka DPS /Kvítek, Pomněnky/

  Chlumec u Ústí n/L.

01.04.

Páteční Piankooo

15:00 Centrum Pivovar

01.04.

Krajské kolo soutěže komorní hry - smyčce

  ZUŠ Teplice

30.03.

Krajské kolo soutěže pěveckých sborů /Pomněnky/

  ZUŠ Litvínov

30.03.

Oblastní kolo soutěže dětských sólových recitátorů Výsledky  Foto

8:30-13:00 DDM Teplická

24. 03.

Velikonoční prázdniny

   

24.03.

Soustředění DPS Pomněnky

09:00 půda ZUŠ

23.03.

Porada ředitelů škol a školských zařízení zřizovaných Ústeckým krajem /pí ředitelka Jetelová/

  KÚÚK

21.-22.3.

Celostátní kolo pěvecké soutěže Skřivánek Foto

  Karlovy Vary

18.03.

Krajské kolo soutěže EKN (keyboard)

  ZUŠ Jirkov

17.03.

Krajské kolo soutěže komorní hry - dechy

  ZUŠ Litvínov

16.03.

Městské kolo soutěže v recitaci Výsledky Foto

8:30-13:00 DDM Teplická ul.

16.03.

Interní vystoupení ZRUŠENO

16:30 sál ZUŠ

14.03.

Porada zaměstnanců

11:00 sborovna

  07.03. - 13.03. 

Jarní prázdniny

   

04.03.

Páteční Piankooo

15:00 Centrum Pivovar

03.03.

Okresní kolo soutěže v komorní hře

  Rumburk

01.03.

Okresní kolo soutěže ve sborovém zpěvu /Kvítek, Pomněnky/ Úspěchy  Foto

  Ústí n/L

01.03.

Natáčení video pohlednice volnočasové aktivity

  ZUŠ Děčín

27.-28.02.

Mezinárodní klavírní soutěž Beethovenovy Teplice /A. Mužíková, L. Macháčková/ Úspěchy  Foto

  Teplice

25.02.

Krajské kolo pěvecké soutěže Skřivánek

  Děčín

25.02.

Děčínská vlna /Pomněnky/, pí uč. Hančová, Šulcová v porotě

14:00 Střelnice Děčín

24.02.

Interní vystoupení  Foto

16:30 sál ZUŠ

23.02.

Školení Pasportizačního systému majetku Ústeckého kraje /pí ředitelka Jetelová, pí ekonomka Maixnerová/

  KÚÚK

08.02.

Porada zaměstnanců

11:00 sborovna

05.02.

Páteční Piankooo

15:00 Centrum Pivovar

29.01.

Pololetní prázdniny

   

28.01.

Pololetní třídní koncert žáků pí uč. Jansové Foto

16:00 sál ZUŠ

27.01.

Pololetní třídní koncert žáků pí uč. Vaňkové Foto

16:00 sál ZUŠ

21.01.

Pololetní třídní přehrávka žáků pí uč. Cvejnové Foto

16:30 sál ZUŠ

20.01.

Interní vystoupení Foto

16:30 sál ZUŠ

18.01.

Třídní přehrávka p. uč. Lukeše Foto

16:30 sál ZUŠ

18.01.

Porada zaměstnanců spojená s klasifikační poradou

11:00 sborovna

24.12.

Hudba lidem dobré vůle 2015 /LDO/

15:00-16:00 Evangelický kostel, Teplická ul.

  23.12. - 03.01.

Vánoční prázdniny                                                                                    

   

22.12.

Vánoční přehrávka žáků p. uč. Rejmana

  sál ZUŠ

21.12.

Vánoční přehrávka žáků pí uč. Bendákové  Foto

17:00  sál ZUŠ

21.,22.12.

Hromadná výuka p. uč. Rejmana a sl. uč. Jetelové odpadá

   

19.12.

Vánoční koncert v kostele v Růžové /houslový soubor/

14:30 Kostel v Růžové

18.12.

Vánoční koncert v Evangelickém kostele /houslový soubor + hosté ze tříd p. uč. Vogela a p. uč. Lukeše/  Foto

17:30 Evangelický kostel, Teplická ul.

17.12.

Porada ekonomů škol a školských zařízení zřizovaných Ústeckým krajem /pí Maixnerová/

09:00 KÚÚK

16.12.

Vánoční přehrávka žáků pí uč. Jetelové a Jetelové ml. Pozvánka Foto

16:00 sál ZUŠ

15.12.

Vánoční přehrávka žáků pí uč. Horákové  Foto

  sál ZUŠ

14.12.

Vánoční přehrávka žáků pí uč. Vránkové a Haňkové ml.

  sál ZUŠ

13.12.

Vánoční trhy /Kvítek, Pomněnky/

13:30 Děčínský zámek

13.12.

Vánoční koncert /pí uč. Haňková ml., pí uč. Vaňková/  Foto

  Kostel Bynov

12.12.

Vystoupení v Centru Pivovar /Pomněnky, Kvítek/

  Centrum Pivovar

11.12.

Klavírní koncert "Hej! Hoří!" (ZUŠ Děčín - J. Horáková, ZUŠ Teplice - A. Hejdová, J. Říhová - Valentová) Pozvánka

17:30 Děčínský zámek, Rohový sál

10.12.

Vystoupení souboru příčných fléten se sborem žáků ze ZŠ Želenice /pí uč. Jetelová ml./ Foto

13:55 Husovo náměstí

09.12.

Vánoční přehrávka žáků pí uč. Hančové

  sál ZUŠ

08.12.

Vánoční přehrávka žáků pí uč. Šulcové

  sál ZUŠ

07.12.

Setkání s prezidentem republiky - pozvání hejtmana /pí ředitelka Jetelová/

  KÚÚK

07.12.

Vánoční přehrávka žáků pí uč. Haňkové a Haňkové ml.  Foto

  sál ZUŠ

04.12.

Páteční PIANKOoo

15:00 Centrum Pivovar

03.12.

Vánoční koncert v Oblastním muzeu Děčín /houslový kvintet+hosté/

18:00 Oblastní muzeum Děčín

02.12.

Vánoční koncert "My se čerta nebojíme!" Pozvánka   Foto

17:00 Divadlo Děčín

29.11.

Adventní koncert DPS /spoluúčinkují Pomněnky/

18:00 Kostel sv. Václava a Blažeje

29.11.

Rozsvěcení vánočního stromku /Pomněnky, Kvítek/

16:00 Masarykovo nám., Děčín

27.11.

Koncert bývalých a současných žáků pí uč. Jansové   Foto

17:00 Děčínský zámek

25.11.

Interní vystoupení   Foto

16:30 sál ZUŠ

25.11.

Zkouška moctetu LIDUŠKA

16:00 půda ZUŠ

23.11.

Porada zaměstnanců

11:00 sborovna ZUŠ

21.-22.11.

Nesoutěžní divadelní přehlídka Krušnohorské Dradidlo /A. Ďurana, D. Ihnátová, T. Krollová, B. Markvartová, A. Piklová, V. Toušková/   Foto

  ZUŠ Litvínov

20.11.

Společná zkouška DPS Pomněnky a pěveckého sboru Gymnázia Děčín

14:30 Gymnázium Děčín

19.11.

Červený kříž předává plakety Jánského za odběry krve /Pomněnky/

15:00 MěD Děčín

18.11.

Zkouška moctetu LIDUŠKA

16:00 půda ZUŠ

13.11.

Slavnostní zahájení oslav 165. výročí SŠZaZe A. E. Komerse /hudební obor/

10:00 SŠZaZe A. E. Komerse

12.11.

Návštěva SUPŠS v Kamenickém Šenově /starší žáci VO/ Foto

  SUPŠS v Kamenickém Šenově

11.11.

Zkouška moctetu LIDUŠKA

16:00 půda ZUŠ

11.11.

V dopoledních hodinách navštívily děti z MŠ Riegrova náš výtvarný obor. Děti se seznámily s grafickou technikou - tisk z papírové koláže a vytvořily si své první tisky. Foto

  VO ZUŠ Děčín

04.11.

Zkouška moctetu LIDUŠKA

16:00 půda ZUŠ

03.11.

Porada ředitelů škol a školských zařízení zřizovaných Ústeckým krajem /pí ředitelka Jetelová/

09:00 KÚÚK

02.11.

Porada zaměstnanců

11:00 sborovna ZUŠ

29. - 30.10.

Podzimní prázdniny 

   

26.10.

Klavírní koncert ZUŠ Teplice (A. Hejdová, J. Valentová) a ZUŠ Děčín (J. Horáková)  Foto

18:30 Konzervatoř Teplice, sál Oáza

25.10.

Slavnostní koncert u příležitosti oslav 70. výročí ukončení II. světové války a státního svátku vzniku samostatného Československa (pí ředitelka D. Jetelová) na pozvání hejtmana p. Bubeníčka

17:00 Severočeské divadlo Ústí/nL

21.10.

Interní vystoupení  Foto

16:30 sál ZUŠ

12.10.

Porada zaměstnanců

11:00 sborovna ZUŠ

11.10.

Odpoledne pro seniory

15:00 Střelnice Děčín

01.-04.10.

Soustředění DPS Kvítek a Pomněnky  Foto

  Lhotsko, okr. Litoměřice

02.10.

Páteční PIANKOoo

15:00 Centrum Pivovar

23.09.

Kontrola hasičský sbor Děčín

09:00 ZUŠ

18.09.

Porada KUR, AZUŠ /p. uč. Haňka/

  Ústí n/L

18.09.

Koncert na Libverdě /pí uč. Jetelová/  Foto

   SŠZaZe A. E. Komerse

14.09.

Porada zaměstnanců + školení BOZP PO

11:00 sborovna

05.09.

Přehlídka volnočasových aktivit s prezentací dechových nástrojů

14:00 Centrum Pivovar

01.09.

Zahájení školního roku                                                                        

   

září

Výstava VO Svět očima dětí Více info Plakát

  Centrum Pivovar

04.09.

Vernisáž výstavy Svět očima dětí    Foto                                                          

16:30    Galerie Centra Pivovar

  01.07. - 31.08.

Hlavní prázdniny

   

31.08.

Porada zaměstnanců

12:00 sborovna

27.08.

Nástup pedagogů + porada                                                            

12:00 sborovna

Aktuality:

 

Začátek výuky pěveckých sborů:

Kvítek 6.9. 15:10
Pomněnky 10.9. 16:00
Poupata 11.9. 16:00

________________

Nevíte kudy kam?
Třeba najdete cestu ZDE

ANO-NE kruh.jpg

 ___________________

ROZVRH HUDEBNÍCH NAUK A PHV

(pro detail klikněte na obrázek)

Bez názvu.png
___________________________

14716096_1013972458711895_5348755026658019059_n.jpg

__________________________

ZUŠ v OC Pivovar

_______________

Základní umělecká škola Děčín

Základní umělecká škola Děčín

Čs. legií 243/29
Děčín IV - Podmokly
405 02
Tel.: kancelář: 412 532 035
                        778 708 862
ekonomka: 412 531 863
školník: 778 708 861
email: zusdc@clnet.cz
https://www.facebook.com/zusdc

www.facebook.com/zusdc

 

 ZŘIZOVATEL:

znak_text 2.jpg