Úspěchy 2023/2024
Soutěž ZUŠ v přednesu - krajské kolo 16.-17.3.2024
Lucie Klímová | Zlaté pásmo s postupem do ústředního kola |
Klára Magdalena Dimitrovová | Stříbrné pásmo |
Jan Hošek | Zlaté pásmo s postupem do ústředního kola |
______________________________________________________
Blahopřejeme žákům výtvarného oboru
ze třídy Marcely Sufčákové
k přijetí na střední umělecké školy s výtvarným zaměřením!
Tereza Marholdová
Nikola Hašková
Pavlína Hašková
Barbora Skálová
______________________________________________________
Soutěže ZUŠ ve hře na klavír - okresní kolo 27.2.2024
I. kategorie | |
Jaroslav František Skála | 1. místo s postupem |
Veronika Nováková | 1. místo |
II. kategorie | |
Ema Marie Burdová | 1. místo |
III. kategorie | |
Natálie Kopecká | 1. místo |
IV. kategorie | |
Jakub Rokos | 1. místo s postupem |
Elizabeth Nicolas Conlon | 1. místo s postupem |
Ella Müllerová | 1. místo s postupem |
Marie Šoltysová | 2. místo |
Johana Kleinová | 2. místo |
V. kategorie | |
Jiří Seidl | 1. místo s postupem |
VI. kategorie | |
Kateřina Macháčková | 1. místo s postupem |
Barbora Lazorová | 1. místo s postupem |
VIII. kategorie | |
Denis Havlíček | 2. místo |
Hra v klavírním duu – IV. kategorie | |
Klavírní duo Hajná, Veselý | 1. místo s postupem |
______________________________________________________
Soutěže ZUŠ ve hře na housle - okresní kolo 29.2.2024
VI. kategorie | |
Matyáš Hon | 1. místo s postupem |
______________________________________________________
Soutěže ZUŠ ve hře na kytaru - okresní kolo 29.2.2024
0.b) kategorie | |
Demian Kosar | 1. místo s postupem |
VI. kategorie | |
Alena Marková | 1. místo s postupem |
Tomáš Michl | 2. místo |
VII. kategorie | |
Adéla Jankovičová | 1. místo |
VIII. kategorie | |
Daniela Rejtharová | 2. místo |
Klára Bartáčková | 2. místo |
Komorní hra - III. kategorie | |
Trio Bajcura-Michl-Rejthar | 2. místo |
______________________________________________________
Recitační soutěž Dětská scéna - městské kolo 28.2.2024
II. kategorie | |
Lea Svobodová | postup do oblastního kola |
Kristýna Burianová | čestné uznání |
III. kategorie | |
Jan Hošek | postup do oblastního kola |
Dominik John | postup do oblastního kola |
Lola Černohousová | čestné uznání |
IV. kategorie | |
Lucie Klímová | postup do oblastního kola |
______________________________________________________
Pěvecká soutěž Skřivánek - regionální kolo 21.2.2024
Kategorie A2 | |
Marie Ledvinková | 1.místo s postupem do celostátního kola |
Rozálie Bezděková | 2. místo |
Kategorie C2 | |
Johana Vlková | 1.místo s postupem do celostátního kola |
Zdeněk Hanuš | 2.místo s postupem do celostátního kola |
______________________________________________________
Soutěž ZUŠ ve hře na klavír - školní kolo 31.1.2024
Třída Marie Waldaufové | ||
Wolfová Mia | 0. kategorie | 1. místo |
Svobodová Kateřina | 0. kategorie | 1. místo |
Kopecká Natálie | III. kategorie | 1. místo s postupem |
Baštrnáková Adéla | III. kategorie | 1. místo |
Rokos Jakub | IV. kategorie | 1. místo s postupem |
Kleinová Johana | IV. kategorie | 1. místo s postupem |
Seidl Jiří | V. kategorie | 1. místo s postupem |
Třída Jany Horákové: | ||
Müllerová Ella
|
IV. kategorie | 1. místo s postupem |
Šoltysová Marie | IV. kategorie | 1. místo s postupem |
Macháčková Kateřina | VI. kategorie | 1. místo s postupem |
Lazorová Barbora | VI. kategorie | 1. místo s postupem |
Třída Taťjany Solodovnikové: | ||
Masojídková Emílie
|
0. kategorie | 2. místo |
Macková Sarah | 0. kategorie | 2. místo |
Šoltys František | VI. kategorie | 2. místo |
Třída Heleny Cvejnové: | ||
Skála František Jaroslav
|
I. kategorie | 1. místo s postupem |
Burdová Marie Ema | II. kategorie | 1. místo s postupem |
Klavírní duo (Hajná, Veselý) | Hra v klavírním duu – IV. kategorie | 1. místo s postupem |
Třída Kateryny Dushek: | ||
Nováková Veronika
|
I. kategorie | 1. místo s postupem |
Conlon Elizabeth Nicholas | IV. kategorie | 1. místo s postupem |
Havlíček Denis | VIII. kategorie | 1. místo s postupem |
Třída Ivy Hančové: | ||
Gebauerová Anežka
|
0. kategorie | 2. místo |
Morvai Kristýna Ella | VI. kategorie | 2. místo |
Budveselová Kristýna | VIII. kategorie | 3. místo |
Třída Ivy Šulcové: | ||
Hanáčková Viola | I. kategorie | 1. místo |
Třída Renaty Haňkové: | ||
Kondrysová Nela | IV. kategorie | 3. místo |
Herynková Nela | VIII. kategorie | 2. místo |
Třída Kateřiny Wágner: | ||
Šupková Tereza | V. kategorie | 3. místo |
Třída Ivy Bendákové | ||
Šikyřová Zdeňka | VIII. kategorie | čestné uznání |
Třída Davida Žaluda: | ||
Bartoš Martin | II. kategorie | 2. místo |
______________________________________________________
Soutěž ZUŠ ve hře na housle a kytary - školní kolo 24.1.2024
Houslová třída Ireny Dietzové | ||
Anita Havlíčková | II. kategorie | 1. místo |
Anna Hrčková | III. kategorie | 1. místo |
Klára Magdalena Dimitrovová | V. kategorie | 1. místo |
Matyáš Hon | VI. kategorie | 1. místo s postupem |
Eliška Eflerová | VII. kategorie | 1. místo |
Kytarová třída Ivana Šoltyse | ||
Anna Šuberová | I. kategorie | 1. místo s postupem |
Kytarová třída Ivany Vaňkové | ||
Demian Kosar | 0.b kategorie | 1. místo s postupem |
Tomáš Bajcura | V. kategorie | 1. místo |
Vítězslav Rejthar | V. kategorie | 2. místo |
Alena Marková | VI. kategorie | 1. místo s postupem |
Tomáš Michl | VI. kategorie | 1. místo s postupem |
Eliška Klímová | VI. kategorie | 1. místo |
Adéla Jankovičová | VII. kategorie | 1. místo s postupem |
Klára Bartáčková | VIII. Kategorie | 1. místo s postupem |
Daniela Rejtharová | VIII. kategorie | 1. místo s postupem |
T. Bajcura T. Michl a V. Rejthar | III. kategorie | 1. místo s postupem |