Úspěchy

Krajské kolo soutěže v komorní hře - dechové nástroje 21.3.2019

Trio - 1. cena s postupem do ústředního kola, cena pro nejmladší účastníky, maximální dosažený počet bodů

________________________________________

Celostátní kolo pěvecké soutěže Skřivánek 18.-20.3.2019

Vojtěch Fořt - čestné uznání

________________________________________

Okresní kolo soutěže Dětská scéna 13.3.2019 

Adéla Vázlerová- postup do krajského kola
Eliška Provazníková - postup do krajského kola
Petra Zábrodská - čestné uznání
Ondřej Kejzlar - zvláštní cena poroty

________________________________________

Klavírní soutěž Beethovenovy Teplice 9.-10.3.2019

 
Barbora Lazorová (I. kategorie) - Čestné uznání
Karolina Tkačová (I. kategorie)  - Čestné uznání 1. stupně
Adéla Mužíková (II. kategorie) - 3. cena

________________________________________

Okresní kolo soutěžní přehlídky ZUŠ ve sborovém zpěvu 8.3.2019

Pomněnky - 1. místo s postupem do krajského kola v Žatci 

________________________________________

Městské kolo soutěže Dětská scéna 26.2.2019

Adéla Vázlerová (III. kategorie) - postup do okresního kola

Ondřej Kejzlar (IV. kategorie) - postup do okresního kola

Eliška Provazníková (IV. kategorie) - postup do okresního kola

Aneta Kubátová (IV. kategorie) - ČÚ

________________________________________

Krajské kolo pěvecké soutěže Skřivánek 11.-12.2.2019

Natálie Fořtová - postup do celostátního kola

Klára Bartáčková - postup do celostátního kola

Vojtěch Fořt - postup do celostátního kola

________________________________________

 

Lucie Valterová ze třídy paní učitelky Haňkové ml. byla přijata na konzervatoř obor populární zpěv. Gratulujeme!

________________________________________

Pěvecká soutěž Děčínský Skřivánek 23.1.2019

městské kolo

Klára Bartáčková - 1. místo

Jitka Kolářová - 2. místo

Julie Zárubová - 3. místo

Barbora Zelená - 3. místo

Natálie Schielová - 1. místo

Natálie Fořtová - 2. místo

Klára Antoňová, Vojtěch Fořt - 3. místo

Mariana Pintaudi - čestné uznání

____________________________________________________________

Pěvecká soutěž Karlovarský hlas 3.11.2018

Alexandra Weisová - postup do finále

____________________________________________________________

Přehlídka českých a německých klavíristů do 16 let 5.10.2018

Barbora Lazorová (1. kategorie) - 1.cena

Karolina Tkačová (2. kategorie) - 1.cena

pí uč. Horáková - Diplom za vynikající přípravu žáků

Aktuality:

 

Zveme vás na výstavu "Mladí výtvarníci ze ZUŠ", která potrvá od 5.3. do konce dubna 2019 v budově Magistrátu města Děčín, ul. 28. října

MLADÍ VÝTVARNÍCI ZE ZUŠ (1).bmp

_______________________

Letošní zápis do naší ZUŠ proběhne ve dnech
27.-29. května 14.00-16.30 v přízemí školy

Zapis do ZUS 2019-1.png

_______________________

Videozáznam z vánočního koncertu v divadle 13.12.

_______________________
Nevíte kudy kam?
Třeba najdete cestu ZDE

 

ANO-NE kruh.jpg

 ___________________

ROZVRH HUDEBNÍCH NAUK A PHV

(pro detail klikněte na obrázek)

Bez názvu.png
___________________________

14716096_1013972458711895_5348755026658019059_n.jpg

__________________________

ZUŠ v OC Pivovar

_______________

Základní umělecká škola Děčín

Základní umělecká škola Děčín

Čs. legií 243/29
Děčín IV - Podmokly
405 02
Tel.: kancelář: 412 532 035
                        778 708 862
ekonomka: 412 531 863
školník: 778 708 861
email: zusdc@clnet.cz
https://www.facebook.com/zusdc

www.facebook.com/zusdc

 

 ZŘIZOVATEL:

znak_text 2.jpg