Úspěchy 2009/2010

 

03.-06.06.2010 - Ústřední kolo národní soutěže LDO ZUŠ - výsledky

 

Jméno Ocenění
Tereza Grubrová

Zlatý pegas

Jaroslav Rác

Pegasovo čestné uznání

 

 

03.06.2010 - Prague junior note - výsledky

 

Jméno Ocenění
Donika Rosenkrancová

Čestné uznání 1. stupně

Jana Horáková

Ocenění za pedagogickou práci a účast na soutěži

 

28.05.2010 - Přehlídka talentů - výsledky

 

Jméno Ocenění
Donika Rosenkrancová (klavír)

vynikající výkon

Anna Gaálová (klavír)

vynikající výkon

Michael Douša (klavír)

výborný výkon

 

28.-30.05.2010 - Celostátní přehlídka školních pěveckých sborů - výsledky

 

Jméno Ocenění
Pomněnky

Zvláštní cena poroty za výkon sólistů

 

 

18.05. - Výtvarná soutěž Moje město Děčín - výsledky

 

 

Jméno Kategorie Umístění
Jana Stránská

IV.

1.místo

Eliška Látalová

IV.

2. místo

Dagmar Tvrdíková

IV.

3. místo

 

 

15.04. - Výtvarná soutěž Ústecký kraj tvýma očima - výsledky

 

Jméno Kategorie Umístění
Karolína Šonková

II.

Cena hejtmanky

Vojtěch Šonka

III.

1.místo
Cena hejtmanky

 

 

24.04. - Krajské kolo soutěžní přehlídky pěv. sborů - výsledky

 

Název Kategorie  Umístění
Pomněnky

 II.B

Zlaté pásmo
Postup na celostátní kolo

Kvítek

 II.A

Stříbrné pásmo

 

23.-24.04. - Klavírní soutěž Karlovarská růžička - výsledky

 

Jméno Kategorie  Umístění
Donika Rosenkrancová

 II

2. místo

Anna Gaálová

 III.

Čestné uznání 1. stupně

 

14.04.2010. - Národní přehlídka ZUŠ LDO - výsledky

 

Jméno Kategorie Umístění
Tereza Grubrová

I.

Návrh do širšího výběru

Jaroslav Rác

II.

Postup do ústředního kola

Daniela Frydrýnová

IV.

Čestné uznání

 

12.-14.04.2010. - Mládí a Bohuslav Martinů- výsledky

 

Jméno Umístění
Marianna Nersesjan (klavír)

Zlaté pásmo

Anna Gaálová (klavír)

Zlaté pásmo
Zvláštní ocenění za provedení díla B.M.
Absolutní vítěz

 

27.-28.03.2010. - Krajské kolo soutěže v recitaci - výsledky

 

Jméno Kategorie Umístění
Tereza Grubrová

III.

Čestné uznání za přednes prózy

Jaroslav Rác

IV.

Čestné uznání

 

22.03.2010. - Výtvarná soutěž "Kniha a já" - výsledky

 

Jméno

Umístění

Skupina žáků ZUŠ Děčín se sbírkou ilustrací z nejoblíbenějších knih

1.místo

 

05.03.2010. - Okresní kolo soutěže v recitaci - výsledky

 

Jméno Kategorie Umístění
Tereza Grubrová

III.

 1. místo s postupem

Jaroslav Rác

IV.

 1. místo s postupem

 

26.02.2010. - Krajské kolo soutěže uměleckých škol ve slovesní tvorbě - výsledky

 

Jméno Kategorie Umístění
Tereza Krollová

I.

 1. místo s postupem

Tereza Grubrová

II.

1. místo s postupem

Jaroslav Rác

III.

1. místo s postupem

 

05.02.2010. - Městské kolo soutěže v recitaci - výsledky

 

Jméno Kategorie Umístění
Petr Kmoch

0.

Čestné uznání

Markéta Pražáková

0.

Čestné uznání

Tereza Krollová

I.

Čestné uznání

Donika Rosenkracová

I

Čestné uznání

Antonín Ďurana

I.

3. místo

Tereza Grubrová

III.

2. místo s postupem

Vojtěch Hubatka

III.

Čestné uznání

Jaroslav Rác

IV.

1. místo s postupem

 

 

19. - 20.02.2010. - Brněnský Amadeus - výsledky

 

Jméno Umístění
Anna Gaálová

2. místo

 

05.02.2010. - Školní kolo soutěže v recitaci - výsledky

 

Jméno Kategorie Umístění

Petr Kmoch

0.

1. místo s postupem

Markéta Pražáková

0.

1. místo s postupem

Tereza Krollová

I.

1. místo s postupem

Donika Rosenkracová

I.

1. místo s postupem

Antonín Ďurana

I.

1. místo s postupem

Tereza Grubrová

III.

1. místo s postupem

Vojtěch Hubatka

III.

1. místo s postupem

Jaroslav Rác

IV.

1. místo s postupem

Michaela Mikulová

IV

1. místo s postupem

 

 

09.02.2010. - Okresní kolo soutěže v komorní hře - výsledky

 

Soubor Kategorie Umístění

B. Miškovská, D. Raková, K. Čejková (příčné flétny, klavír)

III.

2. místo

M. Jeřábková, A. Holomková,
M. Kolářová, M. Slavíková (gemshorny, kytara)

IV.

1. místo s postupem

 

 

01.02.2010. - Školní kolo soutěže v komorní hře - výsledky
 
Soubor Kategorie Umístění

B. Miškovská, D. Raková, K. Čejková (příčné flétny, klavír)

III.

1. místo s postupem

M. Jeřábková, A. Holomková,
M. Kolářová, M. Slavíková (gemshorny, kytara)

IV.

1. místo s postupem

 

 

 

03.10.2009 - Jirkovský písňovar - výsledky

 

Jméno Umístění

Pomněnky

Stříbrné pásmo

 

 

 

 

Aktuality:

 

Zápis do ZUŠ 2018-1.png

 

 

 

 

 

 

 

 


___________________

2018b.jpg

___________________

Vyučující LDO

Hledáme od nového školního roku 2018/2019 učitele literárně dramatického oboru
na PLNÝ ÚVAZEK.
Zájemci, pište na zusdc@clnet.cz

______________________


Nevíte kudy kam?
Třeba najdete cestu ZDE

ANO-NE kruh.jpg

 ___________________

ROZVRH HUDEBNÍCH NAUK A PHV

(pro detail klikněte na obrázek)


___________________________

14716096_1013972458711895_5348755026658019059_n.jpg

__________________________

ZUŠ v OC Pivovar

_______________

Základní umělecká škola Děčín

Základní umělecká škola Děčín

Čs. legií 243/29
Děčín IV - Podmokly
405 02
Tel.: kancelář: 412 532 035
                        778 708 862
ekonomka: 412 531 863
sborovna: 412 532 150
školník: 778 708 861
email: zusdc@clnet.cz
https://www.facebook.com/zusdc

www.facebook.com/zusdc

 

 ZŘIZOVATEL:

znak_text 2.jpg