Akce

 

Datum

Název akce

V kolik hodin

Místo konání

01.07.-31.08.

Hlavní prázdniny

   

29.06.

Závěrečná přehrávka žáků pí uč. Bendákové

17:00 sál ZUŠ

25.06.

Závěrečný koncert žáků pí uč. M. Jetelové

16:00 sál ZUŠ

24.06.

Závěrečná třídní přehrávka pí uč. Vaňkové

17:00 sál ZUŠ

22.06.

Třídní koncert 2. pololetí žáků pí uč. Waldaufové

17:00 sál ZUŠ

20.06.

Závěrečná přehrávka houslové třídy pí uč. Kulhánkové

18:00 Kostel Bynov

19.06.

Závěrečný koncert třídy pí uč. Horákové

16:30 sál ZUŠ

18.06.

Třídní koncert žáků p. uč. Lukeše

16:30 sál ZUŠ

17.06.

Třídní závěrečná přehrávka žáků p. uč. Rejmana

16:30 sál ZUŠ

12.06.

Třídní koncert žáků p. uč. Bukha

17:00 sál ZUŠ

12.06.

Třídní koncert žáků pí uč. Solodovnikové

15:30 sál ZUŠ

11.06.

Akce pro zaměstnance ZUŠ

   

06.06.

Vystoupení houslového souboru IMPIRA

14:00 Chata Mír, Jílové

05.06.

Noc kostelů 2020

   

05.06.

Páteční PIANKOoo

15:00 Centrum Pivovar

28.05.

Třídní koncert žáků pí uč. Dushek

16:00 sál ZUŠ

27.05.

Jazz fest /Bigband/

  Žatec

20.05.

Interní koncert

16:30 sál ZUŠ

15.05.

Páteční PIANKOoo

15:00 Centrum Pivovar

12.-16.05.

ZUŠ Open

   

13.05.

Absolventský koncert

17:00 sál ZUŠ

11.05.

Flétničkou to začíná aneb módní přehlídka nástrojů

16:00 sál ZUŠ

24.04.

Jazzový pátek /Bigband/

  ZUŠ Varnsdorf

22.04.

Interní koncert

16:30 sál ZUŠ

18.04.

Krajské kolo soutěže orchestrů  

  FLG Most

15.-16.04.

Kolokvium ředitelů /pí ředitelka Jetelová/

  Ostrov u Tisé

09.04.

Velikonoční prázdniny

   

03.04.

Páteční PIANKOoo

15:00 Centrum Pivovar

03.04.

Litvínovské Dřevohraní

  ZUŠ Litvínov 

27.03.

Krajská soutěž ZUŠ – klavíry

  ZUŠ Litvínov 

25.03.

Interní koncert

  sál ZUŠ

21.03.

Krajská soutěž ZUŠ – LDO sólový projev, slovesnost

  ZUŠ Litvínov 

20.03.

Krajská soutěž ZUŠ - smyčce

  ZUŠ Litoměřice

13.03.

Okresní kolo soutěže ZUŠ - klavíry

  ZUŠ Děčín 

12.03.

Krajská soutěž ZUŠ - kytary

  ZUŠ E. Randové, Ústí n/L

06.03.

Páteční PIANKOoo

15:00 Centrum Pivovar

24.02.-01.03.

Jarní prázdniny

   

20.02.

Okresní kolo soutěže ZUŠ - housle

  ZUŠ Děčín 

19.02.

Interní koncert

16:30 sál ZUŠ

14.02.

Školní kolo soutěže ZUŠ - klavíry

  ZUŠ Děčín

13.02.

Okresní kolo soutěže ZUŠ - kytary

   ZUŠ Děčín

07.02.

Školní kolo soutěže ZUŠ - housle

  ZUŠ Děčín

07.02.

Páteční PIANKOoo

15:00 Centrum Pivovar

05.02.

Pololetní koncert žáků pí uč. Cvejnové

16:30 sál ZUŠ

30.01.

Třídní koncert žáků pí uč. Hančové

16:30 sál ZUŠ

29.01.

Třídní pololetní vystoupení žáků pí uč. Bendákové

17:00 sál ZUŠ

25.01.

Využití nových metod a forem ve výuce dechových nástrojů na ZUŠ ve spolupráci s Českou filharmonií - trubka /pí uč. Kulasová/

  ZUŠ Evy Randové, Ústí n/L

25.01.

Využití nových metod a forem ve výuce dechových nástrojů na ZUŠ ve spolupráci s Českou filharmonií - trombon /p. uč Vogel/

  ZUŠ Evy Randové, Ústí n/L

25.01.

Využití nových metod a forem ve výuce dechových nástrojů na ZUŠ ve spolupráci s Českou filharmonií - příčná flétna /pí uč. M. Jetelová, p. uč. Bukh/

  ZUŠ Evy Randové, Ústí n/L

23.01.

Pololetní koncert žáků pí uč. M. Jetelové

16:30 sál ZUŠ

22.01.

Interní koncert

16:30 sál ZUŠ

20.01.

Třídní koncert 1. pololetí žáků pí uč. Waldaufové

17:00 sál ZUŠ

17.01.

Vystoupení žáků pí uč. Horákové

16:00 sál ZUŠ
16.01. Školní kolo soutěže ZUŠ - kytary   sál ZUŠ

16.01.

Třídní koncert žáků p. uč. Lukeše

16:30 zkušebna orchestru, půda ZUŠ

31.01.

Pololetní prázdniny

   

23.12.-03.01.

Vánoční prázdniny

   

21.12.

Vánoční koncert houslového souboru IMPIRA

16:30

kostel Jetřichovice

20.12.

Třídní koncert žáků pí uč. Dushek

16:00

sál ZUŠ

19.12.

Vánoční koncert v Divadle

17:00

MěD Děčín

18.12.

neVánoční koncert BigBandu Plakát

   

18.12.

Vánoční koncert žáků pí uč. Jindrákové

14:30

uč.č.42, půda ZUŠ

18.12.

Prosincový koncert žáků pí uč. Horákové

16:30

sál ZUŠ

16.12.

Vánoční přehrávka žáků pí uč. Haňkové a Haňkové ml.

16:00

sál ZUŠ

16.12.

Porada zaměstnanců s kulturním programem a posezením

11:00

sborovna

15.12.

3. adventní koncert děčínského zámku /houslový soubor IMPIRA/

18:00

Zámek Děčín

13.12.

Klavírní koncert žáků pí uč. Horákové "kdo si hraje, nezlobí"

17:00

Zámek Děčín

13.12.

Vánoční PIANKOoo

15:00

Centrum Pivovar

12.12.

Vánoční koncert žesťového odd.

16:00

sál ZUŠ

11.12.

Třídní vánoční přehrávka žáků p. uč. Rejmana

16:30

sál ZUŠ

09.12.

Koncert žáků pí uč. Solodovnikové a p.uč.Bukha

16:00

sál ZUŠ

08.12.

Vystoupení houslového souboru IMPIRA na vánočních trzích

13:30

Park Hostelu Děčín

08.12.

Adventní koncert /houslový soubor IMPIRA/

16:30

kostel Bělá, Děčín X

06.12.

Pracovní koncert žáků pí uč. Horákové

16:00

sál ZUŠ

02.12.

Prohlídka dvora pro zájemce 10:30

dvůr ZUŠ Děčín

02.12.

Porada zaměstnanců 11:00

sborovna

30.11.

Soustředění Bigbandu

 

ZUŠ

28.11.

Kulatý stůl Podpora ZUŠ /pí ředitelka Jetelová/

 

Novoměstská radnice, Praha

25.11.

Schůzka k projektu "Nasazení Microsoft Office 365"

 

KÚÚK

23.11.

Koncert kytarové třídy pí uč. Vaňkové Plakát

17:00

Synagoga

22.11.

Koncert pěveckého sboru Pomněnky

17:30

Synagoga

21.11.

Preventivní požární prohlídka a roční prověrka BOZP

12:00

ZUŠ

20.11.

Pracovní setkání hospodářů škol /pí ekonomka Maixnerová/

 

VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní, Děčín

20.11.

Interní koncert

16:30

sál ZUŠ

11.11.

Porada zaměstnanců

11:00

sborovna

07.11.

Porada ředitelů škol a školských zařízení zřizovaných Ústeckým krajem /pí ředitelka Jetelová/

 

KÚÚK

06.11.

Rozhovor s pí uč. Šulcovou v TV programu Televizní klub neslyšících o výuce žákyně se sluchovým postižením Záznam

15:30   vysílání ČT2, TV klub neslyšících

05.11.

Porada ředitelů ZUŠ Ústeckého kraje /pí ředitelka Jetelová, p. zástupce Lukeš/

 

ZUŠ Evy Randové v Ústí nad Labem

02.11.

Soustředění Bigbandu

09:00-17:00 ZUŠ
02.11.

DVPP akreditovaný metodicko - konzultační seminář "Výuka příčné flétny na ZUŠ" /pí uč. M. Jetelová, p.uč. Bukh/

  Konzervatoř Teplice 

01.11.

Páteční PIANKOoo Foto

15:00

Centrum Pivovar

31.10.-01.11.

Výjezdní pracovní setkání zástupců škol, školských zařízení a pracovníků ve vzdělávání z území SO ORP Děčín /pí ředitelka Jetelová, p. zástupce Lukeš, pí uč. M. Jetelová/

 

Dvůr Perlová voda

29.-30.10.

Podzimní prázdniny

   

23.10.

Vystoupení pro ČK /Pomněnky/

15:00

MěD Děčín

23.10.

Interní koncert  Foto

16:30

sál ZUŠ

21.10.

Školení preventivních hlídek PO

11:30

ZUŠ

19.10.

Seminář "Kvalitní tón a dechová opora flétnisty" /pí uč. M. Jetelová, p.uč. Bukh/

 

ZUŠ Litoměřice

18.-20.10.

Velké setkání pracovníků a partnerů projektu IMUZIA /pí uč. Sufčáková/

 

Olomouc

16.-18.10.

21. řádná valná hromada AZUŠ /p. uč. Rejman, pí ekonomka Maixnerová, pí ředitelka Jetelová/

 

Liberec

17.10.

Školení Využití nových metod a forem ve výuce hudebně teoretických předmětů na ZUŠ Aranžování II /p. uč. Lukeš/

 

Ústí n/L

16.-22.10.

Mezinárodní festival pěveckých sborů Cantate Catalunya Barcelona 2019 /Pomněnky/  Foto

 

Španělsko

14.10.

Veřejná zkouška sboru Pomněnky

16:00

půda ZUŠ

09.10.

Pracovní schůzka k reformě financování regionálního školství /pí ekonomka Maixnerová/

 

KÚÚK

09.10.

4. setkání učitelů hudební nauky a hudební výchovy /p. uč. Žalud/

 

Ústí n/L

05.10.

Seminář Využití nových metod a forem ve výuce klávesových nástrojů na ZUŠ /pí uč. Cvejnová, Horáková/

 

ZUŠ Litvínov

04.10.

Páteční PIANKOoo Foto

15:00

Centrum Pivovar

03.-06.10.

Soustředění pěveckého sboru Pomněnky

 

Lhotsko

30.09.

Výchovný koncert v ZŠ Želenice /žáci p.uč. Bukha/

10:00

ZŠ Želenice

30.09.

Porada zaměstnanců

11:00

sborovna

27.09.

Setkání výtvarné sekce krajské umělecké rady /pí uč. Sufčáková, Šobrová/

  Most
25.09.

Kontrola BOZP a PO

13:00 ZUŠ
24.09.

interní školení - možnost individuální konzultace nových mailů

10:00-13:00 sborovna
22.09.

Klavírní vystoupení žáků Tatiany Kozlové  Foto

14:00 sál ZUŠ
21.09.

Koncert kytarové třídy pí uč. Vaňkové Plakát Foto

  Kostel Jetřichovice
21.09.

Klavírní seminář Evropské asociace učitelů klavíru /pí uč. Dushek/

  Praha 
20.09.

Zahájení výstavy Libverda /pí uč. M. Jetelová, pí ředitelka Jetelová/ Plakát Foto

10:00

SŠZZ Antonína Emanuela Komerse

17.09.

interní školení - emaily

11:00

sborovna

14.09.

Seminář "Hudební nauka – příprava žáků k talentové zkoušce na konzervatoři" /p. uč. Bukh/

 

Konzervatoř Teplice

07.09.

Koncert kytarové třídy pí uč. Vaňkové Plakát Foto

15:00

Skalní hrad-Sloup v Čechách

06.09.

Vernisáž výstavy ZOO Děčín 70 let Plakát

10:00

Galerie Centrum Pivovar

29.08.

Školení k programu Klasifikace pro zaměstnance ZUŠ

09:00

učebna HN 

27.08.

Zahajovací porada

11:00

sborovna

26.08.

Porada vedení

10:00

ředitelna

29.06.-01.09.

Hlavní prázdniny

 

 

srpen

Školení Flautoškola /p. uč. Bukh/  

Kunín

02.-12.07.

Mezinárodní letní klavírní kurzy Pražské konzervatoře /pí uč. Horáková, A. Mužíková/  

Pražská konzervatoř

Aktuality:

 

Televizní klub neslyšících

6.11. v 15:30 byl na ČT2 vysílán pořad "TV klub neslyšících." Tématem byly kochleární implantáty a součástí byl i rozhovor s naší kolegyní Ivou Šulcovou, která již několik let žákyni s kochleárním implantátem vyučuje.
safe_image.jpg
_______________________

Každý 1. pátek v měsíci v Pivovaru

___________________

Rozvrh hodin HN

Rozvrh HN 19-20.jpg

_______________________

Nevíte kudy kam?

Třeba najdete cestu ZDE

 ANO-NE_p001.jpg
___________________________

__________________________

ZUŠ v OC Pivovar

_______________

Základní umělecká škola Děčín

Základní umělecká škola Děčín

Čs. legií 243/29
Děčín IV - Podmokly
405 02
Tel.: kancelář: 412 532 035
                        778 708 862
ekonomka: 412 531 863
školník: 778 708 861
email: zusdc@zusdc.cz
https://www.facebook.com/zusdc

www.facebook.com/zusdc

 

 ZŘIZOVATEL:

znak_text 2.jpg