Akce

 

Datum Název akce V kolik hodin Místo konání
04.-05.09. ZÁPIS - náhradní termín plakát    
03.09. Začátek vyučování školního roku 2018/2019    
29.08. Zahajovací porada 11:00 sborovna
03.07. Budova uzavřena - bez dodávky vody    
01.07. Koncert houslového kvarteta Plakát 20:00 Kostel sv. Jana Nepomuckého, Jetřichovice
30.06. Vystoupení houslového souboru Impira Plakát 18:00 Křížová ul., Děčín
29.06. Konec školního roku    
28.06. Koncert žáků sourozenců Jetelových Plakát 16:00 sál ZUŠ
27.06. Vystoupení Pomněnek 18:00 Aula Gymnázia Rumburk
27.06. Závěrečný třídní koncert žáků pí uč. Jansové 16:00 sál ZUŠ
20.06. Třídní přehrávka žáků pí uč. Bendákové  Foto 16:30 sál ZUŠ
19.06. Třídní přehrávka žáků p. uč. Lukeše 16:30 sál ZUŠ
18.06. Setkání zástupců vzdělávání s koordinátory projektu MAP II pro SO ORP Děčín 09:30 MM Děčín
18.06. Klasifikační porada a pedagogická porada 11:00 sborovna
17.06. Den růží /houslový soubor/ 17:00 Salla Terena
16.06. Klavírní soutěž Prague Junior Note Úspěchy  Foto   Lichtenštejnský palác, Praha
15.06. Závěrečné rozloučení se školním rokem /žáci LDO/  Foto 16:30 sál ZUŠ
15.06. Koncert houslového souboru 18:00 Kostel Bynov
15.-17.06. Mezinárodní festival Česká Kamenice /Big Band/    
14.06. Závěrečný koncert pěveckých sborů Pomněnky a Kvítek Plakát   Foto 17:00 Synagoga Děčín
13.06. Absolventské vystoupení žáků kytarové třídy pí uč. Vaňkové Plakát Video  Foto 18:00 Synagoga Děčín
12.06. Porada ekonomických pracovníků škol a školských zařízení zřizovaných Ústeckým krajem/pí ekonomka Maixnerová/ 09:00 KÚÚK Ústí nad Labem
11.-14.06. Postupové zkoušky dle rozpisů jednotlivých oddělení    
08.06.-10.06. Celostátní přehlídka dětských recitátorů   Foto   Svitavy
09.06. Koncert kytarového souboru v rámci soustředění Plakát Foto 16:00 kostel sv. Václava, Srbská Kamenice
08.-10.06. Soustředění kytarového souboru pí uč. I. Vaňkové   Srbská Kamenice
06.06. Kontrola BOZP-PO 12:00  
05.06. Závěrečný koncert Plakát    Foto 17:00 MěD Děčín
04.-05.06. Poslední hodiny HN v tomto školním roce    
04.06. Pedagogická porada 11:00 sborovna
02.06. Benefiční přehlídka žáků ZUŠ (FIL-UCCI-DE) /žáci pí uč. Dietzové/ Plakát 16:00 Zámek Trmice
01.06. Páteční PIANKOoo s moctetem Plakát 15:00 Centrum Pivovar
31.05. Soutěžní přehlídka Žatec /Big Band/ Videa   Žatec
30.05. Třídní přehrávka žáků pí uč. Cvejnové  Foto 16:30 sál ZUŠ
28.05. Pěvecká soutěž Budeme si zpívat /pí uč. Jindráková, Haňková ml./   ZUŠ Česká Kamenice
28.-30.05. Zápis Plakát 14:00-16:30 ZUŠ 
26.05.

Dětský den na muzejním dvoře /Poupata/

13:00

Muzeum Děčín

25.05.

Noc kostelů - komponovaný program žáků ZUŠ  Foto

18:30-19:30

 


20:00

Děčín-Chrást, Thunovská kaple sv. Jana Nepomuckého - zámek

kostel na Husově nám.

25.05.

Noc kostelů - houslový soubor IMPIRA

18:00

20:00-21:30

Kaple, Jílové

Děčín-Chrást, Thunovská kaple sv. Jana Nepomuckého - zámek

25.05. Přehlídka talentovaných žáků /pí uč. Šulcová, Horáková/  Foto   Konzervatoř Teplice
24.05. Absolventský koncert v rámci ZUŠ Open Plakát  Foto 17:00 sál ZUŠ
24.05. ZUŠ Open 2018 Profil školy    
23.05. Interní koncert Foto 16:30 sál ZUŠ
21.05. Flétničkou to začíná...aneb módní přehlídka nástrojů Plakát Foto 16:00 sál ZUŠ
21.05. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
21.05. Koncert žáků pí uč. Haňkové a Haňkové ml.  Foto 18:00 Zámek Děčín
20.05. Den (ne)jen pro seniory /houslový soubor, Kvítek/ 14:00 14:45 Rogalo, Smetanovo nábřeží Děčín
19.05. Metodická sobota /pí uč. Jansová/   Konzervatoř Teplice
18.-19.05. Múzické umění a jeho využití v kontextu
inkluzivního uměleckého vzdělávání /pí uč. Sufčáková/
  NIDV Ústí nad Labem
18.05. Vernisáž prodejní výstavy uměleckého spolku Vincúch Plakát Foto Video 17:00 Centrum Pivovar
17.05. Děčínská kotva /houslový soubor/ 18:00 Knihovní sál, Zámek Děčín
16.05. Pracovní cesta /pí ředitelka Jetelová/   Česká Kamenice
10.05. Předávání ocenění pracovníkům HZS Ústeckého kraje /žáci paní učitelek Haňkové a Haňkové ml./ Foto   Zámek Děčín
09.05. Houslová přehrávka žáků pí uč. Dietzové 18:00 sál ZUŠ
07.05. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
04.05. Páteční PIANKOoo se ZUŠ Žirovnice Plakát Video Foto 15:00 Centrum Pivovar
03.05. Koncert ke dni matek 14:30 Klub seniorů
02.05. Koncert Kamenického pěveckého sboru a třídy pí uč. Jansové  Foto 17:00 Česká Kamenice
28.04. Seminář Specifika interpretace klavírní tvorby v klasicismu se zaměřením na sonáty Haydna, Mozarta a Beethovena /pí uč. Jansová, Horáková, Dushek/   Konzervatoř Teplice
28.04. Semifinále pěvecké soutěže Little star Úspěchy Foto   Litoměřice
27.04. Jazzový pátek 2018 /BigBand ZUŠ Děčín/ Videa   ZUŠ Varnsdorf
25.04. Využití nových metod a forem ve výuce v pěveckém oddělení hudebního oboru na ZUŠ /pí uč. Haňková ml., pí uč. Jindráková/   NIDV Ústí n/L
25.04. Seminář pro žadatele – Výzva č. 02_18_063 a 02_18_064 Šablony II. /pí ředitelka Jetelová, pí ekonomka Maixnerová/ 10:00 Dům kultury Ústí n/L
27.04. Koncert žáků ZUŠ Děčín a Konzervatoře Teplice  Foto 18:00 Zámek Děčín
25.04. Interní koncert  Foto 16:30 sál ZUŠ
24.04. Seminář Využití nových metod a forem ve výuce hudebně teoretických předmětů na ZUŠ - Hudební hry a nová učebnice hudební nauky /pí uč. Rejmanová/   ZUŠ E. Randové
24.04. Seminář GDPR srozumitelně a prakticky /p. zástupce Haňka, pí ekonomka Maixnerová/ 09:00 NIDV Ústí n/L 
21.-22.04. Krajské kolo soutěže Dětská scéna Úspěchy Foto   Louny
20.-22.04. Klavírní soutěž Karlovarská Růžička /Barbora Lazorová, Karolina Tkačová, Adéla Mužíková/  Foto   Karlovy Vary
19.04.

Jarní koncert žáků pí uč. Cvejnové, Pavlíkové a Nedvědové Foto  Pozvánka

17:00 Zámek Děčín, Rohový sál
18.04.

GDPR srozumitelně a prakticky /pí ředitelka Jetelová/

09:00 NIDV Ústí n/L 
18.-19.04. Kolokvium ředitelů ZUŠ Ústeckého kraje /pí ředitelka Jetelová/   Klíny u Litvínova
16.04. Pracovní cesta /pí ředitelka Jetelová/   Česká Kamenice
09.04. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
06.04. Páteční PIANKOoo Foto 15:00 Centrum Pivovar
05.-08.04. Mezinárodní interpretační soutěž Pro Bohemia /Adéla Mužíková/ Úspěchy   Ostrava
29.-30.03. Velikonoční prázdniny    
28.03. Interní koncert  Foto 16:30 sál ZUŠ
27.03. Vystoupení ke dni učitelů /Kvítek/ 14:30 SŠŘaS Ruská
27.03. Seminář Šablony II /pí ředitelka Jetelová, pí ekonomka Maixnerová/   NIDV Ústí n/L
26.-27.03. Pěvecká soutěž Karlovarský skřivánek   Karlovy Vary
26.03. Porada ředitelů /pí ředitelka Jetelová/ 09:00 KÚÚK Ústí n/L
24.04. Otvírání zámeckých zahrad /houslový soubor/ 16:00 Salla Terena
23.03. Postupová přehlídka dětských pěveckých sborů /Kvítek, Pomněnky/ Foto   Litoměřice
23.03. Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje Foto Úspěchy   ZUŠ Litvínov
22.03. Porada o rozpočtu /pí ředitelka Jetelová/ 10:00 KÚÚK Ústí n/L
19.03. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
17.03. Metodická konzultace /pí uč. Jansová, Horáková/   Konzervatoř Teplice
17.03. Seminář Využití nových metod a forem ve výuce dechových nástrojů na ZUŠ Příčná flétna /pí uč. M. Jetelová, p. uč. Bukh/   Český Brod
17.03. Současná metodika výuky hry na klasickou kytaru pro pedagogy ZUŠ /pí uč. Vaňková, p. uč. Šoltys   Konzervatoř Teplice
17.03. Seminář Hra na klarinet a její vnímání všemi smysly /p. uč. Rejman/   Konzervatoř Teplice
16.03. Kontrola BOZP, PO    
16.-17.03. Múzické umění a jeho využití v kontextu
inkluzivního uměleckého vzdělávání /pí uč. Sufčáková/
  NIDV Ústí nad Labem
15.03. Večer s Jazzovou farmou v České Lípě /Big band ZUŠ Děčín/ Video   Česká Lípa
14.03. Okresní kolo soutěže Dětská scéna Úspěchy   Foto 09:00 DDM Děčín
14.03. Krajské kolo soutěže ZUŠ smyčcových souborů   ZUŠ Štětí
10.03. Soutěž mladých klavíristů Beethovenovy Teplice /Adéla Mužíková/ Úspěchy  Foto   Teplice
02.03. Okresní kolo soutěže ve zpěvu   ZUŠ Varnsdorf
02.03. Klavírní koncert z cyklu "HOŘÍ" Pozvánka  Foto 17:00 Zámek Děčín
01.03. Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje Úspěchy  Foto   sál ZUŠ
28.02. Městské kolo soutěže Dětská scéna Úspěchy    Foto 09:00 DDM Děčín
22.02. Interní koncert zrušeno 16:30 sál ZUŠ
21.02.

Krajské kolo pěvecké soutěže Skřivánek Úspěchy

  DDM Děčín
21.02.

Pracovní setkání ZUŠ Ústeckého kraje /pí ředitelka Jetelová/

  ZUŠ Evy Randové 
19.02. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
12.-18.02. Jarní prázdniny    
10.02. Základní principy doprovodů skladeb vrcholného baroka pro korepetitory ZUŠ /pí uč. Dushek/   Konzervatoř Teplice
08.02. Klavírní vystoupení z cyklu "HOŘÍ" /žáci pí uč. Horákové/ 18:00 Konzervatoř Teplice
08.02. Třídní pololetní koncert žáků pí uč. Jansové  Foto 17:00 sál ZUŠ
08.02. Dětská scéna 2018 - školní kolo Úspěchy Foto 15:30 sál ZUŠ
06.02. Pololetní koncert kytarové třídy pí uč. Vaňkové Foto a video 17:00 Zámek Děčín
02.02. Pololetní prázdniny    
Únor

Výstava prací žáků výtvarného oboru na téma: „PTÁCI V ZIMĚ“ Pozvánka

  Městská knihovna
01.02. Školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje Foto   sál ZUŠ
31.01. Přehrávka žáků pí uč. Bendákové  Foto 16:30 sál ZUŠ
30.01. Seminář Jak překonat hlasovou krizi – technika hlasového projevu pro pedagogy /pí uč. M. Jetelová/   Praha
30.01. Třídní pololetní koncert žáků pí uč. Jansové zrušeno 16:00 sál ZUŠ
27.01. Pěvecká soutěž Allegro Praha /N. Fořtová/ Úspěchy   Praha
27.01. Klavírní seminář s Marií Al-Ashabovou /pí uč. Bendáková, Haňková, Cvejnová, Jansová/   ZUŠ Litoměřice
26.01. Školení Využití nových metod a forem ve výuce v pěveckém oddělení hudebního oboru na ZUŠ /pí uč. Jindráková, Haňková ml./    
25.01. Pololetní koncert žáků pí uč. Hančové 16:30 sál ZUŠ
24.01. Interní koncert  Foto 16:30 sál ZUŠ
23.01. Pěvecká soutěž Skřivánek   DDM Děčín
22.01. Přehrávka žáků pí uč. Cvejnové  Foto 16:30 sál ZUŠ
22.01. Porada zaměstnanců, klasifikační porada 11:00 sborovna
18.01. Přehrávka žáků p. uč. Lukeše 16:30 sál ZUŠ
15.01. Konference MAP /pí ředitelka Jetelová, vystoupení žáků ZUŠ pí Vaňkové/ 12:30  Knihovna Děčín
13.01. Metodická sobota /pí uč. Horáková, Jansová/   Konzervatoř Teplice
12.01. Seminář GDPR /pí ředitelka Jetelová/ 09:00 KÚÚK Ústí n/L
12.01. Setkání učitelů HN ÚK /pí uč. Rejmanová, p. uč. Rejman/ 09:00 ZUŠ Klášterec nad Ohří
10.01. Přehrávka žáků pí uč. Vaňkové 17:00 sál ZUŠ
05.01. Páteční PIANKOoo Video 15:00 Centrum Pivovar
23.12.-02.01. Vánoční prázdniny    
24.12. Hudba lidem dobré vůle /LDO - Adéla Vázlerová/ 15:00 Evangelický koncert
23.12. Koncert žáků pí uč. Kulhánkové Pozvánka 17:00 Kostel Jetřichovice
21.12. Vánoční flétnový koncert žáků pí uč. M. Jetelové Pozvánka Foto 16:00 sál ZUŠ
21.12. Koncert houslového souboru Impira Pozvánka vstupné: 50 Kč  18:00 Zámek Děčín, Knihovní sál
20.12. Třídní vánoční koncert žáků p. uč. Rejmana 16:30 sál ZUŠ
19.12. Porada ekonomů /pí ekonomka Maixnerová/ 09:00 KÚÚK Ústí n/L
19.12. Třídní vánoční koncert žáků pí uč. Horákové 16:30 sál ZUŠ
17.12. Vánoční trhy /Kvítek, Pomněnky, žáci pí uč. Kulhánkové/   Zámek Děčín
16.12. Koncert houslového souboru 14:30 Kostel Růžová u Děčína
13.12. Školení Nové nařízení GDPR a ochrana osobních údajů /pí ekonomka Maixnerová/ 09:00-14:00 Ústí nad Labem
13.12. Vánoční koncert v divadle  Foto Video Pozvánka 17:00 MěD Děčín
12.12. Školení Paměťové techniky /pí ekonomka Maixnerová/ 09:00 Ústí nad Labem
12.12. Třídní přehrávka žáků pí uč. Šulcové  Foto 16:30 sál ZUŠ
11.12. Vánoční zpívání žáků pí uč. Haňkové ml. a Jindrákové Foto 17:00 Kostelní nám. před Forum Ústí n/L
11.12. Vánoční koncert žáků pí uč. Haňkové a Haňkové ml. 16:30 sál ZUŠ
09.12. Adventní koncert žáků pí uč. Kulhánkové 18:00 Kostel Nejsvětější Trojice, Jílové
07.12. Koncert žáků pí uč. Jansové  Foto 17:00 Mariánská kaple, Česká Kamenice
04.12. Vánoční zpívání žáků pí uč. Haňkové ml. a Jindrákové 16:00 Kostelní nám. před Forum Ústí n/L
04.12. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
03.12. Adventní koncert žáků pí uč. Haňkové, Kulhánkové a Haňkové ml.  Foto 17:00 Kostel Bynov
03.12. Rozsvěcení vánočního stromečku /Kvítek, Pomněnky/   Masarykovo nám., Děčín 
02.12. Rozsvěcení vánočního stromečku /L. Valterová/ 16:50 Jílové u Děčína
01.12. Koncert bývalých a současných žáků pí uč. Jansové, výstava žáků pí uč. Sufčákové  Foto 17:00 Zámek Děčín, Rohový sál
01.12. Páteční PIANKOoo 15:00 Centrum Pivovar
29.11. Vánoční koncert žáků pí uč. Haňkové, Haňkové ml. a Dietzové  Foto 18:00 Zámek Děčín
28.11. Vánoční koncert Janka Ledeckého /pěvecký sbor Kvítek/ Foto 19:00 MěD Děčín
27.11. Mimořádná porada pro vyučující účinkujících žáků na Vánočním koncertě 12:30 sborovna
24.-26.11. Dradidlo Litvínov /LDO/  Foto   Litvínov
22.-24.11. Mezinárodní klavírní soutěž Virtuosi per musica di pianoforte /A. Mužíková/  Foto   Ústí nad Labem
22.11. Elektronická organizace soutěží ZUŠ /p. uč. Lukeš/ 09:00-12:00  
22.11. Interní koncert  Foto 16:30 sál ZUŠ
20.11. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
16.11. Tvorba žáků VO na výstavě abstraktních obrazů P. Roučka Foto   Galerie Prokopka
16.11. Seminář Pěvecká metodika /pí učitelka Jindráková, Haňková ml./   Konzervatoř Teplice
14.11.

Kulatý stůl - Podpora ZUŠ /pí ředitelka Jetelová, p. uč. Rejman/

10:30 Novoměstská radnice, Praha
12.11.

Soustředění BigBandu /p. uč. Vogel, Bukh, pí uč. Šulcová/

  ZUŠ
09.11.

Klavírní koncert z cyklu "HOŘÍ"

18:00 Teplice Diplomat
09.11.

Nadační bazar dětských knih /M. More/ Pozvánka

16:00 DDM Děčín
07.11.

Vystoupení pro Červený kříž /Pomněnky/

15:00 MěD Děčín
07.11.

Porada ředitelů škol a školských zařízení zřizovaných Ústeckým krajem /pí ředitelka Jetelová/

09:00 KÚÚK Ústí nad Labem
06.11. Referenční zkoušky pro zaměstnance, kteří používají osobní auto ke služebním cestám 11:00 sborovna
06.,07.11. Talent Stage Hitrádia FM /žáci pí uč. Haňkové ml., Jindrákové a M. Jetelové/ Foto 15:00 Centrum Pivovar
03.11. Páteční PIANKOoo 15:00 Centrum Pivovar
27.10. Akademie pro seniory - 2 žákyně /pí uč. Jansová/ 16:00 KD Malšovice
26.-27.10. Podzimní prázdniny    
23.10. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
20.-22.10. Klavírní seminář /pí uč. Jansová, Horáková, Cvejnová, Bendáková/   ZUŠ Litvínov
20.10. Přehlídka českých a německých mladých klavíristů /A. Mužíková, K. Tkačová/ Foto Vystoupení K. Tkačové Vystoupení A. Mužíkové   ZUŠ Litvínov
18.10. Interní koncert  Foto 16:30 sál ZUŠ
17.-19.10. Vystoupení DPS Pomněnky při příležitosti českého předsednictva Radě Evropy /odpadá výuka pí uč. Hančové a Šulcové  Foto   Štrasburk
16.-17.10. Výjezdní školení Zákon o pedagogických pracovnících v praxi škol a školských zařízení (Kariérní řád a novela zákona o pedagogických pracovnících) /pí ředitelka Jetelová/   Doubice
16.10. Experimentální výtvarné techniky velký drátovaný anděl /pí uč. Sufčáková/ 12:00-17:00  
12.-15.10. Soustředění DPS Pomněnky a Kvítek   Lhotsko
13.10. Klavírní vystoupení žáků ZUŠ Děčín, ZUŠ Teplice, Konzervatoř Teplice a Pražské konzervatoře   Foto 17:30 Zámek Děčín, Rohový sál
10.10. Seminář controlling /pí ředitelka Jetelová, pí ekonomka Maixnerová/ 09:00-12:00 Hotel & Restaurant Větruše
06.-08.10. 13. Soutěžní přehlídka výtvarného oboru ZUŠ ČR Oči dokořán /pí uč. M. Sufčáková, M. Macková/   Šternberk
07.10. Předání sbírek německého krajanského sdružení do Děčína /Vítek Cihelka/ Článek o akci
  Zámek Děčín
07.10. Jirkovský písňovar /pí uč. Hančová, Šulcová, Lukeš/   Červený hrádek, Jirkov
07.10. Metodická sobota /pí uč. Horáková, Jansová/   Konzervatoř Teplice
06.10. Porada ředitelů ZUŠ Ústeckého kraje /pí ředitelka Jetelová/ 10:00 ZUŠ Evy Randové
06.10. Páteční PIANKOoo 15:00 Centrum Pivovar
02.10. Školení BOZP, PO pro zaměstnance (po skončení školení p. zástupce Haňka a pí ředitelka Jetelová) 12:00 sborovna
30.09. Koncert kytarové třídy pí uč. I. Vaňkové Pozvánka 13:00 Srbská Kamenice
23.09. Koncert houslového souboru Impira Foto a video   Chrám pokoje, Hrádek nad Nisou
23.09. Burza volnočasových aktivit pro děti a mládež v Děčíně /pí uč. R. Haňková/ Foto 14:00-17:00 Centrum Pivovar
21.09. Jazzový seminář s Miriam Bayle /pí uč. Haňková ml., pí uč. Jindráková/ 10:00-17:00 Konzervatoř Teplice
15.-17.09. Výstava Libverda 2017 /kulturní program, výstava VO/ Pozvánka   Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse,
Děčín – Libverda
11.09. Pedagogicko-provozní porada 11:00 sborovna
04.09. První školní den    
01.09. Akreditovaný seminář Nadané děti v předškolním a mladším školním věku /pí ředitelka Jetelová, sl. uč. M. Jetelová/ 09:00-15:00 Benešov nad Ploučnicí
30.08.-10.09. Výstava prací starších žáků výtvarného oboru Pozvánka Foto Sobota, Neděle 14:00-18:00 Galerie Prokopka
30.08. Zahajovací porada zaměstnanců 12:00 sborovna

Aktuality:

 

Důležité upozornění!

Výuka paní učitelky Šetkové až do odvolání odpadá

_______________________
Nevíte kudy kam?
Třeba najdete cestu ZDE

ANO-NE kruh.jpg

 ___________________

ROZVRH HUDEBNÍCH NAUK A PHV

(pro detail klikněte na obrázek)

Bez názvu.png
___________________________

14716096_1013972458711895_5348755026658019059_n.jpg

__________________________

ZUŠ v OC Pivovar

_______________

Základní umělecká škola Děčín

Základní umělecká škola Děčín

Čs. legií 243/29
Děčín IV - Podmokly
405 02
Tel.: kancelář: 412 532 035
                        778 708 862
ekonomka: 412 531 863
školník: 778 708 861
email: zusdc@clnet.cz
https://www.facebook.com/zusdc

www.facebook.com/zusdc

 

 ZŘIZOVATEL:

znak_text 2.jpg