Akce 2013/2014

Datum

Název akce

V kolik hodin

Kde

26.-27.09

Celostátní setkání učitelů ZUŠ

  Pardubice

24.09.

2. Festival základních uměleckých škol

   

01.09.

Domluva rozvrhu

 09:00-15:00 ZUŠ Děčín

září

Ústřední kolo přehlídky výtvarných oborů ZUŠ

  Štenberk

26.08.

Nástup pedagogů

11:00 sborovna ZUŠ

01.07.-25.08.

Dovolená

   

28.06.-31.08.

Hlavní prázdniny 

   

 

Výstava prací žáků VO ZUŠ třídy pí uč. Sufčákové Foto

  Evangelický kostel, Teplická ul.

26.06.

Vystoupení žáků pí uč. Horákové "Hrajeme si u komína"

15:00 Pivovar

26.06.

Závěrečný třídní koncert žáků pí uč. Jansové

16:00 sál ZUŠ

25.06.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Bendákové

  sál ZUŠ

23.06.

Noc kostelů

19:00

20:00

Kostel sv. Františka z Assisi, Husovo nám.
Evangelický kostel, Teplická ul.

23.06.

Krajská umělecká rada - nepřítomnost pí ředitelky Jetelové

 

Teplice

22.06.

Koncert kytarové třídy

17:00 Evangelický kostel, Teplická ul.

19.06.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Horákové   Foto

   

18.06.

Mezinárodní hudební festival /Teensband/

  Česká Kamenice

18.06.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Hančové

16:30 sál ZUŠ

17.06.

Kytarový kroužek se přesouvá na 18.6. do zkušebny pěv. sborů

  třída pí uč. Hančové, III. patro

17.06.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Šulcové

16:30 sál ZUŠ

17.06.

Porada ekonomů - nepřítomnost pí ekonomky Maixnerové

  KÚÚK

16.06.

Třídní přehrávka žáků p. uč. Rejman

16:30 sál ZUŠ

13.-15.06.

43. Celostátní přehlídka dětských recitátorů Dětská scéna /M. Nedvěd/

  Svitavy

13.06.

Mezinárodní hudební festival /Teens band/

odjezd 08:00, příjezd 15:00 Česká Kamenice

11.06.

Třídní přehrávka kytar  Foto

16:30 zkušebna pěv. sborů, IV. patro

10.-11.06.

Závěrečné vystoupení žáků LDO  Foto

17:00 sál ZUŠ

10.-11.06.

Celostátní setkání ředitelů ZUŠ - nepřítomnost pí ředitelky Jetelové

   

10.06.

Třídní přehrávka žáků p. uč. Lukeše

16:30 sál ZUŠ

10.06.

Koncert  Kvítku a Pomněnek

  Ústí n/L.

 09.-12.06.

Postupové zkoušky všech oddělení

  dle rozpisu 

05.06.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Cvejnové  Foto

16:30 sál ZUŠ

12.06.

Klub důchodců  (p. uč. Rejman)

15.00 Plzeňská ul.

05.06.

Vystoupení Den matek, Klub důchodců

15.00 Plzeňská ul.

04.06.

Koncert houslového odd. + hosté ze tříd p. uč. Lukeše a pí uč. Vaňkové  Foto

18:00 Evangelický kostel, Teplická ul.

03.06.

Kytarový kroužek se přesouvá na 4.6. do zkušebny pěv. sborů

   

03.06.

Závěrečný koncert  Foto

17:00 MěD Děčín

03.06.

Vystoupení Anny Gaálové u příležitosti otevření nové prohlídkové trasy zámku

18:00 Děčínský zámek

02.06.

Od 2.6.2014  do konce školního roku ZUŠ bez výuky HN (opravy, malby, vybavení)

   

31.05.

Koncert ke Dni dětí /Poupata/  Foto

14:00 Oblastní muzeum v Děčíně

31.05.

Ústřední kolo soutěže žáků LDO ZUŠ v sólovém projevu Úspěchy 

  Uherské Hradiště

30.05.

Přehlídka mladých talentů klavírní hry Úspěchy 

09:00 Konzervatoř Teplice

30.05.-01.06.

1. ročník víkendových houslařských dílen /pí uč. Kulhánková, Rýčová/

  Cheb

29.5.-01.06.

III. Soutěžní přehlídka LDO /L. Valterová, K. Kanive/  Foto

  Uherské Hradiště

29.05.

Koncert houslového odd.  Foto

18:00 Evangelický kostel, Teplická ul.

26.-28.05.

Zápis Plakát

14:00-16:30 ZUŠ

28.05.

Interní koncert  Foto

16:30 sál ZUŠ

23.05.

Noc kostelů  Foto

   

22.05.

Koncert současných a bývalých žáků pí uč. Vaňkové vč. absolventského vystoupení Jakuba Phana /Pomněnky j.h./ Plakát  Foto

17:00  Evangelický kostel, Teplická ul.

22.05.

Koncert žáků pěvecké třídy pí uč. Haňkové ml., klavírní třídy pí uč. Haňkové a žáků ZUŠ E. Randové a ZUŠ Krásné Březno  Foto

16:30 Děčínský zámek

21.05.

Absolventský koncert  Foto

17:00 sál ZUŠ

21.05.

Návštěva MŠ ve VO

13:40 ZUŠ Děčín

19.05.

Pedagogická porada

11:00 sborovna ZUŠ

18.05.

Jazz koncert /Teens band/

16:00-18:00 Děčínský zámek, Růžová zahrada

17.05.

Mladé Labe

11:00 Děčín

14.05.

Seminář pro koordinátory ŠVP - nepřítomnost pí ředitelky

   NDIV, Ústí n./L

09.-11.05.

Broumovská klávesa

  Mikulov

11.05.

Den nejen pro seniory /Kvítek, Pomněnky, Teens band/

13:00 Smetanovo nábřeží, Děčín

10.05.

Koncert ZUŠ Děčín (pí uč. Horáková), ZUŠ Teplice (pí uč. Hejdová) a ZUŠ Litvínov (pí uč. Angelková) 

15:00 Zámek Jezeří

09.05.

Setkání ředitelů ZUŠ UK - nepřítomnost pí ředitelky, p. zástupce ředitele

  Litoměřice

08.05.

Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ /Jakub Phan/   Foto

  Nové Strašecí

07.05.

Předávání cen /Pomněnky/

15:00 Děčínský zámek

06.05.

Koncert žáků ZUŠ Děčín (pí uč. Jansové), ZŠ Na Stráni, Konzervatoř Teplice   Foto

18:00 Děčínský zámek, Rohový sál

07.05.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Haňkové a Haňkové ml.  Foto

  sál ZUŠ

01.-04.05.

Celostátní kolo soutěže ZUŠ /Anna Gaálová/ Úspěchy 

  ZUŠ Praha

30.04.

Jednání s řediteli ZUŠ a DDM zřizovaných ÚK - nepřítomnost pí ředitelky

  DDM Rumburk

29.04.

Jednání s KÚÚK

 09:00 ZUŠ Děčín

28.04.

Setkání ke "Kulturnímu plánu" města Děčína /pí ředitelka Jetelová/

17:00 DDM Děčín

28.04.

Pedagogická porada

11:00 sborovna ZUŠ 

16.04.

Malý klavírní recitál Anny Gaálové  Foto

  Děčínský zámek

25.04.

Jazzový pátek /Teens band/

odjezd 12:00, příjezd 19:00 Varnsdorf

23.04.

Interní koncert   Foto

16:30 sál ZUŠ

16.04.

Klavírní recitál Anny Gaálové

18:00 Děčínský zámek

14.04.

Flétničkou to začíná  Foto

16:00 sál ZUŠ

12.-13.04.

43. ročník přehlídky dětských recitátorů - krajské kolo Úspěchy   Foto

  Louny

12.04.

Krajská přehlídka Celostátní soutěže dětských pěveckých sborů /Kvítek, Pomněnky/

  Chlumec

12.04.

Seminář Grafická tvorba-litografie /pí uč. Sufčáková/

  ZUŠ Litvínov 

09.04.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Rýčové a Vránkové

16:30 sál ZUŠ

08.04.

Výchovný koncert /Teens band/

16:00 sál ZUŠ

05-06.04. 

Seminář -zvukotvorný dech III. /pí uč. Haňková ml./

  ZUŠ Litvínov 

05.04.

Otvírání jižních zahrad /Teens band/   Foto

17:00 Děčínský zámek

04.-05.04.

Klavírní soutěž Karlovarská růžička Úspěchy   Foto

  Karlovy Vary

17.-18.04.

Velikonoční prázdniny

   

04.04 

Krajské kolo soutěže ve hře na kytaru Úspěchy  Foto

  ZUŠ Most 

04.04 

Seminář-klavír v populární tvorbě /pí uč. Bendáková, Haňková/

  ZUŠ Litvínov 

01.04.

Krajské kolo soutěže-hra na housle

10:00 ZUŠ Teplice 

31.03.

Pedagogická porada

11:00 sborovna ZUŠ

29.03.

Soutěž PRAGuitarra Clássica pod záštitou prof. Milana Zelenky /Jakub Phan ze třídy pí uč. Vaňkové/  Foto

  Gymnázium a hudební škola hl. m. Prahy

28.-30.03.

Nahrávání CD /Pomněnky/

  ZUŠ DC

26.03.

Dechové odd. uvádí: Koncert sourozenců   Foto

16:30 sál ZUŠ

25.03.

Porada ředitelů - nepřítomnost pí ředitelky Jetelové

09:00 KÚUK

25.03.

Setkání pedagogů-vystoupení ZUŠ Děčín

16:00 SOU Děčín 

24.03.

Porada -rozpočet - nepřítomnost pí ředitelky Jetelové a pí ekonomky Maixnerové

10:00 KÚUK

24.-26.03.

Karlovarský skřivánek Úspěchy

  ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
21.-22.03.

Krajské kolo soutěže-hra na klavír  Foto Úspěchy

10:00  Litvínov 
 21.03.

43. ročník přehlídky dětských recitátorů - okresní kolo Výsledková listina Úspěchy  Foto

10:00  DDM Teplická 
 16.-23.03.

Mezinárodní Smetanovská klavírní soutěž /Anna Gaálová/  FotoÚspěchy 

10:00 Plzeň 

19.03.

Interní koncert  Foto

16:30 sál ZUŠ

17.03.

Předání dortu a výtvarných potřeb primátorem města žákům za nejlepší výkresy v soutěži Děčín v roce 2020

14.00  VO ZUŠ  

12.03.

Městské kolo soutěže v recitaci  Výsledková listina Úspěchy  Foto

09-13:00 DDM Teplická

11.-21.03.

Krajská přehlídka výtvarných oborů ZUŠ Ústeckého kraje Úspěchy

  Galerie Emila Filly, Ústí n./L

10.03.

Pedagogická porada

11:00 sborovna ZUŠ

10.03.

Krajská soutěžní přehlídka žáků LDO Úspěchy  Foto

09-19:30 Litvínov

24.02.-02.03.

Jarní prázdniny

   

20.02.

Školní kolo soutěže ZUŠ v recitaci Foto

16:00 sál ZUŠ 

20.02.

Krajské kolo soutěže Skřivánek Úspěchy

   

19.02.

Interní koncert ZRUŠENO z důvodu okresního kola soutěže ZUŠ

16:30 sál ZUŠ

19.02.

Setkání ke "Kulturnímu plánu" města Děčína /M. Rejman/

15:00 jižní křídlo Děčínského zámku

19.02.

Okresní kolo soutěže ve hře na klavír Výsledková listina 1, 2  Foto

09:00 sál ZUŠ

19.02.

Okresní kolo soutěže ve hře na housle Výsledková listina  Foto

   

19.02.

Okresní kolo soutěže ve hře na kytaru, komorní hra-kytary Výsledková listina  Foto

   

17.02.

Schůzka na Krajském úřadu Ústeckého kraje -nepřítomnost pí ředitelky Jetelové

  KÚUK

17.02.

Porada organizačního štábu soutěže ZUŠ

11:30 sborovna ZUŠ

15.02.

Závěr masopustu /Teens band/

16:00-18:00 Chodba rohového sálu Děčínského zámku

10.02.

Pedagogická porada

11:30 sborovna ZUŠ

03.02.

Pedagogická porada

11:30 sborovna ZUŠ

31.01.

Pololetní prázdniny

   

30.01.

Setkání ke "Kulturnímu plánu" /I. Bendáková/

15:00 Velký sál MěK Děčín

30.01.

Pololetní třídní koncert žáků pí uč. Jansové  Foto

16:00 sál ZUŠ

29.01.

Školní kolo soutěže ve hře na klavír Výsledková listina Foto

10:00 sál ZUŠ

29.01.

Školní kolo soutěže ve hře na kytaru Výsledková listina 14:00 ZUŠ, IV. poschodí, uč.č. 42

28.01.

Školní kolo soutěže ve hře na housleVýsledková listina

15:00 ZUŠ, IV. poschodí, uč.č. 42

27.01.

Porada organizačního štábu soutěže ZUŠ

11:30 sborovna ZUŠ

25.01.

1. ročník mezinárodního festivalu dětských a mládežnických pěveckých sborů Iuventus in Praga Cantat /Pomněnky/ Úspěchy

  Kongresový sál hotelu Olšanka, Praha

23.01.

Městské kolo pěvecké soutěže Skřivánek /pí uč. R. Haňková ml. v porotě/

10:00 DDM

23.01.

Klavírní koncert žáků pí uč. Říhové (ZUŠ Teplice) a pí uč. Horákové Foto

  Diplomat Teplice

22.01.

Interní koncert  Foto

16:30 sál ZUŠ

22.01.

Přijímací talentové zkoušky Anny Gaálové

  Pražská Konzervatoř

22.01.

Po stopách děčínských pověstí. Host: autor pověstí Radek Fridrich + ilustrátorka Jitka Šobrová

13:00-15:00 Dětské odd. MěK Děčín

21.01.

Soutěžní přehrávka žáků pí uč. Cvejnové

17:15 sál ZUŠ

20.01.

Pedagogická porada spojená s klasifikační poradou 

11:00 sborovna ZUŠ

16.01.

Třídní přehrávka soutěžících žáků

16:00 sál ZUŠ

17.01.

Soustředění Pomněnek

15:00 sál, půda ZUŠ

14.01.

Třídní přehrávka žáků p. uč. Lukeše

16:30 sál ZUŠ

13.01.

Porada klavírního odd., po skončení porada organizačního štábu soutěže ZUŠ

12:00 sborovna ZUŠ

10.01.

Třídní přehrávká žáků pí uč. Horákové

16:00 sál ZUŠ

21.12.-05.01.

Vánoční prázdniny

   

18.-20.12.

Vánoční koncerty s DSO /Pomněnky/

19:00 MěD Děčín

18.12.

Třídní přehrávka pí uč. Bendákové  Foto

17:00 sál ZUŠ

17.12.

Třídní přehrávka pí uč. Šulcové  Foto

17:00 sál ZUŠ

17.12.

Porada ekonomů - nepřítomnost pí J. Maixnerové a pí ředitelky Jetelové

  KÚUK 

16.12.

Generálka s DSO

18:00 MěD Děčín 

15.12.

Adventní trhy /Kvítek, Pomněnky/

  Děčínský zámek

 14.12.

Vystoupení pro firmu BUS /Pomněnky/ 

   

19.12.

Koncert souboru gemshornů 

  kostel Horní Žleb 

16.12.

Třídní přehrávka p. uč. Rejmana

16:30 sál ZUŠ

 16.-17.12.

Hudební nauka odpadá

   

13.12.

Třídní přehrávka pí uč. Horákové  Foto

16:30 sál ZUŠ

12.12.

Třídní přehrávka pí uč. Beránkové Foto

16:00 sál ZUŠ

11.12.

Vánoční koncert Pozvánka   Foto

17:00 MěD Děčín

10.12.

Třídní přehrávka pí uč. Hančové  Foto

16:30 sál ZUŠ

09.12.

Porada- změna  začátku- hlavní program Vánoční koncert

12.00 sborovna

09.12.

Třídní přehrávka pí uč. Haňkové a Haňkové ml.  Foto

16:30 sál ZUŠ

09.12.

Vystoupení pro bývalé děčínské učitele

15:00 SOS Ruská 

06.12.

Školení administrátora - nepřítomnost pí J. Maixnerové

  KÚUK

04.12.

Třídní přehrávka pí uč. Cvejnové  Foto

16:00 sál ZUŠ

04.12.

Třídní přehrávka žáků pí uč. Vaňkové 

16:00 půda ZUŠ

04.12.

Koncert houslového odd. 

17:00  Evangelický kostel, Teplická ul.

03.12.

Mikulášská besídka /LDO/  Foto

16:00 Malý sál ČVUT

02.12.

Zkouška Pomněnek s DSO 

19:00 MěD Děčín 

30.11.

Rozsvěcení vánočního stromku /Pomněnky, Kvítek/

  Masarykovo nám.

29.11.

Koncert bývalých a současných žáků pí uč. M. Jansové ve spolupráci žáků VO třídy pí uč. M. Sufčákové a DDM   Foto

17:00 DC zámek - rohový sál

29.11.

Mimořádné soustředění PS Pomněnky

15-18:00 ZUŠ

28.11.

Benefiční koncert pro Dorotku /Kvítek, Pomněnky/

16:30 Synagoga DC 

28.11.

Setkání v rámci oživení kultury a cestovního ruchu města Děčína - nepřítomnost pí ředitelky Jetelové

  MM Děčín

25.11.

Porada pracovníků

11:00 sborovna 

 22.-24.11.

Nesoutěžní divadelní přehlídka Dradidlo /5.roč. I. stupně, 4. roč. II. stupně/ Pozvánka   Foto

  ZUŠ Litvínov

23.-24.11.

Pedagogický seminář Zvukotvorný dech II /pí uč. Haňková ml./ 

   ZUŠ Litvínov

22.11.

Klavírní pracovní přehrávka žáků pí uč. Horákové

16:00 sál ZUŠ

20.11.

Interní koncert  Foto

16:30 sál ZUŠ

19.11.

"S knížkou o krok dál......" - pořádá Nadační fond Děti a Rodina ve spolupráci s Klárou MacRae /Poupata/ Leták  Foto

15:30 DDM Děčín

16.11.

Pěvecká soutěž Melodie /A. Tomášková/ Úspěchy

  DDM Teplická

13.-15.11.

Celostátní setkání učitelů literárně dramatických oborů ZUŠ /pí uč. Pavlíková/ Program

  hotel U Černého orla, Telč

15.11.

Klavírní seminář třídy pí uč. Jansové

15:00 sál ZUŠ

12.11.

Vystoupení pro červený kříž /Pomněnky/

15:00 malý sál MěD Děčín

08.-10.11.

III. ročník celorepublikové soutěže v interpetaci koncertního melodramu Úspěchy  Foto

  Šumperk

 09.-10.11.

Pedagogický seminář klarinetů /p. uč. Lukeš, p. uč. Rejman/

  ZUŠ Litvínov 

07.11.

Konzultace u prof. Milana Langera /Anna Gaálová/

  Pražská konzervatoř

06.11.

Školení eSpis LITE /D. Jetelová, J. Maixnerová, L. Váňová/

  KÚUK

05.11.

Porada ředitelů škol a školských zařízení zřizovaných Ústeckým krajem /pí ředitelka Jetelová/

  KÚUK

04.11.

Porada pracovníků

11:00  sborovna ZUŠ 

23.-25.10.

Celostátní setkání učitelů výtvarných oborů ZUŠ

  SSUPŠ Zámeček, Plzeň

29.-30.10.

Podzimní prázdniny

   

24.10.

Koncert strunného odd. /žáci pí uč.Vaňkové, Kulhánkové  p. uč. Šoltyse a Rejmana/ Pozvánka  Foto

17:00 Evangelický kostel, Teplická ul.

16.10.

Interní koncert  Foto

16:30 sál ZUŠ

11.10.

Festival základních uměleckých škol Pozvánka Program Foto

  Ústí nad Labem

11.10.

Seminář Petra Zejfarta (zobcová flétna) - Repertoár vrcholného německého a italského baroka /sl. uč. Jetelová, p. uč. Lukeš/

10:30 Sál Pálffyovského paláce

10.-13.10.

Soustředění DPS /Kvítek, Pomněnky/ 

  Lhotsko u Úštěku

07.10.

Porada pracovníků

11:00 sborovna 

04.-06.10.

Klavírní seminář Hudba řeči a řeč v hudbě /pí uč. Bendáková, Cvejnová, Haňková, Horáková, Jansová/

  ZUŠ Litvínov

03.10.

Konzultace u prof. Milana Langera /Anna Gaálová/

  Pražská konzervatoř

20.09.

Koncert Jílovského komorního sboru /korepetice M. Ouzký ze třídy pí uč. M. Jansové/ 

  kostel Nejsvětější Trojice, Jílové u Děčína 

 16.9.-20.09.

Bez výuky pí uč. J. Horáková, A. Pavlíková, I. Hančová,  I. Šulcová, pěv. sbor Poupata beze změn. Ekonomka školy dovolená

   

13.09.

Noc snů - večer pro mentálně postižené děti /žáci VO/ Foto

  ZOO Děčín

09.09.

Porada, školení PO pro zaměstnance

10:00 sborovna

02.09.

Domluva rozvrhu /bližší informace na vývěsce na učebnách/

09-14 ZUŠ Děčín

29.08.

Porada oddělení, porada pracovníků

11:00 sborovna

27.08.

Pedagogická porada

12:00 sborovna

 srpen 2013

Projekt: Staň se týden sochařem a vytvoř si vlastní sochu /VO/ Foto Leták

  SPŠSK Hořice

Aktuality:

 

Začátek výuky pěveckých sborů:

Kvítek 6.9. 15:10
Pomněnky 10.9. 16:00
Poupata 11.9. 16:00

________________

Nevíte kudy kam?
Třeba najdete cestu ZDE

ANO-NE kruh.jpg

 ___________________

ROZVRH HUDEBNÍCH NAUK A PHV

(pro detail klikněte na obrázek)

Bez názvu.png
___________________________

14716096_1013972458711895_5348755026658019059_n.jpg

__________________________

ZUŠ v OC Pivovar

_______________

Základní umělecká škola Děčín

Základní umělecká škola Děčín

Čs. legií 243/29
Děčín IV - Podmokly
405 02
Tel.: kancelář: 412 532 035
                        778 708 862
ekonomka: 412 531 863
školník: 778 708 861
email: zusdc@clnet.cz
https://www.facebook.com/zusdc

www.facebook.com/zusdc

 

 ZŘIZOVATEL:

znak_text 2.jpg