Úspěchy

(pokud zde nenajdete úspěch ze soutěže či přehlídky, navštivte stránku Akce a u konkrétní události zkontrolujte, zda není ke stažení Výsledková listina)

 

Semifinále pěvecké soutěže Little Star 28.4.2018 

Besarta Rosenkrancová - postup do finále

_________________________________________ 

Krajské kolo soutěže Dětská scéna 21.-22.4.2018

Ondřej Kejzlar - Ocenění lektorského sboru s postupem

Adriana Vedralová - Čestné uznání

_________________________________________ 

Mezinárodní interpretační soutěž Pro Bohemia 5.-9.4.2018

 Adéla Mužíková - 3. cena

nahrávka

_________________________________________

Klavírní soutěž Beethovenovy Teplice 10.3.2018


 Adéla Mužíková - ČÚ 1. stupně

_________________________________________

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje 23.3.2018

Soutěžící

Pedagog, korepetitor

Nástroj

Umístění

Kostkubová Anežka Jetel, Bendáková hoboj 1. místo
Šourová Anna Jetelová M., Dushek příčná flétna 2. místo
Šoura Ondřej Lukeš, Bendáková klarinet 2. místo
Petřík František Bukh, Solodovnikova saxofon 2. místo
Litomiská Barbora Vogel, Šulcová lesní roh 2. místo
Zelenková Renata Jetelová M., Dushek příčná flétna 3. místo
Miškovský Jan Lukeš, Bendáková klarinet 3. místo
Neumann Albert Lukeš, Bendáková klarinet 3. místo
Miškovský Vojtěch Lukeš, Bendáková zobcová flétna 3. místo
Beneš David Vogel, Šulcová trubka čestné uznání

_________________________________________

Okresní kolo soutěže Dětská scéna 14.3.2018

Natálie Fořtová – zvláštní cena
Jiří Černý - zvláštní cena
Adéla Vázlerová - zvláštní cena
Oliver Hladík - zvláštní cena

Do krajského kola postupují tito žáci:
Ondřej Kejzlar 
Adriana Vedralová
Tereza Barillová

_________________________________________________________________

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje 1.3.2018


Anna Šourová - 1.místo s postupem
Renata Zelenková - 1.místo s postupem
Anežka Kostkubová - 1.místo s postupem
Jan Miškovský - 1.místo s postupem
Albert Neumann - 1.místo s postupem
Ondřej Šoura - 1.místo s postupem
František Petřík - 1.místo s postupem
Vojtěch Miškovský - 1.místo s postupem
Barbora Litomiská - 1.místo s postupem
David Beneš - 1.místo s postupem
Jaromír Dítě - 1. místo
Eliška Jerie - 1. místo
Kristýna Přibylová - 2. místo
Adéla Šimonková - 2. místo

_________________________________________________________________

Městské kolo soutěže Dětská scéna 28.2.2018

Do okresního kola postupují tito žáci:

Natálie Fořtová
Adriana Nicole Vedralová
Michaela Šponarová
Adéla Vázlerová
Oliver Hladík
Ondřej Kejzlar
Jiří Černý
Tereza Barillová

_________________________________________________________________

 Školní kolo soutěže Dětská scéna 8.2.2016

Do městského kola postupují tito žáci:

Natálie Fořtová
Adriana Nicole Vedralová
Michaela Šponarová
Adéla Vázlerová
Oliver Hladík
Ondřej Kejzlar
Jiří Černý
Tereza Barillová

_________________________________________________________________

Krajské kolo pěvecké soutěže Skřivánek 21.2.2018

Natálie Fořtová 2. místo s postupem
Lucie Valterová 2. místo s postupem
Eliška Halgašová 3. místo s postupem
Temilayo Ellen Ogunwale čestné uznání

_________________________________________________________________

Allegro Praha 27.1.2018

Natálie Fořtová - 2. místo

_________________________________________________________________ 

Na Konzervatoř v Teplicích
byla přijata Besarta Rosenkrancová (populární zpěv)
ze třídy paní učitelky Haňkové ml.

 

Žáci přijatí na střední umělecké školy:

paní učitelka Šobrová:

Natálie Hambergová

paní učitelka Sufčáková:

Barbora Fišarová
Bára Kapicová
Adam Šikýř

Gratulujeme jim i paním učitelkám!

_________________________________________________________________

Děčínský Skřivánek 23.1.2018

Kategorie A2:  
Eliška Halgašová 1. místo s postupem
Natálie Fořtová 2. místo s postupem
Temilayo Ellen Ogunwale 3. místo
   
Kategorie C:  
Lucie Valterová 1. místo s postupem

 
________________________________________________________________

 

V ústředním kole soutěžní přehlídky výtvarného oboru ZUŠ ČR vyhlášené MŠMT ve školním roce 2016/17 – Oči dokořán 2017 – "Skrývání - odkrývání" získali žáci výtvarného oboru ze třídy J. Šobrové a M. Sufčákové za výtvarný projekt "Divadelní hrátky" čestné uznání. Na projektu se podíleli i žáci LDO pod vedením A. Pavlíkové, kteří natočili s loutkami krátký film.

ŠTERNERK.jpg

 

Oči dokořán je tradiční, výstižný, roky užívaný název pro soutěžní přehlídku výtvarných oborů základních uměleckých škol České republiky. 6. – 8. října 2017 se v prostorách bývalého Augustiniánského kláštera ve Šternberku konalo celostátní kolo této přehlídky. Porota ústředního kola hodnotila výtvarné práce 572 soutěžících žáků, které vyučovalo 193 výtvarných pedagogů.

 
 

Okresní kolo soutěže Dětská scéna 14.3.2018

Natálie Fořtová – zvláštní cena
Jiří Černý - zvláštní cena
Adéla Vázlerová - zvláštní cena
Oliver Hladík - zvláštní cena

Do krajského kola postupují tito žáci:
Ondřej Kejzlar 
Adriana Vedralová
Tereza Barillová

_________________________________________________________________

Aktuality:

 

Zápis do ZUŠ 2018-1.png

 

 

 

 

 

 

 

 


___________________

2018b.jpg

___________________

Vyučující LDO

Hledáme od nového školního roku 2018/2019 učitele literárně dramatického oboru
na PLNÝ ÚVAZEK.
Zájemci, pište na zusdc@clnet.cz

______________________


Nevíte kudy kam?
Třeba najdete cestu ZDE

ANO-NE kruh.jpg

 ___________________

ROZVRH HUDEBNÍCH NAUK A PHV

(pro detail klikněte na obrázek)


___________________________

14716096_1013972458711895_5348755026658019059_n.jpg

__________________________

ZUŠ v OC Pivovar

_______________

Základní umělecká škola Děčín

Základní umělecká škola Děčín

Čs. legií 243/29
Děčín IV - Podmokly
405 02
Tel.: kancelář: 412 532 035
                        778 708 862
ekonomka: 412 531 863
sborovna: 412 532 150
školník: 778 708 861
email: zusdc@clnet.cz
https://www.facebook.com/zusdc

www.facebook.com/zusdc

 

 ZŘIZOVATEL:

znak_text 2.jpg