Akce 2012/2013

Datum Název akce V kolik hodin Kde

09.09 

Školení PO pro zaměstnance, porada

11.00  sborovna 

02.09. 

Domluva rozvrhu /bližší informace na vývěsce na učebnách/

09-15 ZUŠ Děčín

27.08. 

Pedagogická porada

12:00 sborovna

29.06.-01.09.

Hlavní prázdniny

   

28.06 

Vysvědčení /nebo na jednotlivých hodinách/

09-10

ZUŠ Děčín 

25.06.

Závěrečná přehrávka žáků pí uč. Jansové  Foto

16:00

sál ZUŠ

24.06.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Bendákové   Foto

16:00

sál ZUŠ

24.06.

Závěrečný koncert Kvítku a Pomněnek

17:00

Synagoga Děčín 

21.06.

Závěrečné vystoupení žáků LDO "Cesta"  Foto

17:00

MěD Děčín

21.06.

Mezinárodní hudební festival /Teens band/

 

Společenský dům Střelnice 

19.06.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Šulcové

16:30

sál ZUŠ

18.06.

Třídní přehrávka žáků p. uč. Lukeše  Foto

16:00

sál ZUŠ

17.06.

Třídní přehrávka žáků p. uč. Šoltyse

18:00

sál ZUŠ

17.06.

Klasifikační porada

11:00

sborovna 

15.06.

Soustředění všech ročníků LDO (dle harmonogramu a domluvy)

 

ZUŠ Děčín 

14.06.

Třídní závěrečný koncertík žáků pí uč. Horákové  Foto

16:30

sál ZUŠ

13.06.

Koncert pěveckých sborů Gymnázia Děčín /jako host Pomněnky/    

13.06.

Postupové zkoušky dechového a bicího odd.   13:30-15:30

uč. č. 15

13.06.

Postupové zkoušky strunného odd.

13:30-15:30

uč. č. 8

13.06. 

Koncert žáků houslového odd. a  LDO Foto

17.30 

Evangelistický kostel Tepl. ul. 

12.06.

Klavírní koncert žáků prof. H. Turkové (Konzervatoř Teplice) a pí uč. M. Jansové (ZUŠ Děčín)  Foto

18:00

ZUŠ Varnsdorf

12.06.

Závěrečný koncert  ,,Hudba řeči a řeč hudby"  Foto

17:00

MěD Děčín

11.06.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Beránkové  Foto

16:30

sál ZUŠ

11.06.

Postupové zkoušky strunného odd. 

13:30-16:30

uč. č. 8

11.06.

Postupové zkoušky klavírního odd.

 

uč. č. 21

11.06.

Postupové zkoušky dechového odd. 

13:30-16:30

uč. č. 15

10.06.

Postupové zkoušky dechového odd. 

13:30-16:30

uč. č. 15

10.06.

Postupové zkoušky klavírního odd.

 

uč. č. 21

10.06.

Postupové zkoušky strunného odd. 

13:30-16:30

uč. č. 8

07.-09.06.

Celostátní přehlídka dětských recitátorů "Dětská scéna" - Vojtěch Hubatka   Foto

 

Svitavy

08.06.

Kytarový koncert /žáci pí uč. Vaňkové/ Pozvánka Foto

18:00

Děčínský zámek

07.06.

Koncert žáků houslového a literárně dramatického odd. Pozvánka náhradní termín : 13.6.2013

17:30

Evangelický kostel, Teplická ul. 

06.06.

Postupové zkoušky klavírního odd.

 

uč. č. 21

05.06.

Postupové zkoušky klavírního odd.

 

uč. č. 21

05.06.

Závěrečná třídní přehrávka žáků p. uč. Rejmana ZRUŠENO-povodně

16:30

sál ZUŠ

04.06.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Hančové ZRUŠENO- povodně

16:30

 sál ZUŠ

03.06.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Cvejnové  Foto

16:30

sál ZUŠ

03.06.

Porada pracovníků ZUŠ

11:00

sborovna 

31.05.

Den dětí pro MŠ Pohraniční "Cesta pohádkovým lesem"  Foto

 

Kvádrberk 

31.05.

Přehlídka talentů  Foto Úspěchy

 

Konzervatoř Teplice 

27.-29.04.

Zápis Plakát

14:00-16:30

ZUŠ

24.-26.05.

Mezinárodní Novákova klavírní soutěž /D. Rosenkrancová/ Úspěchy  Foto

 

Kamenice nad Lipou

28.05. 

Třídní přehrávka pí uč. Vaňkové  Foto

17:00

zkušebna sboru IV. patro 

24.05.

Noc kostelů /žáci pí uč. Vaňkové, p. uč. Rejmana, pí uč. Kulhánkové, pí uč. Pavlíkové, Pomněnky/ Program  Foto

19:00

Husovo nám.
20:00 Teplická 

20.05.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Haňkové ml. a pí uč. Haňkové st.  Foto

16:30

sál ZUŠ

20.05.

Porada pracovníků ZUŠ 

11:00

sborovna 

17.05.

První seznámení s knihou /žáci LDO, Jazz trio a hosté/ Plakát

17:00

Sport areál Děčín 

16.05.

Koncert třídy pí uč. Jansové a DDM

16:30

sál ZUŠ

14.05.

Přehlídka nástrojů dechového odd. "Flétničkou to začíná"  Foto

16.30

sál ZUŠ

12.05.

Městské slavnosti "Den nejen pro seniory" /Pomněnky, Kvítek, Teens band/

14:00

nábřeží Děčín

11.05.

Klavírní koncert "Pro maminky k svátku" /žáci J. Horákové - ZUŠ Děčín, A. Hejdové, J. Říhové - ZUŠ Teplice, I. Angelkové - ZUŠ Litvínov/ Pozvánka Program

15:00

Zámek Jezeří, velký salon

07.05.

Koncert Terezy Plešákové a DSO 

19:00

MěD Děčin

07.05.

Instalace VO - soutež ZUŠ ČR  Foto

 

Hrad Litoměřice 

06.05.

Maminkám k svátku - vstupné 40,- Kč /Poupata, Kvítek, Pomněnky a hosté/ 

17:00

Děčínský zámek - Velký sál

02.05.

Vystoupení v klubu pro seniory "Zlatý podzim" /žáci pí uč. Šulcové, Rýčové a p. uč. Lukeše/ Foto

14:30

Zlatý podzim

02.-05.05.

Mezinárodní klavírní soutěž Broumovská klávesa /D. Rosenkrancová, A. Gaálová/ Úspěchy Foto

 

Mikulov

29.04.

Porada pracovníků ZUŠ

11:00

sborovna 

26.-27.04.

Karlovarská růžička /V. Kučera, E. Čuříková, D. Rosenkrancová/ Úspěchy  Foto

 

Karlovy Vary

25.04.

Koncert duchovní hudby

19:00

kostel Litoměřice

25.04.

Festival Litoměřická notička /Pomněnky/ Pozvánka

10:00

Litoměřice

24.04.

Interní koncert  Foto

16:30

sál ZUŠ

20.-21.04.

Krajské kolo přehlídky dětských recitátorů Dětská scéna Úspěchy  Foto

  Louny 

19.04.

Absolventský koncert Anny Gaálové a Sáry Jirsákové  Foto

17:00

Děčínský zámek

17.04.

Absolventský koncert  Foto

16:30

sál ZUŠ 

15.04.

Absolventský koncert sl. uč. M. Jetelové (hosté V. Haňka, I. Havlík, O. Čermák)

18:30

sál Konzervatoř v Teplicích

13.04.

Krajské kolo celostátní soutěže DPS /Pomněnky, Kvítek/  Úspěchy  Foto

10:00

Chlumec u Chabařovic 

10.04.

Koncert ve spolupráci ZUŠ Děčín, ZŠ Na Stráni a Konzervatoře Teplice  Foto

17:00 

Děčínský zámek 

08.04. 

Pedagogická porada

11:30 

sborovna 

06.-07.04.

Seminář Zvukotvorný dech  /dech. odd., pěv.odd./ Foto

09:00 

ZUŠ Litvínov

28.-29.03.

Velikonoční prázdniny

  škola uzavřena 

27.03.

HEJ! HOŘÍ! Společný koncert ZUŠ Děčín a Teplice Program  Foto

17:00 sál ZUŠ 

25.03. 

Porada pracovníků ZUŠ

11:00 

sborovna ZUŠ 

22.-23.03.

Celostátní soutěž PRAGuitarra Clássica /J. Phan, A. Klihavcová/ Úspěchy  Foto

 

Praha

22.03. 

Okresní kolo v recitaci Výsledky Foto

09:00 

DDM Děčín 

21.03.

Absolventský koncert sl. uč. Jetelové a sl. uč. Plešákové se SČF Teplice Program  Foto

19:00

DK Teplice

20.03.

Interní koncert  Foto

16:30

sál ZUŠ

13.03.

Městské kolo soutěže v recitaci Výsledky Foto

09:00

DDM Děčín

09.03.

Pedagogický seminář dramatické výchovy

10:00

ZUŠ Litvínov

06.03.

Setkání s hejtmanem Ústeckého kraje (ředitelka a ekonomka ZUŠ) Pozvánka Foto

12:00

Hrad Litoměřice 

02.03.

Vernisáž /Kvítek/ 

 

Synagoga Děčín

25.02.

Pedagogická porada

11:00 sál ZUŠ

18.-22.02.

Jarní prázdniny

   

15.02.

Děčínský skřivánek

10.00 

DDM Děčín

13.02.

Interní koncert  Foto

16:30

sál ZUŠ

09.02.

Zakončení masopustu /Teens Band/

 

Děčínský zámek

08.02.

Mezinárodní klavíní soutěž Amadeus /D. Rosenkrancová/ Úspěchy Foto

 

Brno

06.02.

Děčínský skřivánek

10.00 

DDM Děčín

01.02.

Pololetní prázdniny

   

31.01.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Vaňkové Foto

 

 

31.01.

Třídní pololetní koncert třídy pí uč. Jansové

16:00

sál ZUŠ

28.01.

Klasifikační porada

12:00 

HN

23.01.

Pololetní koncert  Foto

17:00

sál ZUŠ

20.01.

Mistrovství republiky ve veslování na trenažerech /Teens Band/

 

Basketbalová hala DC

 19.-20.01.

Víkendový pedagogický seminář zobcových fléten Foto

 

ZUŠ Litvínov

14.01.

Pedagogická porada 11:00

HN 

18.12.

2 koncerty s Jankem Ledeckým /výběr dětí Kvítek/ 16:30 19:30

MěD Děčín

16.12.

Zpívání na zámku /Kvítek, Pomněnky/ 15:15

Děčínský zámek

14.12.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Horákové "Prosincové hraní"  Foto

17:30

sál ZUŠ

13.12.

Klavírní koncert Děčínské, Teplické a Litvínovské ZUŠ Program

17:30

Diplomat Teplice

13.12.

Vánoční přehrávka třídy pí uč. Hančové  Foto

17:00

sál ZUŠ

12.12.

Vánoční přehrávka třídy pí uč. Šulcové

17:00

sál ZUŠ

11.12.

Třídní přehrávka žáků p. uč. Lukeše  Foto

 

sál ZUŠ

10.12.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Cvejnové  Foto

16:30

sál ZUŠ

07.12.

Koncert žáků strunného odd. /vstupné 40Kč/ Pozvánka Foto

17:00

Děčínský zámek - velký sál

06.12.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Haňkové a sl. uč. Haňkové  Foto

 

sál ZUŠ

29.11.

Vánoční koncert "Naše vánoční hvězdy a hvězdičky" Pozvánka  Foto

17.00

MěD Děčín 

26.11.

1. setkání s knihou Tana Tanko "Deník malé blondýnky O prázdninách" /Pomněnky/

17:00

MěK přednáškový sál

23.11.

Koncert bývalých a současných žáků pí uč. M. Jansové  Foto                                                                                

16:30

Děčínský zámek - rohový sál

23.-25.11.

Nesoutĕžní divadelní přehlídka Krušnohorské Dradidlo /žáci LDO s programem Chyť se za nos, človĕče!/

 

ZUŠ Litvínov

21.11.

Interní koncert Foto

16:30

sál ZUŠ

19.11.

Pedagogická porada /program na Vánoční koncert/

12.00

sborovna 

15.-16.11.

Virtuosi per musica di pianoforte /A. Gaálová - třída J. Horákové/ Foto, Úspěchy 

 

Ústí n/L.

14.11.

Autorské čtení z knih pro děti i dospělé Dagmar Štětinové spojené s výstavou ilustrací Jitky Šobrové ke knize LORI múza Karla Hynka Máchy Pozvánka

14:00

MK Děčín, sál dětského odd. 

09.-11.11.

Soutěž v interpretaci koncertního melodramu  Foto  

 

 ZUŠ Šumperk

09.11.

Benefiční koncert pro děti z dětských domovů /Pomněnky/

18:00

Společenský dům Střelnice

07.11.

Benefiční koncert na záchranu clavichordu ze Stradalovy pozůstalosti /žáci pí uč. Horákové/ Pozvánka Program  Foto

17:00

ZUŠ Varnsdorf

01.-04.11.

Soustředění DPS Kvítek a Pomněnky

 

Lhotsko

31.10.

Veřejná generální zkouška před soutĕžemi /K. Hudečková, A. Gaálová/ Program  Foto

17:00

sál ZUŠ

23.10.

Koncert žáků strunného odd. (vstupné 30 Kč) Program  Foto

17:00

Synagoga Děčín

17.10.

Interní koncert Foto

16:30

sál ZUŠ

12.-13.10.

Koncert DPS Pomněnky Foto

 

Lysá nad Labem 

29.09.

Oslava 30. narozenin medvědů grizzly Sigfried a Helga /žáci VO/ Foto

 

ZOO Děčín 

21.09.

Soustředění DPS Pomněnky

 

ZUŠ

27.-31.08.

Sochařský kurz Foto

 

SPŠSK Hořice 

Aktuality:

 

 Fotogalerie, akce a úspěchy roku 2017/2018 byly přesunuty do archivu 

___________________

Náhradní termín ZÁPISU
4.-5.9.2018
14-16 hod.

Zápis do ZUŠ náhradní 2018_1.png

________________

Nevíte kudy kam?
Třeba najdete cestu ZDE

ANO-NE kruh.jpg

 ___________________

ROZVRH HUDEBNÍCH NAUK A PHV

(pro detail klikněte na obrázek)


___________________________

14716096_1013972458711895_5348755026658019059_n.jpg

__________________________

ZUŠ v OC Pivovar

_______________

Základní umělecká škola Děčín

Základní umělecká škola Děčín

Čs. legií 243/29
Děčín IV - Podmokly
405 02
Tel.: kancelář: 412 532 035
                        778 708 862
ekonomka: 412 531 863
sborovna: 412 532 150
školník: 778 708 861
email: zusdc@clnet.cz
https://www.facebook.com/zusdc

www.facebook.com/zusdc

 

 ZŘIZOVATEL:

znak_text 2.jpg