Akce

Datum Název akce V kolik hodin Místo konání
28.06. Závěrečný třídní koncert žáků pí uč. Jansové 16:00 sál ZUŠ
26.06. Třídní vystoupení žáků pí uč. Bendákové 16:00 sál ZUŠ
24.06. Vystoupení žáků pí uč. Kulhánkové 19:00 Křížová ul. Děčín,
"u kašny"
23.06. Vystoupení žáků pí uč. Kulhánkové 18:00 Kostel Srbská Kamenice
22.06. Závěrečné vystoupení všech žáků LDO 16:30 sál ZUŠ
21.06. Vystoupení žáků pí uč. Kulhánkové 18:00 Kostel sv. Františka z Assisi, Děčín
20.06. Třídní přehrávka žáků p. uč. Lukeše 16:30 sál ZUŠ
19.06. Závěrečný koncert Kvítku a Pomněnek   Synagoga Děčín
18.06. Vystoupení žáků pí uč. Kulhánkové 15:00 Zámek Děčín
15.06. Závěrečný koncert věnovaný 300. výročí narození Marie Terezie Plakát 17:00 MěD Děčín
12.-16.06. Postupové zkoušky   třídy dle rozpisu
14.06. Koncert žáků M. Jansové a studentů H. Turkové (Konzervatoř Teplice)   ZUŠ Varnsdorf
09.06. Noc kostelů /žáci pí uč. Kulhánkové/

18:00
19:00

Jílové
Letná
09.06. Noc kostelů /Pomněnky, houslový a kytarový soubor/

20:00

 


21:00

Kostel sv. Františka, Husovo nám.

Evangelický kostel, Teplická ul. 

07.06. Třídní přehrávka žáků pí uč. Hančové 16:30 sál ZUŠ
06.06. Třídní přehrávka žáků pí uč. Šulcové 16:30 sál ZUŠ
05.06. Třídní koncertík žáků pí uč. Horákové 16:30 sál ZUŠ
03.06. Vystoupení houslového souboru pí uč. Kulhánkové 18:00 Kostel sv. Nepomuka, Jetřichovice
02.06. Klavírní recitál Anny Gaálové - absolventka naší ZUŠ /Adéla Mužíková j.h./ 18:00 Zámek Děčín, Rohový sál
02.06. Páteční PIANKOoo 15:00 Centrum Pivovar
31.05.-02.06. Celostátní setkání pedagogů LDO ZUŠ /pí uč. Pavlíková, A. Ďurana/   Uherské Hradiště
31.05. Přehrávka žáků pí uč. Cvejnové 17:00 sál ZUŠ
31.05. Mládí s filharmoniky 2017 /Anna Freibergová/ Plakát 19:00 MěD Děčín
30.05. Den otevřených dveří v rámci ZUŠ OPEN 2017 Plakát 14:00-16:30  ZUŠ
30.05. Absolventský koncert v rámci ZUŠ OPEN 2017 Plakát 17:00 sál ZUŠ
29.05. Absolventský koncert I. 17:00 sál ZUŠ
29.-31.05. Zápis Plakát 14:00-16:30 ZUŠ
26.-28.05. Celostátní kolo soutěže pěveckých sborů /Pomněnky/   Uničov
27.05. Dětský den na muzejním dvoře /Poupata/ Plakát 13:00-17:00 Muzeum Děčín
26.05. Přehlídka talentů /žáci pí uč. Jansové, Horákové/   Konzervatoř Teplice
24.05. 2. zkouška moctetu LIDUŠKA 16:00 půda ZUŠ
24.05. Interní koncert 16:30 sál ZUŠ
22.05. Flétničkou to začíná...aneb módní přehlídka nástrojů Plakát 16:00 sál ZUŠ
21.05. Den nejen pro seniory /Kvítek/ 14:00 Smetanovo nábřeží, Děčín
21.05. Vystoupení žáků pí uč. Kulhánkové 14:30 "Rogalo", nábřeží Děčín
20.05. Metodická sobota /pí uč. Jansová/   Konzervatoř Teplice
19.-21.05. Karlovarská růžička /Karolina Tkačová/ Úspěchy   Karlovy Vary
18.05. Vystoupení žáků pí uč. Kulhánkové 18:00 Zámek Děčín
květen-červen Výstava naší žákyně SVĚT OČIMA KAROLÍNY KOZLOVÉ Pozvánka   Městská knihovna Děčín, Podmokly 
17.-18.05. 46. ročník mistrovství floristů /výstava VO, žáci pí uč. Kulhánkové, Haňkové/ Plakát   Zámek Děčín
17.05. Koncert žáků pí uč. Vaňkové a absolventské vystoupení Adély Klihavcové Plakát Foto 18:00 Synagoga Děčín
17.05. 1. zkouška Moctetu LIDUŠKA 16:00 půda ZUŠ
16.05. Koncertík v MŠ Klostermannova ul. /žáci pí uč. Horákové a Pavlíkové/ Program 15:30 MŠ Klostermannova ul.
15.05. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna 
10.05. Koncert pro Míru /Pomněnky/ Plakát 18:30 Synagoga Děčín
06.05. Klavírní seminář prof. I. Klánského /pí uč. Jansová/   Konzervatoř Teplice
06.05. Koncert kytarové třídy pí uč. Vaňkové Plakát 16:00 Kostel sv. Václava, Srbská Kamenice
05.-08.05. Soustředění žáků kytarové třídy pí uč. I. Vaňkové   Srbská Kamenice
05.-07.05. Broumovská klávesa /pí uč. Horáková/ Úspěchy   Broumov
05.05. Páteční PIANKOooo 15:00 Centrum Pivovar
04.05. Pěvecká soutěž "Budeme si zpívat" /žáci pí uč. Jindrákové/ Úspěchy 13:00 Česká Kamenice
03.05. Koncert na Zámku žáků pí uč. Haňkové a Haňkové ml. 17:00 Zámek Děčín
28.04.-01.05. Mezinárodní soutěž pěveckých sborů /Pomněnky/   Banská Bystrica
26.04. Interní koncert Foto 16:30 sál ZUŠ
25.04. Koncert Per aspera ad astra /žáci pí uč. Jansové/ Foto 18:00 Zámek Děčín
24.04. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
20.-23.04. Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír Foto Výsledková listina   ZUŠ Taussigova, Praha 8
22.-23.04. Krajské kolo soutěže Dětská scéna  Foto   Louny
21.04. Setkání pracovní skupiny Neformálního a zájmového vzdělávání /pí ředitelka Jetelová/ 10:00 Magistrát města Děčín
19.-20.04. Kolokvium ředitelů ZUŠ Ústeckého kraje /pí ředitelka Jetelová/   Studený u České Kamenice
13.-14.04. Velikonoční prázdniny    
12.04. Koncert třídy pí uč. Jansové Foto   Česká Kamenice, Kulturní dům
07.04. Finále Mezinárodní pěvecké soutěže Little Star 2017 18:00 KD Litoměřice
07.04. Absolventský koncert třídy pí uč. Horákové Foto 17:30 Zámek Děčín, Rohový sál
07.04. Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru Výsledková listina   Most
04.04. Škola bez dodávky vody - ODPADÁ VEŠKERÁ VÝUKA    
03.04. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
01.-02.04. Soustředění Pomněnek 09:00 Gymnázium DC
01.04. Otvírání zámeckých zahrad /žáci pí uč. Kulhánkové/ 17:00 Zámek Děčín
31.03. Krajské kolo soutěže Dětských pěveckých sborů /Pomněnky/ 7:30 odjezd od ZUŠ Litoměřice
28.03. Vystoupení ke Dni učitelů ČMos /žáci p. uč. Rejmana/   Ruská ulice, Děčín
24.03. Seminář Výuka HN prostřednictvím IT /pí uč. Janatová/ 09:00-13:00 NIDV, Ústí n/L
23.03. Porada ředitelů /pí ředitelka Jetelová/ 09:00 KÚÚK Ústí n/L
22.03. Interní koncert Foto 16:30 sál ZUŠ
21.-22.03. Krajské kolo klavírní soutěže ZUŠ Výsledková listina  Foto   Litvínov
22.03. Okresní kolo soutěže Dětská scéna Výsledky  Foto 09:00-13:00 DDM Teplická, Děčín
18.03. Seminář Využití nových metod a forem ve výuce klávesových nástrojů na ZUŠ /Horáková/ 09:00 ZUŠ Liberec
18.03. Metodická sobota /pí uč. Jansová/   Konzervatoř Teplice
11.-12.03. Klavírní soutěž Beethovenovy Teplice  Foto   Teplice
10.03. Seminář Výuka HN prostřednictvím IT /pí uč. Janatová/  09:00-13:00 NIDV, Ústí n/L
09.03. Módní show „Krása pomáhá dětem" na pozvání pana hejtmana Ústeckého kraje u příležitosti MDŽ 20:00 Ústí n/L
08.03. 46. ročník recitační soutěže Dětská scéna Výsledková listina  Foto 09:00-13:00 DDM Teplická, Děčín
07.03. Seminář Integrace a práce se žáky se speciálními vzdělávacími potřebami na ZUŠ /pí uč. Bendáková/   NIDV Liberec
06.03. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
02.03. Klavírní koncert z cyklu "Hej! Hoří!" /žáci pí uč. Horákové/ 17:30 Konzervatoř Teplice
28.02. Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje a kytaru Výsledková listina kytary Výsledková listina smyčce   Rumburk
25.02. Mezinárodní pěvecká soutěž Little star  Úspěchy   Litoměřice
25.02. Metodická konzultace /pí uč. Horáková/   sál Konzervatoře Teplice
23.02. Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír Výsledková listina   Varnsdorf
22.02. Krajské kolo pěvecké soutěže Skřivánek Úspěchy    
22.02. Interní koncert Foto 16:30 sál ZUŠ
14.02. ODSTÁVKA VODY (náhradní zdroj bude přistaven) 08:00-16:00  
06.-10.02. Jarní prázdniny    
03.02. Pololetní prázdniny    
02.02. Praktická část školení spisové služby /pí ředitelka Jetelová/   KÚÚK Ústí n/L
02.02. Školní kolo soutěže ve hře na kytaru Výsledková listina    15:30 sál ZUŠ
01.02. Školní kolo soutěže ve hře na klavír Výsledková listina   Foto   ZUŠ Děčín
26.01. Třídní koncert žáků pí uč. Jansové Foto 16:00 sál ZUŠ
25.01. Teoretická část školení spisové služby /pí ředitelka Jetelová/   KÚÚK Ústí n/L
25.01. Městské kolo pěvecké soutěže Skřivánek Úspěchy   DDM Děčín
25.01. Interní koncert Foto 16:30 sál ZUŠ
24.01. Třídní přehrávka žáků p. uč. Lukeše Foto 16:30 sál ZUŠ
23.01. Klasifikační porada 11:00 sborovna
21.01. Pěvecká soutěž Allegro Úspěchy   Praha
18.01. Třídní přehrávka žáků pí uč. Cvejnové Foto 16:30 sál ZUŠ
14.01. Metodická sobota /pí uč. Horáková/   Konzervatoř Teplice
13.01. Třídní přehrávka žáků připravujících se na klavírní soutěž ZUŠ 15:00 sál ZUŠ
09.01. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
06.01. Páteční PIANKOoo Pozvánka 15:00 Centrum Pivovar
22.12. Vánoční přehrávka žáků pí uč. Janatové 16:00 sál ZUŠ 
21.12. Třídní přehrávka žáků pí uč. Bendákové 16:30 sál ZUŠ
17.12. Vánoční zpívání /žáci pí uč. Jindrákové/ 17:00 Lidické nám., Ústí n/L
16.12. Třídní vystoupení žáků pí uč. Horákové Foto 16:30 sál ZUŠ
15.12. Vánoční koncert žáků sl. uč. Jetelové Foto 16:30 sál ZUŠ
14.12. Vánoční koncert /smyčcový soubor/ 18:00 Kostel sv. Františka z Assisi
14.12. Vánoční koncert žáků pí uč. Jansové 17:00 Kaple v České Kamenici
13.12. Vánoční koncert Foto Video 17:00 MěD Děčín
12.12. Vánoční přehrávka žáků pí uč. Dietzové a Haňkové ml. 15:00 sál ZUŠ
11.12. Adventní trhy /Kvítek, Pomněnky/ 14:00 Nádvoří Zámku Děčín
10.12. Vánoční zpívání /žáci pí uč. Jindrákové a Haňkové ml./ Foto 17:00 Lidické nám., Ústí n/L
09.12. Adventní koncert žáků sl. uč. Jindrákové a Haňkové ml. 16:00 Kostel Jména Panny Marie, Bynov
07.12. Vánoční přehrávka žáků pí uč. Hančové Foto 15:00 sál ZUŠ
05.12. Porada zaměstnanců /program koncertu/ 12:00 sborovna
04.12. Adventní koncert /smyčcový soubor/ 18:00 Zámek Děčín
02.12. Adventní koncert DPS ZUŠ a Gymnázia   Zámek Děčín
02.12. Páteční Piankooo Foto 15:00 Centrum Pivovar
28.11. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
27.11. Adventní koncert DPS /hosté Pomněnky/ 18:00 Kostel sv. Václava
27.11. Rozsvěcení vánočního stromečku /Pomněnky/   Masarykovo nám., Děčín
27.11. Adventní koncert /žáci pí uč. Kulhánkové a p. uč. Lukeše/ 17:30 Kostel, Jílové u Děčína
26.11. Slavnostní vysvěcení zvonů /Jakub Phan ze třídy pí uč. Vaňkové/ Video   Kostel Povýšení sv. Kříže
26.11. Adventní koncert /žáci pí uč. Kulhánkové a p. uč. Lukeše a Vogela/ 15:30 Zámek Jílové
23.-25.11. Celostátní setkání učitelů komorní hry na ZUŠ /sl. uč. Jetelová, p. uč. Lukeš, Rejman, Vogel/   Pardubice
23.11. Koncert melodramů pro žáky ZŠ /pí uč. Šulcová a Pavlíková, Lucie Valterová/  10:00 Povrly
23.11. Interní koncert Foto 16:30 sál ZUŠ
18.11. Koncert bývalých a současných žáků pí uč. Jansové s účastí VO   Foto 17:00 Děčínský zámek
17.-20.11. Soustředění kytarového odd. pí uč. Vaňkové Foto   Srbská Kamenice
11.-13.11. 6. ročník celorepublikové soutěže v interpretaci koncertního melodramu /pí uč. Šulcová, Lucie Valterová ze třídy pí uč. Pavlíkové/  Foto   Šumperk
10.11. Dům seniorů /smyčcový soubor/ 15:00 Kamenická ul.
10.11. Vystoupení pro ČK /Pomněnky/ 15:00 MěD Děčín, malý sál
09.11. Seminář Úskalí chvály /pí uč. Pavlíková/ 09:00-15:00 NIDV, Ústí n/L
07.11. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
05.11. Metodická sobota /pí uč. Jansová/   Konzervatoř Teplice
05.11. Využití nových metod a forem ve výuce klávesových nástrojů na ZUŠ /pí uč. Horáková/   Čelákovice
04.11. Klavírní koncert /žákyně pí uč. Horákové/ pozvánka 17:00 Zámek Děčín, Rohový sál
04.11. Páteční PIANKOooo 15:00 Centrum Pivovar
01.11. Porada ředitelů /pí ředitelka Jetelová/ 09:00 KÚÚK
28.10. Zpívání při pokládání věnců /žáci pí uč. Jindrákové/ 14:00 Hřbitov Ústí n/L, Vaňov
25.10. Metodická konzultace /pí uč. Horáková/   Konzervatoř Teplice
19.-21.10. Celostátní setkání učitelů literárně dramatických oborů ZUŠ /pí uč. Pavlíková/   Liberec
19.10. Interní koncert Foto 16:30 sál ZUŠ
13.-16.10. Soustředění Kvítku a Pomněnek Foto   Lhotsko
08.10. Metodická sobota /pí uč. Jansová/   Konzervatoř Teplice
07.10. Páteční PIANKOooo 15:00 Centrum Pivovar
05.10. Koncert Pomněnek se sborem a orchestrem z Austrálie  16:30 Zámek Děčín
03.10. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
02.10. Odpoledne pro seniory s hudbou /smyčcový soubor pí uč. Kulhánkové/ 15:00 Střelnice Děčín
30.09.-02.-10. Víkendový klavírní seminář XV. /pí uč. Jansová, Horáková, Haňková, Jansová/  Foto   ZUŠ Litvínov
26.09. Porada ředitelů /pí ředitelka Jetelová/ 10:00 ZUŠ Litvínov
19.09. Provozně pedagogická porada                                                      11:00 sborovna
16.09. Zahajovací vystoupení na Výstavě Libverda, výstava VO   SŠZaZe A. E. Komerse
12.09. Školení BOZP pro zaměstnance /pí ředitelka Jetelová a p. zástupce Haňka v 10:00/ 11:00 sborovna
10.-18.09. Mezinárodní soutěž pěveckých sborů /Pomněnky/  Foto   Španělsko
06.09. Slavnostní koncert KÚÚK 17:00 Ústí nad Labem
05.09. Provozně pedagogická porada 11:00 sborovna
03.09. Burza volnočasových aktivit /sl. uč. Jindráková Ústí n/L, pí uč. Haňková a Haňková ml. Pivovar/ Plakát                                                                                                              13:00-16:00 Centrum Pivovar Děčín
02.-04.09. Soustředění Pomněnek   Gymnázium Děčín
04.09. Koncert Pomněnek 16:00 Zámek Děčín
01.09. Začátek školního roku    
30.08. Porada zaměstnanců 12:00 sborovna

 

Aktuality:


Mládí s filharmoniky 2017

Naše žákyně Anna Freibergová (klarinet) se účastní projektu ZUŠ Open 2017

___________________


Závěrečný koncert
15. 6. 2017

Závěrečný 2017.png

_______________________

Naše žákyně vystavuje od května do června v Městské knihovně Děčín

 

_______________________


ZUŠ OPEN 2017

 ______________________ 

ZÁPIS

29.-31.5.2017

Zápis 2017.jpg

______________________ 

Ve spolupráci výtvarného a literárně dramatického oboru vznikl krátký film z prostředí naší ZUŠ

 

 

__________________________

UZAVÍRKA ULICE
ČS. LEGIÍ

Od 06.02.2017 do 31.07.2017 bude ulice Čs. Legií uzavřena od Mírového náměstí k ul. Plzeňská z důvodu rekonstrukce kanalizace a vodovodu.
Toto se dotkne i nás a vás, rodičů, kteří vysazujete své ratolesti před ZUŠ. Dbejte, prosím, na to, aby toto omezení neohrozilo bezpečnost vašich dětí při přecházení ulic atp.

__________________________

14716096_1013972458711895_5348755026658019059_n.jpg

__________________________

ZUŠ v OC Pivovar

_______________

Základní umělecká škola Děčín

Základní umělecká škola Děčín

Čs. legií 243/29
Děčín IV - Podmokly
405 02
Tel.: kancelář: 412 532 035
                        778 708 862
ekonomka: 412 531 863
sborovna: 412 532 150
školník: 778 708 861
email: zusdc@clnet.cz
https://www.facebook.com/zusdc

www.facebook.com/zusdc

 

 ZŘIZOVATEL:

znak_text 2.jpg